Program Ano, sefe! Tiež ho sledujete?

anaxamon
27. apr 2009

Su tu nejake fanynky tohto serialu/programu co chodi vo stvrtok vecer na Prime?

Nas s manzelom to strasne bavi pozerat. Pozeravali sme aj original, a to Gordonove kuchynske nocne mory, ale tato ceska verzia je uplne ze paradna "pecka", castokrat sa zabavime, obcas sa nestacime cudovat, poklepeme si po cele a pod. reakcie...Posledna cast bola dooooooost zaujimava...ho obdivujem, ze s tymi ludmi mal trpezlivost... 😖

martimarti
21. máj 2009

Restaurace Fregata, Měchenice /z Prahy směrem na Slapy/

monkula
21. máj 2009

že regata, fregata som chcela napísať... 😀 😀

martimarti
21. máj 2009

Ona i ta provozní byla zajímavý, taková "chytrá" 😀 , o servírce ani nemluvě.

monkula
21. máj 2009

že? tá provozní bola múdra ako rádio.... 😀

martimarti
21. máj 2009

Chvílemi jsem nechápala, proč si tam Z.P. zvali, když vlastně podle provozní žádné chyby nedělali, ale došlo mi, že je to pro podnik ohromná reklama, o to tam jde především, tento podnik zase tak velkou pomoc nepotřeboval, pěkné místo, vynikakící kuchař, jen potřebovali přilákat více lidí, a to má po dnešním vysílání 100% zajištěno, zvlášť když je léto na krku a toto je typická výletní restaurace pro Pražáky, ti se tam jen pohrnou. O víkendu mají plno 😀

marie_m
21. máj 2009

marti, to mas pravdu 😀 taky se tam chci o vikendu vydat
provozni byla pipina neskutecna, ta barmanka taky

monkula
21. máj 2009

martimarti, dobrý postreh 😉

martimarti
21. máj 2009

Marie, tak pak dej vědět, jaký to tam bylo 😉

ilci
22. máj 2009

a jéje, o víkendu bude narváno 😀

jinak vždycky při sledování, hlavně když vaří Z., dostanu hlad 😀

mirka
22. máj 2009

tiež na napadlo, prečo si ich tam volajú, keď si nechcú dať poradiť, ale presne pre reklamu

ja mám najradšej, keď je v reštike, kde je totálny humus, vtedy tie hlášky nemajú chybu 😀

ygreen
22. máj 2009

ale ten kohout na víně vypadal luxusně 😵

janah.
23. máj 2009

Nemyslím, že tento díl byl pro reklamu. (tak samozřejmě asi ano, ale nevidím v tom hlavní motiv). Paní majitelka byla určitě jednou z prvních a jestli už dopředu věděla, jakej pořad bude mít úspěšnost, tak klobouk dolů. Ona ze začátku říkala, že nemá problém s návštěvností o we, že potřebuje i přes tejden.... Jinak opravdu skvělý díl. 🙂 bw manžel byl včera v Café Imperial na obědě a naprosto nadšenej. Pohlreich se procházel mezi hosty, jídlo úžasný (prostě jsem mu zase záviděla, já k obědu 3 míchaný vajíčka, který se mi jak napotvoru nevyvedly 😖 )

mulja
26. máj 2009

Dobrý den, bohužel jsme se do Fregaty s rodinou vypravili v neděli na oběd. Dorazili jsme kolem 14. hod., před restaurací byla cedule přeplněno, tak jsme si řekli, že počkáme, třeba někdo dojí a odejde. Dali jsme si v jejich cukrárně zatím zmrzlinu a sedli si do auta. Asi po půl hodině to mé matce nedalo a šla se podívat dovnitř. Půlka stolů byla prázdná a na všech reserve. Tak jsme si řekli, že si zatím uděláme výlet do Davle a zkusíme to později. Vrátili jsme se kolem 17. hod., ty stoly reserve byly stále prázdné, takže nechápu, proč si k nim nemohl nikdo sednout. Kdybyste viděli, co tam bylo zklamaných lidí, kteří chtěli dovnitř a museli zklamaně odjet !!! Nevím, jak si to mám vysvětlit, napadlo mě jen to, že restaurace zřejmě nebyla připravená na takový zájem a pro nedostatek zaměstnanců nestíhali, proto dali na stoly reserve, aby tam nebylo tolik lidí. Dost nás to naštvalo, jsou sami proti sobě, připravili se o velký kšeft. Jediné, co se jim dá pochválit, je jejich cukrárna, dorty opravdu výborné, i když ceny celkem vyšší, ale ani to člověka nemrzí. Tak nevím, jestli se tam máme ještě vypravit, maminku to velice mrzelo, byla strašně natěšená, jenže představa, že pojedu těch 50 km opět zbytečně, mě zrovna neláká. Leda si tam rezervovat stůl, alespoň by nějaká rezervace byla skutečná.

lu777
26. máj 2009

holky, taky sleduju Ano šéfe a většinou si fakt "pošmáknu" ...
hlavně se mi líbí jak jde fakt po těch klasikejch věcech u nás, tzn. naštvaná obsluha, nesmyslný názvy jídel, jídla světoznámá, u kterých si ale upraví recept tak, že je to k nepoznání, chemická laboratoř atd...
občas je to fakt sekec mazec 😅

nejlepší jsou ty hlášky 😀

http://www.facebook.com/topic.php?uid=542597941...

martimarti
26. máj 2009

Mulja, tak to je zajímavé 😕 Fakt nechápu 😕 Já tu předpovídala, jak budou mít plno a oni o to ani nestojí 😀

anaxamon
autor
26. máj 2009

a citali ste si na stranke tej restauracie vyjadrenia k programu ano sefe! ?

tato posledna cast bola celkom fajn, podla mna dost zaujimavy prvok bol hned na zaciatku, ked nevedel najist vchod do restauracie...

emogeon
28. máj 2009

prave pozeram co bude v telke a moja oblubena relacia uz nebude..to uz skoncilo babizne ? hmm? 😒

aktak
28. máj 2009

skoncila seria, chystaju dalsiu

emogeon
28. máj 2009

este ze tak ale ucite az na jesen 😒

anaxamon
autor
30. sep 2009

tak co kocky sledujete dalsiu seriu? vcera ma to dojalo uz na zaciatku ked som pocula aku profesiu robil cely zivot pan majitel...ale aspon mu to pomohlo opravit tie poistky 😀

kristi
30. sep 2009

jj, sleduju, kdyz nestihnu, pustim v archivu 🙂 vcera to bylo dobry, ze?

anaxamon
autor
30. sep 2009

vcera mal chlapik ako fajny napad s tymi jedlami z tej knihy len akosik mu nefungoval reproduktor ktorym by to ze to tam chce mat tym kucharom dal vediet az musel dojist zdenek 😅

aktak
30. sep 2009

nevidela som to cele, ale stacilo to na to aby som si zas pripomenula co za prasky a mrazene polotovary v mnohych restikach ponukaju 🤐

moniska24
30. sep 2009

No občas sem zašla,ale na točenou zmrzku,tu tam maj z celý lípy nejlepší.Jídlo jak kdy 🙂 No na smažáku snad nejde nic zkazit 😅

kristi
6. okt 2009

tak dneska to byl vazne masakr. Pani majitelku bych musela asi umlatit, takovou kravu jsem snad v zivote nevidela.... 😀 😀 😀

kaczka
6. okt 2009

Jo jo, a myslím,že slovo kráva jí ještě lichotí 😀

kristi
6. okt 2009

no jako to jsem fakt nepochopila. A mela dobry triko, co?

kaczka
6. okt 2009

Ani jsem si nevšimla. Bože bože...takovýhle lidi u nás podnikaj 😕

nobody
6. okt 2009

kristi ..tričko excellent!!! 😀

martimarti
6. okt 2009

Těšila jsem se na novou řadu, ale...nějak už je to pořád stejný ☹ ☹ Dnešní paní restauratérka byla fakt zajímavá 😀 😀 .