Program Ano, sefe! Tiež ho sledujete?

anaxamon
27. apr 2009

Su tu nejake fanynky tohto serialu/programu co chodi vo stvrtok vecer na Prime?

Nas s manzelom to strasne bavi pozerat. Pozeravali sme aj original, a to Gordonove kuchynske nocne mory, ale tato ceska verzia je uplne ze paradna "pecka", castokrat sa zabavime, obcas sa nestacime cudovat, poklepeme si po cele a pod. reakcie...Posledna cast bola dooooooost zaujimava...ho obdivujem, ze s tymi ludmi mal trpezlivost... 😖

beruska2x
22. okt 2009

supr diky..

kristi
22. okt 2009

juj, super.....tam nekdy vyrazime, teda az ho nauci to maso nezkazit

yanna.o
22. okt 2009

taky by mohl mít lepší otvírací dobu, něco říkali, že mají snad jen večeře.. nejsem si jistá, neposlouchala jsem zrovna

martimarti
22. okt 2009

Také se tam chystáme, zjistili jsme totiž, že jezdíme prakticky kolem ze známým na chalupu 😉 😉
Tento díl byl super, Zdenda si to užíval 😀 😀

A koukali jste na stránky zámku? Už mají nový jídelníček 😉 a docela bych hodovala 😉
http://www.zamekknezice.cz/

anaxamon
autor
24. okt 2009

posledny diel bol ozaj velmi dobry a neviem sa dockat ako to napokon skonci...mna najviac tentokrat pobavil club sandwich v bagete 😀 😀

skuli
29. okt 2009

Tak co je?Nedívaly jste se?Já se teď dodívala na netu.Restaurace U Štěpána nemá chybu,hned bych zašla na tatarák 😝

ywana
30. okt 2009

Tiež som fanda tohto seriálu a páči sa mi Zdeňkovo správanie. Ja by som asi bola ešte nepríjemnejšia. 😠
Niektorí prevádzkovatelia nemajú poňatia o ekonomike ani o základnej hygiene. Posledný diel bol fajn, páčila sa mi krčmička "U Štepána", ale aj holandský zámoček. CFelkom by som uvítala keby niekto takýmto spôsobom "prevetral" aj slovenské reštaurácie.

monkula
30. okt 2009

ja som kvôli programu Ano, šéfe, prestala pozerať odsúdené a pozerám toto.... 😅 😀

aktak
30. okt 2009

prima od buduceho tyzdna uz nebude na ziadnej kablovke 🤐 bye bye Ano, sefe! a Zufale manzelky 😖

anaxamon
autor
30. okt 2009

nevadi ze prima na svk konci, pozreme si v zazname na nete, lebo ja si zdenka nenecham ujist🙂

tento dvojdiel dopadol velmi dobre a verim tomu, ze casom si ta restika u stepana zasluzi aj viac ako jednu hviezdu od zdenka...

boli ste tam uz niektora ochutnat steaky??

emogeon
30. okt 2009

aktak UPC digital ponuka primu nadalej....

lenkavano
30. okt 2009

no já si myslím,že jim mohl klidně dát dvě hvězdičky.ale jinak ho miluju. 😉

anaxamon
autor
23. mar 2011

ahojte, ozivujem starsiu temu🙂
sledujete niekto slovensku verziu tohto programu?
ja som od nej cakala menej nez som doteraz videla, p. zidek zatial prijemne prekvapil 😵

pia22
23. mar 2011

@anaxamon ja pozeram🙂 Tiez som prijemne prekvapena, kazdy diel je velmi zaujimavy a slinky mi len tak tecu😀

maca_p
23. mar 2011

aj ja sledujem tuto kucharsk show, zidek sa mi viac pozdava ako pol... neviem presne ako sa vola. pripada mi taky ludskejsi, nevtieravejsi, pouziva viac humor ako sproste slova, nemachruje 😀 a hlavne uz som zopar krat jedla jeho jedla. okrem toho, ze su to kulinarske miniporcie tak chutia fakt sqele.

anaxamon
autor
23. mar 2011

@pia22 ja sice nad tymi jedlami neslintam, ale je to ozaj dobre zmaknuta realcia aj po dramaturgickej stranke a celkovo ide fajn atmoska z toho 🙂

ja dufam, ze to bude len lepsie a lepsie a niektora restauracia si napokon vysluzi aj viac ako jednu hviezdicku, aj ked castokrat je problem prave v neodbornosti majitelov a v ich nezaujme zucastnovat sa na chode kuchyne resp. baru 😔 klasicky problem, ktory bol aj v ceskej verzii

@maca_p vola sa zdenek pohlreich.... zidekove jedla som nikdy neochutnala, ale tak musi vediet varit ked je taky ziadany 😎 aj ked mne osobne sa moderna kuchyna a la mini porcie v takomto style moc nepaci 😅

maca_p
23. mar 2011

@anaxamon ano, pohl... 😵
my sme boli na svadbe na ktorej varil to bola prva svadobna hostina, kde som sme sa neprejedli 😀 . po piatom chode z deviatich sme boli este hladní. teda hlavne moj vyse 100 kg chlap 😀 .
ale niektore suroviny a jedla som jedla naozaj prvy x. hluzovky, kaviar, bliny, sorbet... a casnici kmitali a kmitali, ani na chvilu mi nezostal suchy pohar, no ozaj super. k hostom dosiel zidek neskor a pytal sa ako nam chutilo, skutocne velmi ludsko-profi pristup. mozno v sukromi je uplne iny, ja som mala z neho velmi dobry dojem.
my sme tiez zvyknuti, ze cim plnsi tanier, tym lepsie 😉 a ked prinesu plny tanier tak polovicu mojho jedla zbodne este moj chlap...