Program Ano, sefe! Tiež ho sledujete?

anaxamon
27. apr 2009

Su tu nejake fanynky tohto serialu/programu co chodi vo stvrtok vecer na Prime?

Nas s manzelom to strasne bavi pozerat. Pozeravali sme aj original, a to Gordonove kuchynske nocne mory, ale tato ceska verzia je uplne ze paradna "pecka", castokrat sa zabavime, obcas sa nestacime cudovat, poklepeme si po cele a pod. reakcie...Posledna cast bola dooooooost zaujimava...ho obdivujem, ze s tymi ludmi mal trpezlivost... 😖

womenne
27. apr 2009

Ja ja ja sa hlasim sme fandovia sledujeme to aj s manželom 😉 no aj ja ho obdivujem zatu trpezlivost s ludmi,ja by som to hned ukončila 😀
poslednu čast som nevidela je to aj na stream.cz???

zanetka82
27. apr 2009

Dívám se na něj taky.....a taky mi zustavá rozum někdy stát. 😕 Lidí co si říkají kuchaři 😀 ten poslední díl byl super. Ta holčina neměla ani ponětí co je to vaření. 😉 😀

anaxamon
autor
27. apr 2009

womenne, netusim, nepozeram to na nete, my ked nestihame pozerat tak si to nahravame priamo na hardisk (mame magio), posledna bola uplne na nervy....zena v kuchyni, zaroven majitelka, nevyucena...nazvy jedal ako petrinska vyhledna a pod. 😀

aponchie
27. apr 2009

ta holcina ma mou poklpnu aspon za to,ze se snazila to zase jo 😎

womenne
27. apr 2009

no to som nevidela bola som na Slovensku a tam sme klabosili 😉
mne sa pačil ked zahlasil:"Noco psychopate už si naspet?" Sa mi pači že povie na rovinu a ne..resa snimi,proste na rovinu,vo večšine pripadov ma pravdu ja ked som v reštike a vidim haldu jedal neviem si vybrat.
dobre bolo ked musela čašnička varit namiesto kuchara 😖

makelka
27. apr 2009

Já se taky hlásím do fanclubu, je to borec a navíc se mi líbí, že se jim snaží pomoct a oni jsou mimo 😀 😀 😀 Každopádně se děsím toho, až tam uvidím nějakou restauraci, kam třeba ráda chodím a uvidím v kuchyni nějakou hrůzu 😝 😝

anaxamon
autor
27. apr 2009

aponchie, no sama musis dobre vediet ze snaha v takom biznise asi nie je vsetko...ved ked dorabala ten steak, ako ho okupala v tom oleji 😔

nepacilo sa mi ako jej manzel vyhlasil, ze akoby sa boli do programu prihlasili len koli tomu aby sa zviditelnili a nie aby to pomohlo aj kvalitativne ich restike... 😒

velmi sa mi pacila ta cast s tym motorestom, aky velky uspech tam zaznamenal ked sa vratil po tom mesiaci, uplne zmena...taka viditelna..

aponchie
27. apr 2009

no jasne z ejoto je bez debal,ale aspon neutekla z kuchyne jak ten floutek predtim to me dojalo..nejakej problem a hned se utika z kuchyne 😝

anaxamon
autor
27. apr 2009

to si nemohla dovolit, predsa len nebola zamestnancom ale majitelom 😀

rozela
27. apr 2009

taky to s mm sledujeme. člověk nestačí žasnout, co kolikrát vidí. a ty jeho hlášky, to nemá chybu 😀 tenhle pořad se zatraceně povedl!

anaxamon
autor
27. apr 2009

womenne tu je ta posledna cast

http://prima.stream.cz/category/215/

neviete kolko casti nas este caka?

makelka
27. apr 2009

Musím říct, že je to fakt borec, protože vydržet s těma lidma a kolikrát tam takový šílený podmínky 😔

Mě dostal ten díl snad první nebo druhej s Martinem z Vyvolených, jak si hrál na velkýho podnikatele a borec mu na baru ani neuměl namíchat koktejl 😀 😀 😀

aponchie
27. apr 2009

ahaaa z vyvolenych uz sem si rikal az kama ho znam .. 😎

anaxamon
autor
27. apr 2009

celkom by sa mi pozdavalo keby to prevzali aj niektora zo slovenskych televizii, a nejaky podobny typek by chodil po slovenskych restikach 😀

makelka
27. apr 2009

Jako toto je fakt dobrá reality show, to se snad udrží, Prima začíná mít opravdu dobrý nápady 😉

idora
27. apr 2009

Ahojte, tak tento program sa mi naozaj paci. Keby ze existuje slovenska verzia, vedela by som o niekom, kto by sa na to straaaasne hodil! 😀

renda71
27. apr 2009

tak jelikož jsem z oboru,tak mě tento pořad víc než zajímá 🙂 jsou momenty,kdy opravdu rozum nebere,jak můžou majitelé restaurací zaměstnávat takový paka??

kristi
27. apr 2009

ja se divam i s muzem a oba nas to bavi. Uz se mco tesim, az pujdeme k Pohlreichovi na jidlo. Zainteresovana ve stravovani nejsem, ale radi dobre jime a kolikrat zasnu, co se kde vubec vydava za "jidlo"

anaxamon
autor
27. apr 2009

idora hod meno, zaujima ma tvoj tip.. 😉

martimarti
27. apr 2009

Zdravím a přidávám se k fanynkám Zdeňka Pohlreicha, je vynikající, vtipný a charismatický, jeden z vůbec nejlepších českých šéfkuchařů.
Pro všechny, kteří rádi koukají:http://aktualne.centrum.cz/kultura/televize/clanek.phtml?id=633180

anaxamon
autor
28. apr 2009

este niekto do "clubu"? 😀

kristi
28. apr 2009

myslim,ze spousta lidi to nevydycha, napr. moje tchyne se na to nediva, pac je sprostej a pac teda ty veci, co vari jsou pry desny ( zzastankyne prave ceske kaloricke kuchyne ala kachna, knedlik a zeli)

anaxamon
autor
28. apr 2009

xi kristi, dobre ze nevydycha....ale on neprezentuje len tanier a co je na nom, ale aj celkovo filozofiu uspesnej restauracie,vsakze?...ale to asi ta druha skupina ludi nevidi...

inak martimarti, fajn clanocek, sa mi pacilo ako ho tam porovnavaju resp. ten program s dr. hausom...🙂

nobody
28. apr 2009

někdy se dívám a někdy nestačím zírat

anaxamon
autor
28. apr 2009

nobody napis kedy si nestacil zirat..nebud tak muzsky strucny🙂)

martimarti
28. apr 2009

Ještě něco pro povzbuzení chuti:

http://www.cafeimperial.cz/cz/index.php

http://www.divinis.cz/cz/index.php

Nebo tip na oběd u celebrity 😉

nobody
28. apr 2009

😀
zíral jsem, jak v jednom díle všechno ta paní kontrolovala pěkně z výšky druhýho patra, zírám někdy, že ty lidi vůbec nevěděli, jak vařit
ale pokaždý jim pomůže, což je dobrý

martimarti
28. apr 2009

Nebo byl "výborný" ten kolozubý "kuchařů ve špinavé kuchyni s vajglíčkem 😀 na lednici. To fakt pobavilo.

anaxamon
autor
28. apr 2009

mna udivuje ze si vobec niekto kto nema ponatia o gastronomii trufa otvorit gastro prevadzku...a v podstate vzdy to tak je, ze restauracie vlastnia alebo vedu ludia, co nemaju gastronomicke vzdelanie (ja teda nemam, som tiez len laik, ale sama by som sa do podobneho biznisu nikdy nepustila)

a mimochodom, ja si musim este tie prve diely dopozerat, tie my usli, takze na margo tych neviem diskutovat 😅 😵

nobody
28. apr 2009

anaxamon ...jj, tak to je
taky bych se mohl dodívat, když bude čas 😉