Protest proti ,,vylepšenému" koníkovi

moncicatko19
26. sep 2012

na zaciatok neviem ci tu uz takato diskusia neni ak nie vsetky nespokojne mamicky sem!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 dufam ze sa nas tu nazbiea dost na to aby admin vratil konka na staru kolaj resp.. tak ako bol .......chyba nam tu vela uz samozrejmich veci ako napr vyhladavac podla regionov ,podla terminov a pod . vsetky vieme o com je rec.......dufam ze nas budu respektovat a urobia s t ym nieco!!!!!dufam ze sa zapojite do diskusie a dufam ze aj vazeny ADMIN sa tu vyjadri(a) a uvedu situaciu na pravu mieru ci to ostane takto po novom alebo to mienia vratit...

sarkar
27. sep 2012

Mě se nové vylepšení nelíbí vůbec....nejvíc mě štve, že vidím všechny lajky svých přátel. Samozřejmě mě zajímají fotky a aktuality mých známých, ale nezajímá mě, co kde olajkují...takže vyjadřuju podporu protestujícím a doufám, že aspoň s tímhle admini něco udělají

mataharyy
27. sep 2012

@moncicatko19 Tak se bojíš že by těch spokojených mohlo být více, že je tu nechceš? 😎 Nezlob se, ale co já pamatuji na těchto stránkách, tak v žádné diskusi, nebo otázce nikdy, tím myslím opravdu NIKDY nebyli jen lidé s jednotným názorem, od toho se diskuse zakládají a diskutuje se v nich a jsem si více než jista, že i ty když vidíš diskusi, která ti není po srsti, stavíš se tam a vyjádříš a následně hájíš svůj názor, i kdyby jsi šla sama proti davu, ať už jde o témata o víře, očkování, potratech atp. určitě takové diskuse jsou, ve kterých jsi v opozici a na podobné ražení jako "ty sem nepatříš protože máš jiný názor", odpovídáš že každý se může vyjádřit k tomu čemu chce (nebo nějakou podobnou frází)...

No a k věci, nový vzhled mi přijde trochu zmatený, to ano, ale je to hlavně proto, že jsem ještě neměla čas si ho "osahat", až se doladí mouchy a zvyknu si bude fajn, tak jako vždy a při každé změně, v případě že by to pro mě bylo tak neúnosné a možnost zvyknout si by nebyla, tak bych z této stránky odešla 😉

xlucia
27. sep 2012

@sarkar a kde to vidis? ja to nevidim, ani ked som prihlasena. kde to mam hladat?

mimave
27. sep 2012

@petraxy6 ja neviem ci take je, nehladala som ho, len som chcela povedat ze toto tu pre vas- nas niekto vytvoril, zlepsovala snazi sa zlepsovat a ked daju nejaku vec novu co ma uspech, tak nikto nezalozi a temu a nejdete sa roztrhat od vdaky, ale teraz ked sa vam nieco nepaci tak tu vsetky nadavate na adminov a pod... chapes? ja byt na ich mieste tak sa na to vy...rem...ozaj neviem nejak hrozne mi to tu zivot nenaburalo tieto zmeny, moj nazor- nic viac 😉

milmic
27. sep 2012

Ani mě se nelíbí vidět, co kdo z přátel olajkoval. Je v tom potom hrozný zmatek, možná si zvyknu. Ale "protestovat" hned teda nemusím.
Admini se snaží dělat něco pro nás, vylepšovat koníka pro nás... a že to nepadne vždycky na úrodnou půdu? No jo, každýmu se líbí a vyhovuje něco jinýho. Nakonec... každý má možnost odejít plkat jinam, kde bude spokojenější, ne?
To je můj názor, ukamenujte mě.

sarkar
27. sep 2012

@xlucia Na homepage, jak máš Oblíbené a od přátel ti vždycky naskočí červené políčko s číslem. Dřív to bylo tak, že když jeden tvůj přítel přidal text nebo fotku tak ti to tam naskočilo, teď to tam naskakuje i když se jim jen něco líbí. Takže mi tam pořád něco svítí, ale nic novýho u těch přátel není ☹

ikke
27. sep 2012

niektorym sa tu "vdaka" lajkom uz hadam aj z PC musi dymit... 😅