Program Ano, sefe! Tiež ho sledujete?

anaxamon
27. apr 2009

Su tu nejake fanynky tohto serialu/programu co chodi vo stvrtok vecer na Prime?

Nas s manzelom to strasne bavi pozerat. Pozeravali sme aj original, a to Gordonove kuchynske nocne mory, ale tato ceska verzia je uplne ze paradna "pecka", castokrat sa zabavime, obcas sa nestacime cudovat, poklepeme si po cele a pod. reakcie...Posledna cast bola dooooooost zaujimava...ho obdivujem, ze s tymi ludmi mal trpezlivost... 😖

anaxamon
autor
29. apr 2009

inakmy sme vcera s manzelom dobehli zameskane, aspon ciastocne a dopozerali sme si prve 4 diely, este nam chyba piaty ale na ten bude cas asi az v sviatok prace 😀

norik1
29. apr 2009

no ja mam za sebou prva a osmy, idem na ten druhy 😀

norik1
29. apr 2009

tak zajtra idem na trojku 🙂 Zdeněk ma skvele hlasky 😀 😀 😀

makelka
29. apr 2009

Já osobně bych se hlavně bála toho, že jak lidi uvidí, jak to v té které restauraci chodí, že tam přestanou chodit 😝 😝 😝

ilci
5. máj 2009

tak jsem zkoukla poslední díl, hospoda vypadala pěkně a kuchař fakt v klídku 😀

anaxamon
autor
6. máj 2009

posledny diel, bol podla mna najmenej zazivny, atmosfera tam bola taka nemastna neslana, neficalo to tam tak ako by malo...no prosto nudna restika(cast)... 😒

martimarti
6. máj 2009

Anax, přesně můj dojem, nuda, mám dojem, že to začínalo s panem majitelem, vypadal jak píšeš, neslaně nemastně, servírky připomínaly spící panny, unylé, bez šťávy no a kuchař...ani se mu nedivím, že zůstával v klidu, i když měl plný lokál, co mohl taky dělat, že? Pan majitel sice investoval do videotechniky, ale aby klukovi sehnal pomocnou sílu do kuchyně, to ne, kluk očividně neměl motivaci, proč taky? Dobrý bylo, jak servírka zadělávala pizzu 😀 😀. A majitel, místo aby sešel dolů, vyhrnul si rukávy a alespoň pomohl mýt nádobí, tak kouká na obrazovky a jen si stěžuje na personálu. Vlastně se tomu personálu nedivím, tady bych taky dělat nechtěla 😒

anaxamon
autor
6. máj 2009

presne tak, tam bola podla mna najvacsia chyba v majitelovi a v tom ze pre mna predstavoval ten uplne typicky priklad, ze toto je moje a chcem do pol roka byt milionar a vy co tu ste sa teraz musite o mna starat, ja vas a vase poziadavky mam na haku...vylozim si nohy a budem sa pozerat ci makate...ako ten kamerovy system, dooost zle pracovne podmienky 😖

kucharovi sa necudujem ani ja, dalej ma ale zarazilo, ze kde bola druha smena...nejako by sa mi nezdalo ze je tam len jeden kuchar, hm...no ale verim ze dalsia cast uz bude ovela lepsia 😀

martimarti
6. máj 2009

Vidíš, to mne nenapadlo 😉 , přece tam ten kluk nebyl pořád 😕 No, tak to už bych se tomu seho pracovnímu nasazení nedivila vůbec.
Jinak s těmi kamerami, to se mi také nelíbilo, ale na druhé straně /ale tím to nechci omlouvat/ vím, jak to chodí v restauracích v kuchyni i za barem, když tam majitel není, personál jede takzvaně na sebe, tak že musí být hlídán, to chápu, ale přeci jen si myslím, že majitel by měl být hlavně na place a případně pomoci, když se někde něco hroutí nebo nestíhá, tady ten pán si jen stěžoval, ale že by přiložil ruku k dílu...to jsem neviděla.
Opravdu to byl divný podnik, bylo vidět, že to tam ten personál jen tak útrpně snáší.

anaxamon
autor
6. máj 2009

podla mna kamery nie su ok, keby to ozaj vedel, tam mu dojde, ze ako a ci vobec zamestnanci pracuju uvidi hlavne na trybach, nie je treb aich kamerou kontrolovat... 😒

a este som si po skonceni tej casti povedala, ze tam by som nikdy nesla jest🙂))

mne sa strasne pozdavala atmosfera v tom hostinci ci co to bol, pri tej dialnici ako sef hovoril, ze to snad nen to kde stoja tie k.... 😀 😀

aponchie
6. máj 2009

v kazde praci vsude se jede na sebe pokud neni kamera..to neni jen pohostinstvi co si budeme namlouvat 😎

martimarti
6. máj 2009

No jo, to bylo u nás v Plzni 😀 😀 Vlastně na kraji města, tam byla bezvadná atmosféra, šéfová byla pořád na place, pomáhala, to byl výborný díl. Moc se mi líbilo, jak si Pohlreich získal toho kluka-kuchaře, ze začátku byl kluk značně odměřenej a na konci mu zobal z ruky, několikrát Pohlreich kluka pochválil, že je dobrej kuchař a to už něco znamená, kluk získal sebevědomí, nedivila bych se, kdyby dostal nabídku do nějakého lepšího podniku.
V tomto lokále jsem nikdy nebyla, ale už jsem slyšela, že měli hned o víkendu po vysílání plno.

martimarti
6. máj 2009

Mimochodem, cesta k tomu odpočívadlu s pumpou a hostincem je opravdu lemována dorotkami 😉

anaxamon
autor
13. máj 2009

tema nam trochu zapadla, ale nevadi....🙂 posuniem hore...

zajtra je zas stvrtok(ale ten cas leti) a program sa blizi 😀 ja sa uz dneska tesim

a este jedno co som chcela napisat, som si bola minule pozriet nejake recepty, na mimibazar, a nasla som ze pastierksy syr, hned ma napadlo ako v jednej casti zdenek podotkol, co ma sunka, kapia, sampiony a ine podobne ingrediencie spolocne s pastierksym syrom 😀 😀

ilci
13. máj 2009

jsem taky zvědavá na příští díl, podle upoutávek to bude zajímavé 😀

achalteke
15. máj 2009

Tak já můžu říct, že ten včerejší díl byl pro mě bezkonkurenční - když tam byl ten kluk s tim kamením, tak můj MM málem spadl z křesla smíchy a já málem porodila. Smíchy jsem brečela, neskutečný.....nota bene, když tuhle píseckou hospodu poměrně dobře známe 😀 😀 😀 😀 😀

aponchie
15. máj 2009

ja si rikam ,ze by asi nemel vsem ty nalepky davat za kazdou cenu 😝

kristi
15. máj 2009

ja jsem taky rvala smichy, jak mu rekl, ze to pujde rovnou na Mars, fakt slzy v ocich, on je borec. A dil hustej teda, to jsem jeste nevidela....se divim, ze jim to doporuceni dal

kalerat
15. máj 2009

jako včerejší díl byl teda něco. Já bych jim teda nálepku nedala, toť můj názor

kristi
15. máj 2009

kal, ja taky ne

achalteke
15. máj 2009

no mají tam vynikající obalovaný tvarůžky 😵 😵 😵 a teda dle mýho názoru už tam byly i horší hospy, já bych třeba nešla tam do tý pražský co kuchař hulil v kuchyni a vajgla měl na ledničce a to maso...no to byl fakt humáč non plus ultra

m311293
17. máj 2009

apo, ty si ještě celá?

anaxamon
autor
17. máj 2009

my sme si posledny program pozreli s manzelom az dnes, a zasa sme raz nadobudli pocit, ze prevadzkovat restiku uz teraz moze snad kazdy, avsak ten vysledok je castokrat k smiechu cez slzy 😖

aponchie
17. máj 2009

nj vsichni delaj vsecko a pak to tak vypada

ilci
17. máj 2009

taky jsem na to koukala až teď
za chvíli se budu bát chodit někam na jídlo 😀

aponchie
17. máj 2009

tak a budeme si varit vseci doma 😀

kristi
18. máj 2009

a podle Babicy 😀 😀 😀 salát s voctovkou

aponchie
18. máj 2009

kristi Babica je Buh 😀 😀 😀 😀 aspon podl emoji babicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kristi
18. máj 2009

takovych je vic