Průzkum: jaké jsou vaše životní hodnoty?

verkapce
6. aug 2008

Jaké jsou ty Vaše?
Dejme tomu od jedné do 5ti. 😉

sakura77
6. aug 2008

zdrava stastna rodina.myslim ze viac ani netreba 🙂

titkovamiriam
6. aug 2008

Zdravie,zdravie,spokojnost,laska,......peniaze 😀

lienka26
6. aug 2008

Zdraví, přátelé, moje láska, rodina, domov a.... mám všechno 🙂

iwanka
6. aug 2008

zdravie jednoznacne 🙂

gedren
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tvarohacek
6. aug 2008

bejt srovnaná sama se sebou. 😉

marta82
6. aug 2008

gerden? Osviceni? Asi jsi verici,ze?
No pro me urcite na prvnim miste zdravi a rodina,ostatni je taky dulezite ale u me ne na prvnim miste. A to dalsi laskä,peneze (nemyslim tim miliony)

maruschka
6. aug 2008

také klasické,ako ma každý z nás: zdravie,rodina,atď... 😉 😉 to všetko sú také najvyššie hodnoty v mojom rebríčku...a také nižšie ohodnotené,ale tiež veľmi dôležíté, domov,živobytie,peniaze,práca....... 😉

nobody
6. aug 2008

rovnováha fyzické a duševní stránky
sám nevím, ty hodnoty se mění každým okamžikem ..

můžu napsat ty "základní" jako pohoda, zdraví, rodina, čistý ponožky ...ale to je furt dokola

vlastně nevím

asi boj sám se sebou a s jinýma 🙂

lalitagopi
6. aug 2008

hmmm....ak mozem tak tiez troska viac filozoficke...
neprepadnut lesku tohoto materialneho sveta, nikdy nezazbudnut, ze preco som sa tu zrodila a co chcem dosiahnut....

gedren
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nobody
6. aug 2008

gedren ... 😉

draga
6. aug 2008

jak zněla otázka??? jo životní hodoty...život 😀

lalitagopi
6. aug 2008

Gedren, ano aj mne to trvalo v postate dost dlho...mnoho mnoho zivotov, kym som si uvedomila, ze ludsky zivot nie je na to, aby sme zili len ako vylestene zvieratka... ty to nazyvas osvietenie, tak ja by som to nazvala seberealizacia, teda znovu nadviazat nas strateny vztah s Bohom...
uh, uz som radsej ticho 🤐

sonoga
6. aug 2008

aj ja sa pripajam ku zdraviu. hlavne mojich deti. neznesiem, ak im nedokazem pomoct. a taktiez v dnesnej dobe peniaze. ale nie byt pre mna. skor, aby som dokazala detom zabezpecit plnohodnotny zivot.
ale kamarat mi blahozelal na narodky a prial mi vela stastia, pretoze: "Ludia na Titanicu boli zdravi, ale asi nemali stastie."

abetka
6. aug 2008

zdravie , rodina,porozumenie, praca, ktora nas bavi a neubija a peniaze

asitka
6. aug 2008

rodina, kooooopec zdravia, priatelia, pohoda rodinná aj duševná.. 😉

bibula
7. aug 2008

zdravie na prvom mieste

marinka
7. aug 2008

Na prvním místě láska (kterou dávám i přijímám), s čímž souvisí šťastná rodina, na druhém místě zdraví, na třetím víra, na čtvrtém klid a mír v duši a na pátém asi ty penízky, bez nich to holt nejde 😉

mumumu
7. aug 2008

Taky si vysoce cením zdraví, lásky, rodiny..., velkou hodnotou je pro mě zodpovědný přístup k životu a na první místo bych už asi taky dala osvícení a cestu k němu 🙂

mechurik
7. aug 2008

chcem byt stastna, a dokazat sa dostat na povodnu vahu, a nie mat nechut k jedlu.

angua27
7. aug 2008

tak aj ja:
zdravie môjho malého
šťastie môjho malého
moje šťastie - momentálne asi nedosiahnuteľné ☹
zdravie moje a mojich najbližších
a niekde v diali peniaze

malaskoricka
7. aug 2008

zdravie...
miminko..
stastie...
rodina...
praca...

minonka24
7. aug 2008

🙂 to je otázka...
...srovnat se sama se sebou a s tím, co nemůžu ovlivnit...
...taktéž zdraví pro všechny blízké...
...být štastná ve vztahu, najít vždycky cestu pro to si porozumět...
...nebát se věcí co neznám...
...být taková, jaká bych chtěla být...

kyri
7. aug 2008

...tak já nevim, mám napsat na první místo osvícení a absolutní vnitřní svobodu, anebo tantrický sex?
😀

binki
7. aug 2008

Mých pět hodnot:
čest
tolerance
úcta
změna
pracovitost

mumumu
7. aug 2008

kyri 😀

fiallinka
7. aug 2008

no, když napíšu jako hodnota štěstí, tak to asi zahrnuje už všechno ostatní, že... ale je pravda, že asi otřepaně bych na to první místo dala to zdraví mne i blízkých, protože většinu dalších věcí můžu ovlivnit sama.

francy
7. aug 2008

zdravie jednoznacne na 1.mieste, 2. rodina a priatelia, 3. laska, 4. sebarealizacia 5. stastie

radost
8. aug 2008

1.zdraví našich dětí,2.zdraví naše, abychom se o ně mohli postarat a vychovat je.3. štěstí našich dětí a tím i naše.4.pár dobrých přátel.5.dobrá práce.