Program Ano, sefe! Tiež ho sledujete?

anaxamon
27. apr 2009

Su tu nejake fanynky tohto serialu/programu co chodi vo stvrtok vecer na Prime?

Nas s manzelom to strasne bavi pozerat. Pozeravali sme aj original, a to Gordonove kuchynske nocne mory, ale tato ceska verzia je uplne ze paradna "pecka", castokrat sa zabavime, obcas sa nestacime cudovat, poklepeme si po cele a pod. reakcie...Posledna cast bola dooooooost zaujimava...ho obdivujem, ze s tymi ludmi mal trpezlivost... 😖

kristi
18. máj 2009

fuj, to je cikan 😖 divnej...

laaala
18. máj 2009

a když vaří, tak si olizuje prsty 😖

kristi
18. máj 2009

ja se teda priznam, ze ja jidlo ani neochutnavam, proste varim a varim a ochutnam to az na taliri. By se mi to prejedlo

janah.
18. máj 2009

Asi jsem divná, ale mě ten kluk přišel jako Chudák. Vůbec mi to nepřišlo vtipný, sorry 😕

kristi
18. máj 2009

se neomlouvej, ne vsichni mame stejny smysl pro humor.... 😉

alisek
18. máj 2009

ahoj gurmánky 🙂 taky jsem na to začala koukat a jinak jsem skoro všechny díly viděla na steamu, je to super pořad a říkám si co zoufalej hospod je unás. já teda dost vybírám kam jdeme a málo kdy měníme restauračku.

ted zrovna schánim nějakýho gurmánskýho průvodce po ČR, když jezdíme po výletech aby člověk věděl kam zajít.

kristi
18. máj 2009

alisek, tak si kup Mauerova pruvodce nebo mrkni na jeho web

alisek
18. máj 2009

Kristi neni to ten co je pořadatel Foodfestivalu???

alisek
18. máj 2009

jasně že je 🙂 my tam jdeme už se těším a hlavně manžel 🙂

A co se týče předešlý debaty, Babice není kuchař ale kuchyňskej břídil, mě naprosto odrovnal jeho krutonama.

kristi
18. máj 2009

my nejdem, no. My jedem v patek na dovolenou, tak se nepotkame, vis jak me to sere???

alisek
18. máj 2009

To je skoda, videla jsem fotky Mii a byli jste na festivalu, nam to zase nevyslo loni, co nadelas ☹ Tak zas jedete na dovču, tak si to užijete jinak.

kristi
18. máj 2009

no jo, budu zrat paellu a ryby 🙂

achalteke
18. máj 2009

sakra, paellu bych si dala 😝

alisek
18. máj 2009

Já ji moc nemusim, nebo my ji neudělali dobrou. 😒

aponchie
18. máj 2009

koupila sem uzasnou bruschettu..mnam 😵

martek
18. máj 2009

ja si pecu v troube zeleninu - papriky,baklazan, cuketa, rajcata, cibule, cesnek, S&P, balzamiko a voni celej barak 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirka
18. máj 2009

tak pridávam sa k vám, aj my to s manželom "žereme" je to fakt to najlepšie v TV. 🙂

achalteke
18. máj 2009

hergot ženský nechte toho 😀 já se teda přidám s troškou do mlýna: plněné papriky v rajské s echtovým knedlíkem (Zdenda by mě pochválil) 😀 😀 😀 ...

martek
18. máj 2009

miluju plneny papriky!!!!!!!!!!!!!!

achalteke
18. máj 2009

Pro návštěvníky Lipna můžu doporučit tuto nekuřáckou restauraci s dětským koutkem a krásným výhledem na jezero 😉 http://www.bluelipno.cz/home/

achalteke
18. máj 2009

Martek, že bychom to čenčly - tu tvojí troubovou záležitost bych si s chutí dala 😵

alisek
19. máj 2009

Holky, mě spíš napadlo, že bych vydala průvodce restauracemi nebo-li kam rozhodně nechodit 😀 a že sem jich pár navštívila, taky si mě někde možná pamatujou 😀

anaxamon
autor
21. máj 2009

tak dneska zas pride na rad mr. zdenek 😀 tesiim🙂

janah.
21. máj 2009

Holky, prej je to dneska poslední díl... ☹ ☹ Pak zas až o prázdninách. Jsem teď někde četla.... Tak snad nám to aspoň vynahradí 😀

aponchie
21. máj 2009

ano slysela sem 😎 i pouta nebudou 😎 😢 😢 😢 😀

kristi
21. máj 2009

jj, tak dneska naposled, to doufam, ze mi leto utece 🙂 🙂

martimarti
21. máj 2009

Škoda, že to byl poslední díl ☹

Ani bych se nedivila, kdyby se teď strhnul boj o toho kuchaře, mít taková doporučení přímo od Pohlreicha, to mu otevírá dveře do předních restaurací a hotelů.

marie_m
21. máj 2009

kocky, prosim vas, jak se jmenovala ta dnesni restaurace a kde presne byla, nevite? diky

monkula
21. máj 2009

marie, volala sa Regata, ale kde bola... niekde pri Plzni? 😅 😅

Tá čašníčka bola otrasná... keby mi priniesla jedlo s takým ksichtom, tak ma asi prejde chuť... 😝