Program Ano, sefe! Tiež ho sledujete?

anaxamon
27. apr 2009

Su tu nejake fanynky tohto serialu/programu co chodi vo stvrtok vecer na Prime?

Nas s manzelom to strasne bavi pozerat. Pozeravali sme aj original, a to Gordonove kuchynske nocne mory, ale tato ceska verzia je uplne ze paradna "pecka", castokrat sa zabavime, obcas sa nestacime cudovat, poklepeme si po cele a pod. reakcie...Posledna cast bola dooooooost zaujimava...ho obdivujem, ze s tymi ludmi mal trpezlivost... 😖

kristi
29. apr 2009

ja myslim, ze clovek by mel proste se stale ucit, byt zvedavej, zajimat se o nove trendy. Mne ta spousta restauraci prijde na jedno brdo, lidi kteri zamrzli nekdy 15 let zpatky presne na tech vecech jako je Kaťák a Johančino tajemství a jedou to furt a stále.
jenže my jsme se zmenili, jsme narocnejsi a chceme za sve penize poradny, dobry, cerstvy jidlo...holt kdo to nechce pochopit, nemuze nikdy hodne vydelat

ygreen
29. apr 2009

kristi - mě hodně zaráží (a to nejsem soukromník, podnikatel, šéfka, nic) že ty podnikatelů v Ano šéfe očekávají zisky, když mají na první pohled nevkusnou restauraci, špinavý vchod plný vajglů, pavučiny u vchodu v rozích, rozmatlanou tabuli, nasranou nebo ukňouranou servírku, polyesterový ubrusy s umělejma kytkama 😠

kristi
29. apr 2009

no, prave to je vetsina lidi, kteri o tom vedi houby a myslej si to, co jsi rekla. Ale to nejde. Takovy by meli proste prijit na buben a nemeli by se srat do toho, cemu nerozumi.

beruska2x
29. apr 2009

ja vim kolik to stoji dost dlouho jsem v restauraci pracovala a kalkulace mas tedy mimo realitu dost..

kristi
29. apr 2009

beruska, no rozhode 3 jahody s lzici mascarpone nestoji 300

beruska2x
29. apr 2009

tak to zalezi kam jdes a jestli je to prave mascarpone nebo nahrazka.. 😉

kristi
29. apr 2009

no,tak pomazankovy maslo mi v hotelovy 4* restauraci asi nedaji, resp. by mi ho nemeli dat nikde,kdyz to maji primo uvedeny na listku

beruska2x
29. apr 2009

top by ses divila kolik jich to nehrazuje Lucinou..

beruska2x
29. apr 2009

i v italske restauraci se mi to stalo..

kristi
29. apr 2009

a vratila jsi to?

beruska2x
29. apr 2009

jo.. koukali na me.. manzel je taky od fochu a v jedne italske delal tak mam ochutnano jak to ma byt a na plagiaty jsem vysazena 😉

ygreen
29. apr 2009

nejsem gurmán ani kuchařka, tak nepoznám rozdíl mezi pravym mascarpone a mascarpone za 100,- v supermarketu, ale cenově předražené jídlo mi vadí. Kámoš dělal šéfkuchaře na kampě a dělali tam cibulové kroužky - jen osmahnutá cibule v trojobalu za 180,- 😕 😕 😕 jen na zakousnutí, jako masakr.

jo a mascarpone - musim říct, že na mě je extrémě těžké - když jsem měla na Sardinii ve 4 * hotelu pravé tiramisu vůbec mě nenadchlo a bylo mi děsně těžko. To já raději tu lučinu 😅

kristi
29. apr 2009

tak to je dobre, ze jsi se ozvala. ja si vetsinou davam jako zakusek bud fondue nebo gril. ananas a kdyz uz nevim tak cheesecake

ygreen
29. apr 2009

soused dělá v italské na staromáku a z toho co mi povídá je mi zle 😝 hlavně kvůli přístupu k lidem dělají ve 4 místo 9, neplatěj jim za přesčasy, nedaj jim klimatizaci do kuchyně...atd 😝

beruska2x
29. apr 2009

ja delala v 4* hotelu na recepci i restauraci 7 let a manza ruzne po restauracich 14let.. nekdy se musim snat co jsou lidi schopny vypotit ale taky figle nektery se hodej 😀

ygreen
29. apr 2009

V Cantině (mexico) na na Újezdě dělají zmrzlinu kapitána morgana a je úžasná, jinak mám ráda tvarohový limetkový koláč 🙂 a čokoládovo ovocný fondue mi přijde jako maximální obžérství 😵 😀 a to si fakt nemůžu dovolit 😔

ygreen
29. apr 2009

manža chodí taky služebně do x* hotelů a je celej špatnej z toho, že tam nemaj točený, kafe nepije, víno nesnáší, nejí ryby a pak si nemůže vybrat 😀 a tak tam nešťastnej srká víno za 300,- a pak mi to doma vypráví a mě se protáčej bulvy závistí 😀

beruska2x
29. apr 2009

😲 proc tam nemaji toceny? no vino za 300,- neni nic extra to mas v nakupu tak za 70,-

ygreen
29. apr 2009

no jo, né každej holduje vínu, manža by upřednostnil kvalitní točený pivko 😎 a myslim 300 za dvojku - ale ono je mu to fuk, když mu to nechutná

beruska2x
29. apr 2009

no vzdyt kdyz je za 300,- tak nakup tak 70 - 80,- vetsinou ale Plzen byva tocena, to je tahak..

kristi
29. apr 2009

o vinu mi nemluvte, umiram jak je to drahy chvilema..

ale to jsme mimo, holky, vratme se tak nejak k tematu

beruska2x
29. apr 2009

sleduju to bud normal nebo na netu, super, moc se mi to libi... nekdy z tech lidi nechapu 😲 fakt podareny porad 😉

anaxamon
autor
29. apr 2009

dneska ste sa rozpisali🙂

ono tento program naozaj podla mna nie je dobre brat ako kucharku, ale ako moznost naucit sa rozpoznavat kvalitne jedla v restauraciach aspon vizualne, a samozrejme naucit sa spravat ako narocnejsi zakaznik primerane k zariadeniu kam ideme jest🙂 alebo?

beruska2x
29. apr 2009

podle me je to spise sonda do restauraci a co je mozne jeste delat a jak je to otresne 😅

anaxamon
autor
29. apr 2009

beruska ale potom by to nam ako divakom nic nemalo davat...a ono dava, nie?

beruska2x
29. apr 2009

ale jo.. at lidi vidi co je a co neni mozne a ze se namaji bat neco vratit kdyz s jim to nezda a co by za svoje penize meli dostat.. 😉

anaxamon
autor
29. apr 2009

tak nejak som to myslela 😉

makelka
29. apr 2009

Mě se minule líbily ty zmražený steaky ze svíčkový 😀 😀 😀 jako maso máme domácí - hovězí a toto mi příjde zvěrstvo 🙄 🙄 a ještě jak to rozmražovali v mikrovlnce 😠 😠 😠

beruska2x
29. apr 2009

to by jeste slo a to klepani je traga ☹

kristi
29. apr 2009

je to desny, at uz je zitra. Fakt se tesim na dalsi dil....