Prvá návšteva gynekológa. Čo budem potrebovať?

matka0
27. jan 2008

prosim vas poradte mi. tento tyzden sa chystam ist prvykrat ku gynekologovi a nechcem o tom nikomu povedat. mam 17 rokov a sex som este nemala ale panna uz nie som.prosim vas poradte mi co mi tam treba ci nejake peniaze alebo doklady..dakujem

magg
27. jan 2008

yonanevi, ale je to vzdy lepsie, ako by ta poslal prec

yonanevi
27. jan 2008

no jasne ja som snim spokojna vsetko mi vysvetlil ukazal na obrazku a bola sranda a aj manzela vystiskal takze super bolo

ali4568
18. mar 2013

Chcela by so poradiť v lete som dostala menzes ale nechcem to povedať maminke lebo sa hanbím 😒 a asi mám trombózu a starká je taká že musím ísť ku gynekológovi ☹ bojím sa že zistí že som menzes už dostala ☹ dá sa to zistiť či nie ??? pls odpovedzte mi hned 🤐

vilki
25. mar 2013

@ali4568 no mame to určite povedz, to sa hanbíš pred vlastnou mamou? ved ti pomôže a povie čo a ako...a prečo by si mala mať trombózu? nechápem.... a gynekológ sa ťa bude pýtať či si už menzes dostala a ty by si mala povedať samozrejme pravdu...neviem čo je na tom na hanbenie...má to každá žena... nehanbi sa a buď v pohode... 😉

jahodka25
8. júl 2013

ahojte mam taku otazku no ked pojdem prvy krat ku gynekologovi tak mi da antikoncepciu ?

vilki
15. júl 2013

@jahodka25 myslím, že musíš mať 18, ak nemáš bude musieť ísť s tebou mama

disharm
9. mar 2014

Ahojte a hovorí sa o poslednej menštruácii u gynekologa...ale kedy začala alebo skončila?

marylis
10. mar 2014

@disharm povies mu kedy ti zacala ;)

crkonlukas
4. jún 2014

Mám 12 rokov mama ma chce zobrať ku ginekologovy co mám robit?Veľmi sa bojím

lenocka12323
7. júl 2015

Ahojte mam 15 rokov a prosim vás poradíte mi ako to je ked navšívite prvý krát gynekologa ?

betuy
13. dec 2016

Mám 12 nemám menzes ale skúšala som si prstovat a mám na pohlaví na ti kože taku bielu hrcku neviete co to je a ako sa to sa liečiť nechcem to povedať nikomu. A ako zistím ze som prišla o panenstvo ?? Pls rady

katka12300
19. dec 2016

Netreba byt do 18 s rodičom?

flowers1801
16. jan 2017

😂

ss123
29. dec 2017

Dobry vecer, mam pod 15 a chcela by som sa spytat ci gynekolog zisti ze niesom panna a povie to mojej mame aj ked mu poviem ze to nechcem aby jej to povedal?
Dakujem

sarka790
17. dec 2018

Dobrý deň. Mám 16 rokov a už asi 3mesiace som nemala menštruáciu. Neviete mi niekto poradiť prosím vás?