Program Ano, sefe! Tiež ho sledujete?

anaxamon
27. apr 2009

Su tu nejake fanynky tohto serialu/programu co chodi vo stvrtok vecer na Prime?

Nas s manzelom to strasne bavi pozerat. Pozeravali sme aj original, a to Gordonove kuchynske nocne mory, ale tato ceska verzia je uplne ze paradna "pecka", castokrat sa zabavime, obcas sa nestacime cudovat, poklepeme si po cele a pod. reakcie...Posledna cast bola dooooooost zaujimava...ho obdivujem, ze s tymi ludmi mal trpezlivost... 😖

kristi
28. apr 2009

ja bytostne nesnasim neprofesionaly v kazdem oboru a u vareni teda zvlast. To je jak kdyby si clovek nechal opravit auto u kamose, kterej to nikdy nedelal.

norik1
28. apr 2009

prave som si pozrela poslednu cast co hodila link anaxamon a je to super, vo stvrtok vecer ficim na Prime!!!

emogeon
28. apr 2009

jééj tato tema tu..
pridavame sa do klubu aj s manzelom 😵
moderator je fakt spravny, chela by som sa ist na jest do jeho restiky...

aponchie
28. apr 2009

anaxamon..ale v dnesni dobe bez vzdelani v gastronomii prave podnika kazdej druhej neli vic 😝 proste dnesni doba je o tom ,ze vsichni delaji vsechno a to je hnus..takovej zednik jde obcas do kuchyne a kovar na plac a o obsluze ani nemluvim..tomu povetsinou rikam podavacky napoju barove,pac to neumi vzit talire neumi to vzit prirucnik nevi z ktere strany se serviruje atdatdatd.. 😲

emogeon
28. apr 2009

tak tak a potom je taky vysledok 😒

aponchie
28. apr 2009

a hlavne...te obsluze je povetsinou bytostne jedno jestli prodaji jedno nebo 100jidel pac na nich vidis jak je to pro ne pritez nosit jidla a vubec neco delat..ja vidim na baru laptopy ,kamarady,popijeni kaficek,nesnasim kdyz host v poloprazdne restice si musi jit k baru a prosit o zaplaceni ,proste je vsecko obtezuje a jeste se chovaji jak hulvati,neumi nic prodat neprezentuji lautr nic takze si pripadas ,ze snad obtezujes 😝

sylvar
28. apr 2009

emogeon, no mám pocit, že restaurace teda není jeho a narváno v ní rozhodně nemá pořád 🙂
a je tak pro cizince, já teda denně na kávu za 80,- nemůžu jít a myslím, že do těch restaurací, co chodí osvětovat, to je podobné 😉
ale přítel, kuchař říkal, že kdo není z oboru, tenhle pořad nemůže pochopit a že v tom vidí přesně chyby u nich 😒

lenula.b
28. apr 2009

super pořad, s manželem se taky díváme a bavíme... 😀
nejlepší je šéfův slovník, jak to furt vypípávaj 😀
ale zasloužil by metál někdy... 😎

martimarti
28. apr 2009

Sylvar, i přes to, že asi nejsem schopná tento pořad pochopit, neb nejsem z oboru 😒 , tak musím říci, že se královsky bavím 😉
Jinak káva za 80 Kč je dost silná káva, nicméně jídelní lístek mi připadá adekvátní centru Prahy, prostředí i jménu a renomé, které např. Café Imperial má, ale to jen můj dojem.

kristi
28. apr 2009

podle me, jeho jid. listek jak v Cafe tak v Divinis, je opravdu fajnovej a hlavne, tam se asi nechodi na kafe...

lenula.b
28. apr 2009

sylvar proč myslíš, že kdo není z oboru to nemůže pochopit? 😕 tak trochu nechápu tenhle názor...

sylvar
28. apr 2009

marti, to samozřejmě 🙂

já prý taky nejsem schopná ten pořad pochopit,pač mi ten pán někdy přijde jako silný kafe,ale P říká, že názory jsou odborné a správné, tak asi jo

martimarti
28. apr 2009

Mně se naopak on strašně líbí, normálně ho žeru 😀 a to se mi u televizních osobností věru nestává 😉 /ještě Ozzáka - to jen na okraj 😉 /. Líbí se mi, jak mluví, a ty jeho "nespisovné" hlášky jsou většinou tak trefné, že se tady s přítelem popadáme za břicho. Protože dokud jsem nebyla na mateřské, hodně jsme vymetali nejrůznější podniky doma i na dovolených, je nesmírně zajímavé sledovat, jak to vypadá v zákulisí.

coxa
28. apr 2009

Já na tomhle pořadu taky ulítávám, každý čtvrtek na něj zírám a každý čtvrtek mě to baví. 😀 A přesně si vybavuju všechny ty hospody v našem okolí, kde mají Pytlákovi směsi 😅 😀 😀

sisstin
28. apr 2009

mně se to líbí moc..Ramseyho kuchyně mě teda oproti tomuhle vůbec nebere..Zdeněk má perfektní glosy, se vždycky natlemim až až u toho..."jooo..maj tu všechno...kulečník, šipky...smrad...." 😅 😅 😅

coxa
28. apr 2009

pardon Pytlákovy 😔 😀 😀 😀

kristi
28. apr 2009

mne se taky libi a vite ze je mu 52 let??? nevypada co?

martimarti
28. apr 2009

Coxa a co "kaťák" 😀

kristi
28. apr 2009

je tam, je tam.... 😀 😀

womenne
28. apr 2009

anaxamon prave som to dopozerala ta holka nebola kucharka???? 😕 ked nevedela rozoznat bešanel????
teda na taku kapacitu len jedina kucharka s pomocničkami ktore nevedia ani gramaž a všetko im zhori?? 😝
ten kolač čo tam piekli vyzeral byt zaujimavy len nepovedal jake cesto 😀

m311293
28. apr 2009

ahoj holky, taky se doma díváme a jen si říkám, co by zůstalo v kuchyni mně kdyby přišel zdeněk? 😀

kristi
28. apr 2009

m311293
no,ale ty to neprodavas, vid?

womenne, tady ho mas
http://www.toprecepty.cz/recept/1653-alsasky-ci...

aponchie
28. apr 2009

nesnasim suche sypke potraviny stejne jak on,nenavidim umelej vyvar a hned to poznam.. 😖 kdyz jdu na menu za 59kc nebo do jidelny nekam tak beru jiste mezery s rezervou apc za tu cenu co jako asi cekat ze?ale kdyz jdu na steak silene mi vadi jak udelaji zahradku na taliri a kolem toho umela omacka z prasku a v tom flak masa to bych vrazdila a jsem ochotna takovou vec vratit..tak jako poznam steak mrazenej a nasledne rozmrazenej v mikru 😝 😝 😝 jenze to je jak ten chuj Babic na nove..to nezeru co dela za blaboly a tajtrliky..proste vetsina cechu ma rada preplnenej talir radoby zeleninou aby nemuseli objednavat salat a nakydlane vsecko na jednom ,ze ani nenajdes vlastni surovinu..jako jidlo ala..tajemstvi sefkura a podobne kreatury me pali do ruda teda 😅

anaxamon
autor
28. apr 2009

podla mna ten kto chce a ma chut tentoprogram velmi dobre chape a vie co nam nim chcu povedat, aby sme aj my zakaznici boli v restikach narocni a nie len prist, akoze sa najest a odist a viac sa nevratit, lebo nam nechutilo. Urcite treba zmenit aj ludi zakaznikov, treba aby sme aj my reflexovali na to co nam kde podavaju. Ono ti ludia co ich tam nazenie, nie vzdy podla mna povedali pravdu, ze ako im chutilo ci nechutilo....

womenne ale to nieje relacia o tom ako naucit domace gazdinky ako sa robi francuzsky cibulovy kolac ci osuch😉 😀

kristi
28. apr 2009

neni nic krasnejsiho, nez na bilym kulatym taliry uprostred polozeny nadherny biftek, jen se sosikem, omacka a priloha zvlast....

aponchie
28. apr 2009

presne tak.. 😒 jak si proboha nekdo muze vychutnat chut hoveziho kdyz je propecene zalite sajrajtem od knoru presolene prepeprene a jeste navrch posypane nejlepe suchou petrzelkou bleeeeeee

kristi
28. apr 2009

nejlip musi jeste smrdet po ohni, sakra kua ja mam hlad. Byli jsme pred 14 dni tady
www.lacasaargentina.cz

tam jsou proste luxusni

anaxamon
autor
28. apr 2009

tajomstvo sefkuchara=kuracie s broskynou a syrom 😀 😀

anaxamon
autor
28. apr 2009

kristi tak sup nieco dobre navarit🙂 alebo zbalit manzela, dcerku a ist dakam na vecu 😀

ja cakam na manzela az dorazi z obchodu a dnes vari on 😀 😝

sisstin
28. apr 2009

aponchie: on je totiž problém v lidech, např. moje matka kečup a tatarku a jiné dochucovadla vyžaduje..prej nebude jíst holý maso s přílohou.. 😅