Promócie. Pozvať aj rodičov priateľa?

bluemary
22. okt 2008

Ahojte,

prosim Vas o radu...neviem totiz, ci podla bontonu by som mala pozvat na promocie aj rodicov svojho priatela...chodime spolu 3 roky a mame jednu domacnost. Na promocie asi ano, vsak? A aj na slavnostny obed? Moji rodicia a jeho sa zatial osobne nepoznaju. Poradte pls...dakujeeeem

elise
22. okt 2008

bluemery promocie - obed je výborná príležitosť na zoznámenie sa rodičov navzájom. 😉 ale netreba "svokrovcov" nútiť ak nechcú prísť ale pozvánku by som ja na tvojom mieste dala 😉

asitka
22. okt 2008

bluemary....asi sa spýtaj aj priateľa, aký má na to on názor...a asi by to bola dobrá príležitosť rodičov navzájom zoznámiť...ale popravde...ja som vtedy mojich budúcich svokrovcov na svoje promócie nepozvala...bola to moja oslava s mojimi najbližšími...a fakt som dilemu, či ich pozvať neriešila....a môj vtedajší priateľ...terajší manžel...nemal nič proti.... 😀

asitka
22. okt 2008

keby ste boli manželia...je to inéééé....ale ak máš s nimi dobrý vzťah...a chceš ich tam...tak prečo nie.... 😀

bambusko
22. okt 2008

bluemary, tiez som svokru na promocie nevolala, frajerili sme sa vtedy uz 5 rokov, ale zase kazdy poznal kazdeho. kasli na bonton, zariad sa ako ti vyhovuje.

bihan
22. okt 2008

Ja by som nevolala 😅 Podľa mňa to práve nie je najvhodnejší čas na prvý kontakt, to by malo byť asi v užšom kruhu.

jaja0110
22. okt 2008

ja som nevolala svokrovcov, na mojich promociach bol len moj manzel a moji rodicia 😉

daniela1983
22. okt 2008

ja som nevolala, to sme spolu boli uz zasnubeni. o rok na to mal promocie manzel,, uz sme boli zobrati a on volal aj mojich rodicov, ale to je na tebe

filipa
23. okt 2008

na mojich promociach tiez svokrovci neboli (vtedy sme este neboli manzelia), bol len manzel a moja rodina... nasi rodicia sa vtedy navzajom nepoznali a nenavstevovali...nemyslim si, ze je to vhodna prilezitost na zoznamenie resp. prve stretnutie sa rodin (manzelovi rodicia by tam asi boli strateni, musel by sa im niekto venovat - najskor ich syn - kedze nepoznaju nikoho z tvojej strany)...ale to je samozrejme individualne, kazdy to citi inak... a hlavne sa spytaj priatela, co si mysli on...

miriam25
23. okt 2008

ono aj dost zalezi na tom, kolko ludi budes pozyvat... ak len najblizsiu rodinu, tak by som to nejak neriesila, ak budes mat viac ludi, tak sa porozpravaj s priatelom a uvidis, co ti povie, ci ano alebo nie.

bluemary
autor
24. okt 2008

Som s nimi dost casto v kontakte, myslim osobne a dost casto sa ma pytaju na skolu, taak teda fakt netusim co spravim, pomoooc 😔

bluemary
autor
24. okt 2008

Oni doslova trpnu pri kazdej mojej skuske a hned volaju ako dopadla 🙂 A je to pre nich velmi dolezite.

bambusko
24. okt 2008

tak v tom pripade by som ich pozvala. mala by si tam mat ludi, ktori ta podporovali a pomahali pocas studia. neskusila si vysondovat, ci to ocakavaju?

zab_ka
24. okt 2008

blue ak pises, ze to s tebou prezivaju tak by som ich na promocie pozvala, ci na obed to je vec dohody

bluemary
autor
24. okt 2008

Nesondovala som, prave naopak, oni mi nasadili chrobaka do hlavy, lebo hovorili ze davali v telke o promociach, co je bonton...a ked som sa ich opytala, tak sa len usmievali a nepovedali mi. Najma priatelova mama pocita dni, kedy to uz bude 😀 Na promocie by som ich asi mala pozvat, len neviem, co s tym obedom ☹

bambusko
24. okt 2008

bluemary, tak to je jasne, aj na obed. si nejaka nechapava 🙂

bambusko
24. okt 2008

a predpokladam, ze aj dar uz maju nachystany 😀

mirka2710
24. okt 2008

Pokial mas s nimi dobry vztah, tak by som ich pozvala. Hoci ta oslava ma byt o tebe a nie o zoznameni vasich rodicov. Ale asi to od teba aj ocakavaju.
Na mojej promocii boli, ale uz sa niekolkokrat predtym videli. 🙂

nnikka
12. okt 2009

Prosim vas poradte, kolko dat do obalky na promocie pre manzelovho bratranca...????

Resp. kolko sa tak dava ako dar???

maznacik007
12. okt 2009

bluemary... to je jasne pozvi ich aj na obed.. sak ti to dost naznacuju.. ako ja som pozvala a moja svokra neprisla.. aby nemusela nic kupovat.. po pravde ona nerobila ani slavnsotny obed ked mal jej syn /moj muz este slobodny promocie... ani nic mu nedali.. k nim..
ale ona je posahana.. 😀

inkinka
5. máj 2012

Budúce Mgr., Ing., a tak podobne 😉 , máte už vybraté alebo vyberáte šaty na promóciu? Dajte tip 😉

omnia23
5. máj 2012

@inkinka mne sa pci toto...alebo pozri stranku kristin.sk 😉

inkinka
5. máj 2012

@omnia23 ďakujem, pozriem 😉

omnia23
5. máj 2012

@inkinka ja sice az o dva roky,ale odtialto sa mi velmi pacia saty 😉 ona na nete nema vela siat ale v obchode ma aj ine,a uzasne

inkinka
5. máj 2012

@omnia23 hej, pozerala som, že má aj kamenný obchod, videla si aj na živo? Sú to kvalitné materiály aj vypracovanie?

inkinka
5. máj 2012

.

omnia23
5. máj 2012

@inkinka ano videla som,jedny odtial mam.Mne sa velmi pacili tieto co su dole,avsak tie nazivo absolutne nesedeli.Material je kvalitny,len niektore saty,skor party saty su take akoby trickovina co sa mne nepacilo.

sisaha
5. máj 2012

@bluemary tiez by som ich zavolala aj na obed. Si predstav, ze ti pridu zagratulovat, zoznamis ich s rodicmi a potom co? Rozlucis sa a povies, tak dovi, my ideme oslavovat? Ja som "svokrovcov" pozyvala 😉