Prvé bábo v 30-tke. Čo si o tom myslíte?

martus
10. nov 2005

Čaute baby, chcem váš požiadať o radu. Mam 24 teraz som skončila školu a chceme mat babo okolo 30-tky, aby sme sa aspon ako tak zabezpečili (byvanie, finančne) a nemuseli ratať každu korunku (nič extra). Ja si myslím, že nič zlého na tom neni, len moje okolie sa tvári, že prečo tak neskoro. Čo si o tom myslíte? 😒

najjulinka
13. júl 2009

No ja len tým to, že ked to vtedy nebol problem, tak dnes už vobec nie 😉

laculik
13. júl 2009

presne 😉 .

veronikap
14. júl 2009

ja som tiež mala prvé bábo v 30-ke a teraz čakáme druhé 😵 a nemám pocit, že by mi niečo ušlo... teraz je skôr vidno ten rozdiel medzi mojimi rovesníkmi, ktorí mali deti skôr a mnou.. oni sa stále naháňajú, lebo buď nemajú prácu alebo bývanie (u rodičov), ich deti už idú pomaly do školy a to tiež nie je lacný špás...
my sme na to išli najskôr cez to bývanie a fin. zabezpečenie a teraz si to užívame bez stresu a nervov, či môžem kúpiť to alebo radšej ono.. a všetci mi hovoria, ako mi to materstvo pristane a ako dobre vyzerám 😀 😎

danu
24. sep 2009

belesek • Dnes o 08:41
baby,kolko ste mali rokov,ked ste mali prve babo?

mataklinec • 3d, 27tt • Dnes o 08:44
ahoj, ja som mala prvé v 18-tich a teraz v 30-tich už čakám švrté 😀

sjuzen
26. sep 2009

v pohode môže byť prvé dieťa v tridsiatke

andrejusa
27. okt 2009

ahojte 🙂 , ja som mala v septembri 31r. a vo februári sa nám narodí prvé mimi. Chceli by sme potom ešte jedno, ale neviem či to nebude veľmi rizikové - kvoli veku. Ja som sa s manželom zoznámila pred 3 rokmi a až s ním som zatúžila po bábatku, predtým to boli vzťahové katastrofy. Ja si myslím, že na bábo nieje nikdy neskoro, my sa už nevieme dočkať 😵

bellugia
3. aug 2010

Ahojte, aj ja sa pridávam... budem mať 30 v dec. a ak všetko výborne pôjde, tak koncom marca/apríl, bude náš prvý prírasto 😅

janulka80
4. aug 2010

Ahojte, ja som mala 30 pred mesiacom a tiez cakam svoje prve babo. Ak pojde aj nadalej vsetko tak ako ma malicky bude nas vianocny darcek. Vobec nelutujem, ze sme s manzelom cakali az do teraz aj ked sme spolu osem rokov. Chceli sme si najskor zariadit byvanie a postavit sa na vlastne nohy. Teraz sme uz na babatko pripraveny a velmi sa tesime. 😀

briketa
10. aug 2010

@nastasia
prve dieta v 30, na prvy sup, druhe v 34, na prvy sup, tretie v 36, na prvy sup.
Zalezi od zdravotneho stavu, zivotneho stylu, zivotospravy, dedicnych preddispozicii.
Ani jedna z mojich znamych a kamaratiek tu v Statoch nemala dieta pred tridsiatkou.
V spitali som bola pri prvom synovi najmladsia! v ten den.

Ja otehotniem aj ked sa prejdem v textile okolo panskeho spodneho pradla...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka2010
20. nov 2010

@veronikap Ja som asi prikladom toho že sa da v jednom roku skončit vysoku školu, otehotniet, vydat sa, porodit, kupit byt a komplet ho prerobit...bola to fuška ale radšej prežijem jeden tažši ročik ako byvat s rodičmi...pravda je..že neni sa kam ponahlat...

usiko
27. jan 2011

ja mam 32 a teraz mame prve babatko...a planujeme dalsie,tak o 3-4 roky.....dcera je velmi pokojna, mila, place len ked je hladna a neodhadneme ze uz by mohla chciet papat.......sme predsa len 32 a skoro 39 rocny par, kludni, nieco sme uz zazili a uzivame si babatka uplne naplno.....nemenila by som a keby som si mala vybrat este raz, bolo byto tiez takto okolo 30-ky...../ale popravde, az s tymto partnerom som babo chcela, takze preto tak neskoro/