Program Ano, sefe! Tiež ho sledujete?

anaxamon
27. apr 2009

Su tu nejake fanynky tohto serialu/programu co chodi vo stvrtok vecer na Prime?

Nas s manzelom to strasne bavi pozerat. Pozeravali sme aj original, a to Gordonove kuchynske nocne mory, ale tato ceska verzia je uplne ze paradna "pecka", castokrat sa zabavime, obcas sa nestacime cudovat, poklepeme si po cele a pod. reakcie...Posledna cast bola dooooooost zaujimava...ho obdivujem, ze s tymi ludmi mal trpezlivost... 😖

aktak
6. okt 2009

ano je to uz nejak nudne 😕 a ta dnesna sefka, priserne 🙄

m1rti
6. okt 2009

holky, nakukuju sem .... souhlas, dnešní paní šéfová vlastně nic měnit ani nechtěla, řekla bych, že výsledek je, že je to ještě horší než předtím a ještě jim utekl kuchař ... ten "pobočník" paní šéfové ... vlezdop.delka, to byla teda trapárna ....

veria
6. okt 2009

To triko byl největší zásek celého seriálu vůbec 😀 Navíc na tak ošklivé babě! Zřejmě nevěděla, co to znamená, jinak by si to snad normální člověk nemohl na natáčení vzít!!? 😀

nobody
6. okt 2009

veria ..a co to je?? to by mě zajímalo 🙂

loretka1
7. okt 2009

ten sef je trapny kam daleko vidi!v kazde vete nejmene trikrat-ty vole.kazdeho tam akorat ponizuje ze jsou neschopni(da se to rict i jinak,slusneji,decentneji)a je sprosty jak dlazdic.muze umet varit to mu neberu,ale to chovani je hrozne a divim se,ze mu to nataceni vychazi 😝

aponchie
7. okt 2009

pitka to byla..udelame sefa inda..sefa ceske kuchyne,ale nedovolime mu sestavovat menu pac je ind 😀 😀 😀 😀

gabrianko ,ze zrovna ty mluvis o prisprostlejch slovech 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martimarti
7. okt 2009

Gabrianko alias loretko1 😀 😀 že zrovna tebe vulgarity urážejí 😀 😀 😀

alisek
7. okt 2009

včerejší ano šéfe byl opravdu zážitek, skoro lahůdka, pod takovou "šéfovou" je radost dělat, nešla bych tam ani na kafe.
loretka, bohužel takto mluví a vyjadřují se skoro všichni kuchaři, toť mé pozorování v praxi a propo když jsem viděla jak to tam vedou, tak bych byla taky sprostá, kor když číšník řekne, že jsou i horší.

veria
7. okt 2009

Nobody, psal jsi, že tričko bylo excelent, takže předpokládám, že jsi mu dobře porozuměl 😉

kristi
7. okt 2009

tak tady jeho vyjadrovani je dany tim, ze to je vesmes porad podle Gordona Ramsaye, kterej se tim proslavil....

veria
7. okt 2009

No, proti Gordonově Hells kitchen je to prý ještě slabota.... Já to neviděla, ale četla o tom, a teď to budou dávat snad na TV Barrandov....

kristi
7. okt 2009

mne se ta koncepce poradu libi, je to sice porad o stejnym, nicmene vzdy je ten pribeh jiny 🙂

veria
7. okt 2009

Jo, mně se to taky líbí, ale už to začíná být trošku pořád to samé... I když včerejší paní majitelka byla skutečná rarita.

aponchie
7. okt 2009

Hells kitchen je cela na youtube 😎

veria
7. okt 2009

Apo - to je dobré, ale asi bych tomu v AJ úplně tak nerozumněla. Doufám, že na TV Barr. to bude s dabingem nebo s titulkama 😉

martimarti
13. okt 2009

Dneska dobrý 😀 😀 😀 Kuchař Fanda byl přírodní úkaz 😀 😀 😀

jakoubka
13. okt 2009

tak tomu kuchaři bych dala korunu 😀
A z manželů číšela láska 😅

zeleny_cajik
13. okt 2009

tak dnes som tu realciu videla prvykrat a chytala som sa za brucho 😀 od toho kuchara by som nezjedla nai maslovy chleba, no otras 😖 (tu by sa hodil grcajuci smajlik) ... no a manzelia - jakoubka to vystihla 😅

lenkavano
13. okt 2009

Holky Poltreicha já miluju 😎 co se týče pořadu na Barandově tak to je příšerný.

vieraj
13. okt 2009

fuj, ten sef je otrasny, grobian..

dvojka
14. okt 2009

tak mě včera nesedla vůbec manželka onoho flegmatickýho pána.Myslim,že svou velkou dominantností zavinila i ona krušné chvíle onoho pohostinství.
Ta byla na tečku.
A kuchař Fanda-to byl věru přírodní úkaz 😀

jaspina
14. okt 2009

Ta ženská včera byla dobrá hysterka 😀
A ta pekelná kuchyně na Barrandově mě taky pobavila - i když ji moc nestíhám. Ten šéf tam je fakt drsný - ale aspoň jim otestuje co vydrží. I když být tam já, tak ho asi zabiju

ronie
14. okt 2009

hells kitchen dávaj každej den od 19h na barrandově a od 9h ráno příští den opakujou, je to podle mě nejlepší reality show co existuje, dokonce už sem si doma zkusila udělat wellington 😀 😉 Dneska je finále tak se těšim, další řada snad bude rovnou následovat, už je to takhle druhá řáda za sebou co sem viděla, je to totální závislost, dokonce uspávání dětí sem přizpůsobila tak abych to stíhala 😀 😀 😀 😝

ygreen
14. okt 2009

ronie - kdo je teď ve finále? já občas nakukuju ráno

ronie
14. okt 2009

Rock a Bonnie 😀 😉 já to moc přeju Bonnie, mě je sympatická taková od rány a myslím, že vést restauraci dokáže, Rock určitě taky ale není to on, na výhru ale tipuju Rocka i proto že to minule vyhrála holka 😉

beruska2x
22. okt 2009

nevite nekdo kde presne je rest. U Štěpána z posledniho dilu?? diky..

kristi
22. okt 2009

tusim, ze to byla Knezice u Susice...zrejme to bude ta sama vesnice.

ted to byl moc fajn dil, uplne bych se tam jela podivat 😉

beruska2x
22. okt 2009

no jeste to bude mit pokracovani, prave jsme si s manzou rikali ze by jsme vyrazili na vikend... tak klidne tam... diky jdu se kouknout

yanna.o
22. okt 2009

vygooglila jsem to tady
http://www.biofarmavojetice.cz/

yanna.o
22. okt 2009