Program Ano, sefe! Tiež ho sledujete?

anaxamon
27. apr 2009

Su tu nejake fanynky tohto serialu/programu co chodi vo stvrtok vecer na Prime?

Nas s manzelom to strasne bavi pozerat. Pozeravali sme aj original, a to Gordonove kuchynske nocne mory, ale tato ceska verzia je uplne ze paradna "pecka", castokrat sa zabavime, obcas sa nestacime cudovat, poklepeme si po cele a pod. reakcie...Posledna cast bola dooooooost zaujimava...ho obdivujem, ze s tymi ludmi mal trpezlivost... 😖

anaxamon
autor
28. apr 2009

preto by bolo fajn keby sa nie len majitelia restauraci, ich zamestnanci prevychovali ale zakaznici, aby sme boli narocni, lebo ked nie je zakaznik narocny, potom to gastro nemoze nikam dopredu napredovat.. 😉

sisstin
28. apr 2009

anax: já bych třeba za jídlo též víc jak 2stovky nedala..prostě není to můj koníček obrážet restaurace a dávat si jídla za těžký prachy, když stejně nepoznám kvalitu..ale baví mě se na to dívat v televizi 😀

anaxamon
autor
28. apr 2009

ved nevravim chodit do restauracie kazdy tyzden alebo aj castejsie🙂 my ideme tak raz do mesiaca, ale snazime sa ist tam kde citime kvalitu, aj ked par neprijemnych skusenosti sme samozrejme uz mali...

sisstin
28. apr 2009

anaxamon: já si za ty peníze radši koupim šminky,nebo si koupim KFC domů..ale jako líbí se mi to o tom číst, nebo se na to dívat 😀

ilci
28. apr 2009

jj, taky koukám, ale jen na netě
bezva hlášky a člověk fakt někdy kouká, co se děje v zákulisí 😀

womenne
28. apr 2009

My sme boli po svadbe s manželom v reštike vybrali sme si najdrahšiu v meste že raz za čas vyskušame 😀
Obsluha nič moc,pri pohlade na jedalny listok nam skoro oči vypadli ztych cien,ale hlavne ked prišlo jedlo,nahadzane na jednej kopke a nedochutene no hnus dokonca sme odtial išli hladny teda spon ja chuda tehotna s dvojičkami 😀

mne sa hrozne pači ako on dekoruje jedlo na taniery.

m311293
28. apr 2009

holky, já ještě pravý steak nejedla, tak já ani nevím jak má chutnat a jak tak koukám na šéfa, tak se docela bojím si ho někde dát.
tatarku nejím, ani ji doma nemám, jsem žlučníkář a kečup doma mám protože náš malej ho jí k párkům a používám ho jen do omáčka na špagety.

makelka
28. apr 2009

Trošku mi mo mísu, čtu si článek s Polhreichem a líbí se mi, jak se tam poukazuje na to, že je Babica "lempl" 😀 😀 😀 😀 😀 Moje řeč 😀

aponchie
29. apr 2009

Babic blbic 😀

sisstin
29. apr 2009

mi přišel mail s názvem Babicovy dobroty..a tam byl nějakej jeho výtvor..a vypadlo to, jak když už to někdo jed předtim 😅

schwarzovka
29. apr 2009

holky, já jsem se k vám taky chtěla přidat, ale bohužel vůbec nestíhám a když jste nakously toho Babicu, tak tady máte jednu parodii na něj : http://pixy.cz/pixynergia/2009/baburica-san-dob...
🙂

martimarti
29. apr 2009

Tak to je dost vtipný, hned po ránu jsem se pobavila, Babicu nesleduji, ale slyšela jsem, že je to pěknej "matla" 😀 co nahrazuje parmezán eidamem atp. Ale ženský ho prej dost milujou, já tyhle typy nemusím 😉 , ale prej to není ani profikuchař, ale prodává lyže 😀

martimarti
29. apr 2009

Ještě něco o "kuchaři" Babicovi, taky docela vtipný 😉
http://m.aktualne.centrum.cz/article.phtml?id=6...

martimarti
29. apr 2009

Ale zase pokud někdo podle toho rád vaří a pořad se mu líbí, tak proč ne? Každý si může vybrat 😉 a o tom to je 😉

ilci
29. apr 2009

tak Babicu jsem ještě neviděla a koukám, že jsem o nic nepřišla
jen občas koukám na Kluky v akci 😀

kristi
29. apr 2009

marti, je desnej, ja videla asi 2 dily, abych mela co porovnavat a kdyz do Stroganoffu dal protlak, tak jsem sla do mdlob 🙂 a je uplne totalne osklivej

ygreen
29. apr 2009

babica je ideální pro naše rodiče - a hlavně vaří z normálně dostupných (levnějších) ingrediencí, vaří to co má většina populace ráda a hlavně vaří "chutně, levně a hodně" 😀 moji rodiče by například nikdy nekoupili kvalitní maso na dva steaky za 300,-

a ano šéfe je super pořad, jen chudák musí dávat svou nálepku i za snahu 😒 a musim uznat, že mě ten pořad nadchl tak, že mám chuť přihlásit se, až bude čas, na nějaký lepší kurz vaření, jen tak, abych doma perlila 😅 😀

ilci
29. apr 2009

no, je fakt, že doma taky občas sáhnu po nějakém polotovaru
ale v restauraci očekávám jiný přístup, že 😀

kristi
29. apr 2009

ygreen,t aky bych sla na kurz, nejradsi na steaky, ty mi fakt delaji dost problem

aponchie
29. apr 2009

Blbic je idelani pro babicky a setrive lidi co opravdu chcou na taliri hromadu veci za co nejmin penez 😝 vypada jak kreten a jeste tak mluvi a to je des

janah.
29. apr 2009

Taky se snažím koukat na vše, ale nějak jsem nepocopila poslední díl. Proč jim tam dával doporučení, když o holce říkal, že neumí vařit?? Zdá se mi, že si tím dost pokazil hodnocení. A tu předchozí hospodu (myslím toho bezzubýho kuchaře z Palmovky) taky jsem nepochopila. 😖

martimarti
29. apr 2009

Kristi: sobotní díl Kuchařské pohotovosti má název Tajemství pravého steaku 😉 Tak třeba se něco přiučíme 🙂 Akorát to dávají podle mne v naprosto blbej čas

swead
29. apr 2009

taky se dívám na Ano, šéfe a opravdu se mi tenhle pořad líbí. Souhlasím s tím, že spousta ne-li většina českých restaurací za mnoho nestojí. S manželem chodíme do restaurací rádi a většinou chodíme tam, kde se na něco specializují. Nejčastěji teda na steaky, ty zbožňujeme oba dva 😀

Docela bych se považovala za gurmeta, nechutná mi jen tak něco a hlavně jsem schopná a ochotná vrátit jídlo, který někdo odfláknul, nevadí mi za kvalitu zaplatit dost peněz.

Ygreen, taky plánuju navštívit nějaký kurz, abych dokázala uvařit nějaký parádní mňamky i doma.

Nejlepší hláška od Pohlreicha je kruci prdel, to se vždycky tlemim jak blázen.

kristi
29. apr 2009

marti,dik...mrknu. 🙂

ygreen
29. apr 2009

taky mě štve, že začal dávat svoje nálepky i za to, že se jako snaží 😝

kristi: mluvíš mi z duše, steaky - s hovězim masem mám problém a taky bych se chtěla naučit dobrý pečeně, hovězí, telecí, jehněčí 🙂

jinak my s manžou se taky najíme skoro všude, ale máme rádi kvalitu, tj. když jdeme jednou za 2 měsíce do restaurace trošku vyšší střední třídy (Cantina, Rezavá kotva, Azteca, Ambiente, Infinity, Mozaika, Los v Oslu...apod) , tak očekávám kvalitu a profesionální přístup personálu. je mi úplně u prdele, že má servírka blbej den nebo je po opici, já chci aby byla příjemná, ochotná, ptala se mě, nabízela, apod. A to u všech profesích. Dřív jsem se styděla, ale dnes - když chci v lahůdkách šunku a trubkaji nabere holou rukou, tak jí řeknu že tu nechci a ať použije vidličku nebo rukavici, igeliták, apod. A nejvíc nesnášim nasraný prodavačky 🙄

Ale zase vám řeknu, že hodně drahé restauracce, jako bývaj v luxusních hotelech, mě nenadchly 😒 chodila jsem na pracovní večeře a 3 jahody s mascarpone za 300,- to je i na mě šílené, protože když vím že za to dám doma 20,- takse mi protáčí bulvy 😒

beruska2x
29. apr 2009

ygreen to bych chtela vdet jak udelas dezert z mascarpone za 20,- to je ale hodne zcestna predstava.. vis o cem mluvis?? 😕

womenne
29. apr 2009

my babicu pozerame manžel robil podla neho jedny zemiaky a skoro mi huba zhorila tak to štipalo 😀 ale inak vbyborne,aj ine jedla su fajn.

ygreen
29. apr 2009

myslím porcičku jakou dávaj v hotelu - takže rozpočítej koli stojí malá vanička jahod v létě a 1 kelímek mascarpone

m311293
29. apr 2009

holky nemůžete srovnávat babicův pořad a polreicha. každý je o něčem jiném.
To je jako by jste srovnát kosmetický salón s pleťovou maskou doma. Každé je o nečem jiném.
Polreich je fajn vaří z čersztvých surovin, ale já tady neseženu čerstvého lososa, a když přijdu z práce o půl 5 a v 6 už někam valím, a do toho se mi musí vejít úklid i vaření, tak holt nemám čas se moc mrcasit s jídlem. tak občas nakrájím uzeninu, uvařím těstoviny, smíchám, použiju omáčku ze sáčku, zapeču a doma se olizují. Nad lososem by se děcka ksichtili a mazali si rohlík máslem.
Ale v restauraci má právo člověk očekávat kvalitní jídlo z čerstvých surovin. Na babicu nekoukám, jen něco jsem občas zhlídla a nevidím nic špatného na králiku na hořčici, nebo na rajské omáčce.

ygreen
29. apr 2009

mě taky babicovo jídlo nevadí, naopak, doma klíďo 😉