Program Ano, sefe! Tiež ho sledujete?

anaxamon
27. apr 2009

Su tu nejake fanynky tohto serialu/programu co chodi vo stvrtok vecer na Prime?

Nas s manzelom to strasne bavi pozerat. Pozeravali sme aj original, a to Gordonove kuchynske nocne mory, ale tato ceska verzia je uplne ze paradna "pecka", castokrat sa zabavime, obcas sa nestacime cudovat, poklepeme si po cele a pod. reakcie...Posledna cast bola dooooooost zaujimava...ho obdivujem, ze s tymi ludmi mal trpezlivost... 😖

aponchie
28. apr 2009

ja mam maso na steak nachystane jen ho opect,ale ja k nemu mam rada mc cain steakove hranolky mnam 😀

a jeste jak to mate s kecupem?kterej mate oblibenej a chutna vam pripadne jak se vam libi uzivani kecupu v kuchyni jak zdenek rika?taky to nejak nechapu..ja teda kecup do vareni nepouzivam snad vubec maximalne drcena rajcata v plechu ,ale spise vsecko kupuju ve skle jak kecup tak protlak a rajcata

anaxamon
autor
28. apr 2009

aponchie ja si ani neviem predstavim kam vsade by sa ten kecup mal pouzivat 😒

v restauracii si kecup nikdy neziadam, tatarku len k syru....

doma do varenia kecup nepouzivam vobec, len ako prilohu k jedlam, vacsinou na hrianku alebo k parkom..tot vsio.. 😅

kristi
28. apr 2009

anax, ja mam uvareno od vcera 😀 😀 😀

tatarku jim k syru a ke kvetaku, jinak ne. A kecup NIKDY, nejak mi proste nechutna. A tudiz ho ani nemam doma. mam jen protlak a pasirovana rajcata.

kristi
28. apr 2009

siss, to je ta starsi generace. Tchyne by do restaurace ani nesla, natoz aby si tam neco dala....kdybych ji rekla, kolik penez jsme schopny nechat za jedno jidlo, asi by omdlela...kdyz ale clovek to doma fakt tak neudela

anaxamon
autor
28. apr 2009

kristi, mozno keby vyskusala par krat zmenila by nazor...moji rodicia tiez nikdy do restauracii nechceli chodit, hlavne ked sme boli deti, ako chapem ze z financneho hladiska, teraz ich musim ja presviedcat, ked k nam pridu na navstevu na par dni, aby sme si nieco uvarili doma a nie aby sme chodili do restauracii 😀 😀

inak uz sa tesim na stvrtok a na dalsiu cast programu🙂

aponchie
28. apr 2009

ja jim taky tatarka a kecup,ale nevarim z toho

sisstin
28. apr 2009

apon: já kečup taky moc nejim 😉 a tatarku vůbec 😝

kristi
28. apr 2009

anax, ne ona by nesla ani na kafe a kdybychom ji pozvali,t ak by mozna sla ale dala by si to nejlevnejsi, co by na listku bylo...

anaxamon
autor
28. apr 2009

kristi, hm no tak potom netreba nutit ked sama neche, a co vy robite ju zaujimat v podstate nemusi vsak, teda hlavne vysky uctov 😀

kristi
28. apr 2009

jj, ale mrzi me, ze je nemuzeme nikam vzit, pac proste pro ni je nejlepsi si uvarit doma. Ani kafe by si nedala, by ji nechutnalo

sisstin
28. apr 2009

kristi: tak máma není zas tak stará generace, o prachy nejde..ale její jídelníček je ve stylu, na vše kečup a tatarku a nebo nějaký dresingy..jinak jí to nechutná 😝 😅 takže ona je právě všude spokojená se vším 😝

aponchie
28. apr 2009

sem tudle videla na jednom silenem jidelaku co mel asi 100stran steka z lososa ala monini 😲 😲 😲 😲 jako asi na olivovem oleji znacky monini delanej..tohle fakt nechapu..

kristi
28. apr 2009

apii, ja toho nechapu. Proto chodim tam kde to znam, nebo kde to prede mnou ochutnal Pan Cuketka a dal tomu min. 6 cuketek, jiank tam nepachnu.

treba jak bydli Siss, v Pardubicich, tam se nelze dobre najist, my jsme nebyli spokojeni nikde bohuzel 😕

sisstin
28. apr 2009

kristi: mně chutná všude..já jsem vcelku taky nenáročnej strávník 😅 😅 😅

kristi
28. apr 2009

siss, to bude tim...skoc si nekdy treba do Bazalky, jeslti se nepoblijes hned u dveri, tak jsi divna 😀 😝

sisstin
28. apr 2009

kristi: do Bazalky chodim na výborné saláty 😅 ja v restauraci snim vše..věčně držim dietu..takže jsem věčně hladová...a mám orgasmus i z KFC 😀

kristi
28. apr 2009

hele jako jo, kdyz nejsi narocna tak je to v pohode. to si radsi dam chleba s maslem, nez se blbe najist v restauraci..

ja si v Bazalce dala neco jako kur. platek na recky zpusob: kecup, olivy, gyros koreni....fakt luxus.

anaxamon
autor
28. apr 2009

kristi to je teda veta...to si ten podnik nechcem ani prestavit 😀 😅

sisstin
28. apr 2009

mně přijde normální, hezký prostředí..a jídlo naprosto normoš..já nejsem žádnej gurmán...takže mně tam ty jídla přijdou v pohodě..pokud někde není špína nebo zelený jídlo..tak mi to je šumák 😝

kristi
28. apr 2009

ja proti KFC a MC donald nemam ani Ň, vim, co mam cekat, vim co dostanu, vzdy je to jidlo stejne, to je na tom to super i kdyz je to nezdrave. Pro me lepsi varianta, nez neznama no name restaurace, kde by varil nekdo, jako ta holka posledne, co ani nevedela, jak co pojmenovala

anaxamon
autor
28. apr 2009

v takom podniku by mal pan zdenek asik radost, mal by co vyhadzovat 😀 (aby sme samoc neodklonovali od temy)

kristi
28. apr 2009

anax. promin, jsem to nedovedla jinak vyjadrit.

siss, vzdyt jo, ok v pohode...ja uz tam proste nepujdu - NIKDY

sisstin
28. apr 2009

anaxamon: já fakt nevim, já tam chodim běžně..a spousta lidí si to chválí..tak to je asi těžký 😅

sisstin
28. apr 2009

kristi: ne..ale jestli jsi viděla minulej díl, jak tam ta holka říkala, že jsme národ blafarů..tak já s tim souvisim..mně fakt stačí, že to je maso s něčim..já jsem živa o chlebu s něčim...takže já mám radost z čehokoliv 😉

kristi
28. apr 2009

anax, jo to by mel...treba Roba si objednal carpaccio a bylo zmrzly z mrazaku ( lepe se tak kraji, ze)..

jiank ja se tesim na kazdy dil a doufam, ze se nekdy do nektere z tech restauraci co doporucil, pujdeme podivat.

anaxamon
autor
28. apr 2009

kristi, na margo burgerov skus si najist na nete film fastfood nation , alebo tak nejako sa to vola...budes mas dost 😲
KFC je jediny fastfood ktory obcas mozem🙂

sisstin
28. apr 2009

kristi: tak co je carpacio nemám ani tucha 😅 😅 😅 ...

kristi
28. apr 2009

siss, no to je hovezi masicko, uplne natenko nakrajeny, skoro prusvitny, nalozeny na talir, pepr. sul, ol. olej, parmazan a rukola....mnamka syrova

anaxamon
autor
28. apr 2009

potom je otazka, co od jedla ocakavas, ci sa chodis do restauracii lennajest v ramci obeda, to su podla mna skor vyvarovne...

ked ale zaplatim nejaku vyssiu sumu za jedlo, cakam viac ako iba kopu glutamanu, ofritovane maso a studene palacinky.. 😔

sisstin
28. apr 2009

anaxamon: jj..to je přesně o tom, jak píšu...já moc nejim, furt držim nějaký diety..takže když už si jdu někam sednou na jídlo..a že je to v poslední době, co mám dítě jako fakt hodně málo..tak jsem vděčná za cokoliv..a vymetu talíř 😅 a o tom to je, že hodně normoš lidí nejsou gurmáni a prostě jsou spokojený se všim, co se dá aspon trošku jíst 😝