Pršiplášť a gumáky - kde kúpiť?

bosilek
10. sep 2008

Ahojte baby,
Potrebujem surne zohnat prsiplaste pre mna a manzela. Neviete mi poradit kde v BA sa daju kupit?
Este by som chcela kupit pre mojho maleho syna gumaky na jesen, aby mohol chodit do mlak 😀 a tiez neviem odkial.
Dakujem za kazdy tip!

bibula
10. sep 2008

u nas mavaju vsetko v obuvy-petrzalka 😉

bosilek
autor
10. sep 2008

V ktorom obchode, Bibula?
Dakujem!

elise
10. sep 2008

bosilek gumáky som ja malému kupila v tescu 😉

tini
10. sep 2008

Ja som nasla prsiplast na maleho v Hypernove v KE, ale pre dospelych neporadim.

titkovamiriam
10. sep 2008

tesco,hypernova 😀 alebo niaky rybarsky alebo polovnicky ci army obchod-ked pre dospelych 😀

katusha
10. sep 2008

gumaky som dnes videla v lidli 😉 ale najmensie cislo bolo 28 😉

anitka
10. sep 2008

gumaky pre deti v H&M maju bob the builder atd...
a prsiplat pre vas v army shope v BA v meste oproti tescu je cez ulicu ten obchod ,kamenne nam.
maly bude rad ze ma vojakov rodicov, (aj ja som tak dopadla kostym a lodicky so vymenila za maskace)
alebo v hypernove maju vzdy

filipa
10. sep 2008

bosilek, prsiplaste urcite kupis v trekingovych obchodoch, su kvalitne a vydrzia. nie ako "igelitaky" za par korun. napr. www.treksport.eu/sk/produkty.php?skupina=1&prod.... detske gumaky kupis kdekolvek v detskej obuvi (napr. humanic)

bosilek
autor
10. sep 2008

Dakujem vsetkym za vase prispevky.
Skusim to Tesco alebo hypernova. V Humanicu sme boli vcera a nevidela som tam gumaky, ani v H&M, ale nabuduce sa opytam, mozno som ich prehliadla.
Filipa, ten prisplast je uplne super, len my tie nase planujeme pouzivat velmi zreidkavo, tak asi sa nam neoplati dat za to vela peniazi.
Dakujem este raz.

muranyiova
15. nov 2013

ahojte🙂 viete mi poradit ze kde mozem zohnat vlozky cele do gumakoch? 🙂 za radi dakujem

navonka
11. jan 2014

Možno neskoro, ale predsa 😉
V našom Pro Shope nájdete nepremokavé outdoorové oblečenie a obuv pre deti a mládež do každého počasia. Samozrejmosťou sú aj vložky do gumákov, gumáky - klasické, zateplené, neoprénové,... Tešíme sa na vás 😀

natysaty123
29. máj 2015

Dobry den, prosim Vas potrebujem surne kupit prsiplast v KE, nikde nemaju, uz si neviem dat rady. Vopred Vam velmi pekne dakujem

0silvia0
29. máj 2015

@natysaty123 v čínskych obchodoch mávajú určite pršiplášte, poprípade objednaj si cez internet.