Problémy s T-Mobilom. Aké máte skúsenosti?

momka
15. aug 2009

Som neskutočne rozčúlená, lebo ma už viac mesiacov okráda T-Mobile. 😠 😠 😠 Mesiac čo mesiac mi chybne prenáša voľné minúty z predošlého mesiaca. Už som 2x podávala námietku, ale mi to nebolo uznané. Naposledy som zasielala rozpis spotreby vytlačenej z internetu. Neuznali mi to, lebo vraj má len informatívny charakter. Už z toho bolo jasné, že tam prenos minút nesedí. Teraz som si vytlačila pdorboné výpisy, všetko mi úplne sedí aj s faktúrami len akosi pri prenose neprevolaných minút sa mi minúty strácajú. (jedná sa o 76 min.) Minulý rok v októbri som sa presne zmestila do svojich 100 voľných minút, na prekvapenie mi došla faktúra, podľa ktorej som mala platiť vyše 200 Sk. Jednalo sa o ten istý problém, vtedy mi bola reklamácia uznaná. Je však zaujímavé, že ďalší mesiac som mala presun minút v poriadku a správne mi presunuli minúty aj minulý mesiac, keď som podávala námietku. Idem sa pokúsiť o 3 . reklamáciu, ale už mi hrozne lezú na nervy sú neseriozny, stojí ma to kopec nervov a času. Skončí mi viazanosť a okamžite od T-Mobilu odchádzam aj s celou rodinou, hoci zatiaľ sme problémy nemali a už sme u nich 9 rokov.
Ak máte niektorá tento program Vo veľkom 100, 200 nemáte náhodou podobný problém?

emjee
3. feb 2010

ja odchadzam uz o par dni 😀
suhlas - pri podrobnej fakture sedelo vsetko na halier a sekundu, akonahle som zrusila podrobne vypisy, zase nesedelo 😝 😝 😝 v O2 su podrobne vypisy bezplatnou samozrejmostou, prenos cisla stoji tusim 500,- sk, ale O2 ti to postupne vrati vo fakturach

soniada
3. feb 2010

vevusiatko, taka sluzba neexistuje, hovory sa nedaju blokovat po po prevolani minut, ani sms, moze ti prist iba upozornujuca sprava ze si to uz presvihla..teda nejaky limit nad ramec, 3€ aelbo tak, ale nestopne ta to

elise
3. feb 2010

v o2 je aktivácia romingu zadarmo 😉

blovitc120
3. feb 2010

Ano, emjee ma pravdu, MM si prenasal cislo a vracaju mu mesacne tusim 3,30 €. Je max. spokojny, faktury ma cca o 10-15 € mesacne nizsie, telefon pouziva rovnako casto, akurat ma navyse neobmedzeny internet v mobile za 6 € mesacne.

momka
autor
4. feb 2010

Momentálne stojí prenos čísla od T-Mobile 7,90 Euro. Ale ako bolo písané O2 vráti 16,60 pri každom dobití tuším nad 6,63 Eur 3,30 Eur alebo to odráta pri každej faktúre počas 5 mesiacov. Takže výsledkom prenosu je zisk 8,70 Eur. U nás sme prenášali zatiaľ manželove číslo a synove, koncom októbra, vtedy sme platili za prenos 13 Eur. Keby som vedela, že znížia poplatok, počkala by som 2 týždne. No už sme neboli ochotní T-Mobilu dať ani halier navyše, tak sme preniesli, čo najskôr, oni neboli viazaní , mali Easy karty. No ja si ešte musím počkať do konca marca. 😠

vevusiatko
4. feb 2010

soniada dakujem...

denisocka
16. jún 2010

no, ja začínam mať pocit,že okrada aj mna 🙄

mam celkom dobre merače na mobile a k dnešnemu času som prevolala podla mobilu 72minut a 2 sek a na stranke T-Mobile mam už 77 min .... keby to bolo naopak,pochopím že ešte nezaučtovali nejaky hovor . ale nie toto a to sa deje každy mesiac

logout
16. jún 2010

ahojte, ja sa chcem spytat nieco trochu ine, ale s temou to suvisi. odisla som od T-mobile a potom som si dala u nich odblokovat mobil, ktory bol zablokovany len na T-mobile SIM kartu. kratko po odblokovani sa zacal telefon kazit, nefunguje fotak, zacali meskat hodiny, obcas mi aj vypadne pocas hovoru. mozno som trochu paranoidna, ale nestalo sa to niekomu z vas tiez?

emjee
16. jún 2010

@denisocka ak volas napr. do zahranicia, tak sa to pocita za volanie aj ked este len vyzvana telefon 😝 plus niekde je myslim este minutova tarifikacia ... 😝

@logout nestalo, ale telefony su dnes konstruovane tak, aby vydrzali tie 2 roky co si zaviazana operatorovi a ani o chlp viac 😝

denisocka
17. jún 2010

@emjee to myslíš važne ? do zahraničia nevolam.to viem naisto,ale ak tak -tak volam do nemocnice , kde ma prepaja operatorka,ale to myslím aj telefon počíta .... no neviem ... ide ma poraziť. mam paušal 100Viac,a mne to na cely mesiac stači,že to nikdy neprekročím,ale snažim sa tých 100m minut. takto som uplne v pomykove,ktore počitadlo zle rata -lebo na t-mobile sdtranke sa mi vela krat stalo,že mi nahadzalo hovori do zahraničia a nakoniec vo fakture nič nebolo,alebo že mi pripočítalo MB za internet a ja som už stresovala a nakoniec vo fakture nič

emjee
17. jún 2010

@denisocka skus si to jeden mesiac odsledovat - po kazdom hovore si zapis kolko a kam si volala a potom to zrataj a uvidis (podrobny vypis sa neoplati, lebo sa plati a ked ho mas tak to vzdy vsetko sedi 😀 )

denisocka
21. júl 2010

no,tak dnes zas ! spotreba k poslednemu dnu -čiže dnes je na mobile 1:36:43 a na stanke T-mobile mam už dokopy 102 ------------- to je 6 minut navyše ! počkam na fakturu,drbne ma z nich

denisocka
21. júl 2010

@emjee 😢

emjee
21. júl 2010

@denisocka pisala si si spotrebu?

denisocka
21. júl 2010

@emjee po každom volani nie,to by a ani nedalo,ale telefon ma počítadlo

emjee
21. júl 2010

@denisocka ale telefon pocita az od zdvihnutia druhej strany, kdezto ako som uz vyssie pisala, niekedy sa pocita ako volanie uz ked to zvoni, naskakuje odkazovac a pod., na druhej strane volania na bezplatne linky ti telefonove úpocitadlo zapocita ako volanie, ale na fakture to budes mat zohladnene inak

denisocka
21. júl 2010

no,tak ja potom nemam sil to kontrolovať 😖 je pravda že som volala zas do nemocnic a tam kým teta prepla z info na oddelenie,tak hrala hudba .... a dost dlho a na viac krat

murinka
21. júl 2010

v rodine sme vsetci mali dlho t-mobile ale presli sme do O2 pretoze nam chodili ,,zle,, faktury.ja este ako skolacka som nepotrebovala vela volnych minut a tak som mala pausal 2O+2Osms.kazdy kazducky mesiac som sa do tych 2Otich minut a 2Otich sms zmestila ale faktury chodili doslova horibilne 😖 volania v sieti ma mesacne vysli aj na 6OOsk 😕 ☹ najprv sme si mysleli ze som sa nejako pomylila mozno,cakali sme este na jednu fakturu-ta bola tiez vysoka a ked nam nechceli vyhoviet-vysvetlit-poradit-pomoct tak sme hned presli do O2-nastastie tu to je asi tri roky zatial v pohode 🙂 ale t-mobile nikdy viac 😠

alexalexalex
3. máj 2013

Dobrý deň.
Chcela by som vám napísať, ako jednajú vaši zamestnanci ľudmi. Ktorý vás a vašu firmu T-mobile požiadajú o predčasne zrušenie zmluvy. Pristupujú k nim ne-ohľadne hrubo a nakoniec vás aj tak vyženú bez toho aby vám vyhoveli.