Propagácia výrobkov. Stretli ste sa už niekto s tým?

loren
3. máj 2008

minuly tyzden ma zastavil v Bb pan s anketovym harkom a pytal sa na dve otazky ohladom deti prva ze ci moje dieta uprednostnuje zeleninu pred sladkostami a druha ci ma radsej ovocie ako sladkost vpodstate to iste ale nevadi 😉
povedala som mu ze mu odpoviem ak ma nik nebude otravovat potom ,poznate to poistovaci propagacie tovaru atd
povedal ze nic take
tento tyzden mi uz volal ze som vraj ako jedna z mala vyhrala nieco pre dieta daky darcek ale musim ho osobne vyzdvyhnut a vtedy zacal hovorit ze tam len pridem porozpravaju mi o zdravej vyzive zmeraju tlak a proste na hodinu cas tak uz sipim ze to bude prezentacka ale neviem isto nestretli ste sa niekto s takto podobnou anketou?

elise
3. máj 2008

loren potom ťa budú volať každý mesiac a nutiť ťa kupovať fantastické výrobky 😒

loren
autor
3. máj 2008

myslis ze darcek je klamstvo pretoze ja som sa ho opytala ci mi ho daju aj ked tam budem len 10 min a nic si neobjednam a nekupim a on ze hej

bianca
3. máj 2008

mna tak lakali na jednu nie velmi lacnu kozmetiku a vitaminy.A zacalo to velmi nevinne letackom u dr.v cakarni.

loren
autor
3. máj 2008

no asi sa na to vykaslem ja taketo veci nemusim a co nemusim ja to neznasam ked mi chcu dat darcek nech daju a dovidenia 😉

nadhera
3. máj 2008

mne volali asi 10minut po tom,co som prisla z porodnice 😒 moja mam ich ale "zrusila" a potom volali tyzden na to. tiez som vyhrala - z dvoch veci som si mohla vybrat, ale s tym, ze urobim doma "party" s dvoma parmi . tak som im vravela, ze mam dvojtyzdnove babo, a oni ze ci mozu zavolat o pol roka. nekomentujem .

irenkat
3. máj 2008

no toto mi pripada presne ako Herbalife... somarina poriadna.

bibula
3. máj 2008

🙂

loren
autor
3. máj 2008

nadhera to nemyslis vazne ze u teba doma co si uz oni dovoluju 😒

eva7780
3. máj 2008

my sme raz boli na takej akcii a dali nam darcek(nekupili sme si nic)daka kozmetika neznamej znacky radsej som to svihla do kosa,nemala som tu odvahu natriet sa stym kremom 😒 odvtedy radsej sedime doma

loren
autor
3. máj 2008

takze ked ta anketa bola o strave predpokladam ze to bude nieco mat aj s nou spolocne nech si nechaju a ked bude chlapik volat nemozem neda sa 😉 ja take nieco nepotrebujem a dcera uz toboz nie nech si to jedia sami

jaduska
3. máj 2008

ja som už takto "vyhrala" 2x, sú to ankety po telefóne, kde položia nejaké trápne otázky a o týždeň zavolajú, že som vyhrala. Pri prvom raze chceli, aby som urobila doma párty a pozvala ďalšie 3 manželské páry, čo sa nekonalo, tak som prišla o deku za 4000 😀 a teraz nedávno som "vyhrala" 6000Sk zľavu na plastové okná, ale trebalo ísť do reštiky, že tam cenu odovzdajú, vraj to bude trvať 3/4 hodinky. Ja som bola ale chorá a dcérky tiež, tak manžel išiel, hoci som mu vravela,že to je určite blbosť. Prišiel chudák po 1,5 hodine zmorený, že to ešte stále trvá, že len nenápadne odišiel. A ten kupón na zľavu dajú až vtedy, ak si u nich človek kúpi nejakú blbosť za vyše 20 tis. Takže nabudúce už pri telefonickej ankete skladám fon 😵

ma_se
4. máj 2008

Pekny den prajem,ja mam tiez skusenosti,boli sme na jednej party kde sa prezentovali vyrobky za dost tisic korun,a ktore si mozete kupit v beznom obchode za menej a este mate na to zakuru 2roky/a u takychto predajov nema clovek ziadnu istotu.../zo zaciatku,bol predavajuci mili...ale ,ked videl,ze nikto nema zaujem tak znervoznel a dost nervozny ukladal veci spat do krabic...ja osobne si radsej kupim vyrobok nasej SK znacky,a tam mam zaruku,alebo od firmi kde viem,ze je seriozna.../inak nemam proti takym predajom nic,pokym cloveka naoblbuju a nenutia mu nasilu svoj vyrobok/peknu nedelu prajem... 🙂