Protišmyková podložka. Ako z nej odstrániť zápach?

vocko3
2. jún 2008

ahojte, kupili sme malej protismykovu podlozku do vanicky, lebo uz sa tam riadne mrvi tak aby sa jej nesmyklo. ale ta podlozka strasne smrdi gumou. tri dni som ju mocila vo vode aj tak to stale citit. nechcem jej to tam dat, lebo sa bojim aby to neuvolnovalo dake zle latky do vody ked tak smrdi. mate niekto taku skusenost? ako ste odstranili ten zapach? dakujem 🙂

magda22
2. jún 2008

ahoj, my mame tiez taku trochu smradlavu, aj ked uz nesmrdi tak ako predtym, ale nic som s tym nerobila, a ja si myslim, ze ked je ta podlozka specialne pre dieta, tak sa nemusis nicoho bat...

vocko3
autor
2. jún 2008

myslis? no tak jej ju skusim dat, ale prvy krat ked som ju dala, tak som mala pocit ze smrdi z toho aj tak vanicka a voda. no snad je to v pohode.

jankando
2. jún 2008

baby a to je podlozka do detskej vanicky alebo do vaen normalnej? nemate foto? 🙂

beke
3. jún 2008

ahojte,
to je podložka do normálnej vane...ten smrad z gumy, po čase je to už lepšie.

jankando
3. jún 2008

my uz mame kupenu malicku vanicku..je nejaky vypelsovak aj do nej..teda napr. nejake lehatko alebo nejaka opera? neviete?

filipa
5. jún 2008

no, pokial viem, tie latkove lehatka sa este neprestali vyrabat... pouzivala som ho aj ja do vanicky. je to taka sikma plosinka - latkova - upevnena na kovovom rame. zda sa mi, ze to stalo (pred 4 rokmi) okolo 130 Sk.

olinka6226
5. jún 2008

teraz su take penove - obdoba tych latkovych a potom su take plastove lehatka tvarovane podla dietatka. my sme ho dlho vyuzivali a malemu sa tam pacilo.

jankando
5. jún 2008

no baby, viem, i tie latkove poznam, i tie penove,len si neviem predstavit co moze byt lepsie...musi to schnu tiadne dlho mozno...ci ako?

minkak
5. jún 2008

jankando my sme mali tu klasiku latkovu,ale moc sme ju nepouzivali-najlepsie sa mi ju kupalo len tak ,ze som ju mala podopretu na ruke
ked sa obavas toho schnutia tak potom tie plastove 🙂

jankando
6. jún 2008

no jasne...minkak...asi aj my to najskor budeme riesit na rucke...mozno az trochu podrastie a bude drzat hlavku a to vsetko tak to plastove..ja chcela to latkove, uz som to mala v ruke , no priatel, ze naco, ze on vie kupat na ruke klasicky..tak reku, ze dam na neho a to i ked mamca mi pride pomoct, tak ona urcite bude vedite, ved 4 deticky tak odchovala.. 😀

petaba
7. jún 2008

ahojte neviete niektora kde sa daju zohnat nieco ako kvietky alebo nieco podobne co date na spodok vane a funguje to protismykovo? Mne sa tie cele podlozky niak nepacia 🙂