Prvé milovanie. Aké to bolo?

adka111
20. apr 2008

Spomienky .... zážitky...

babatko88
29. jan 2009

no, otras niečo, radšej sa podrobnejšie nevyjadrujem, ale bola som mladá, blbá, opitá.... a radšej to stačí ☹

kikica
30. jan 2009

moje bolo velmi pekne nezne nebolestive a dokonca po 20minutach som to chcela znova 😀 😀 😀 😀 😀 a dokonca som si to aj patricne uzila......... 😉

monika131
30. jan 2009

Ja na to svoje spomínam celkom rada. Bolo to na chate, s chalanom, ktorého som vtedy milovala a bolo to pekné.

A dokonca sme s tým chalanom ostali kamaráti a teraz sa navštevujú naše rodinky.

lilix
30. jan 2009

teraz som si spomenula moje tenkrat poprve bolo v ten den, ked sme vyhrali zlato v ladovom hokeji, kedyze to bolo? rok 2000?? niekedy v maji? 🙂

lilix
30. jan 2009

hmm kto vie co by tu popisali chlapi.. ze ake to bolo pre nich, to prve milovanie?

kili
30. jan 2009

lilix postreh 😀

ja v 15tich s MM 😅 , ale ja som sa fakt snažila vydržať do 16tich, ale akosi to už nešlo, bol moc dotieravý 😀 a pol roka by sme určite aj tak nevydržali. jak som už písala, si to nepamätám, kedy do bolo presne, lebo nerozhodli sme sa, že TERAZ, ale prešlo to postupne s petingu

aniratak696
30. jan 2009

Ja som mala dvojročný vzťah za sebou a ťahalo nám na dva a pol tak v 16tich to bolo poprvé a bolo to smiešne, pekné, trošku bolavé ale super a som rada že to bolo s človekom, ktorého som fakt lúbila a boli sme spolu až 4roky tak nelutujem 🙂 🙂

kristtin
29. mar 2009

v 17tich a bolo to super 😉

monkula
29. mar 2009

lilix, 2002.... mňa vtedy Jarko prvý krýt kopol... 😵

bejbypd
29. mar 2009

ja som mala patnast boli sme spolu od mojich trinastich az do mojej sedemnastky a bolo to take spontanne trochu bolave ale naozaj pekne myslela som ze viac zamilovana uz byt nemozem...potom som dospela uvedomila si ze mam pri sebe chorobneho ziarlivca a maximalneho blbce ktory mi po styroch rokoch vztahu ked som dennodenne bola s nim dokazal povedat ze som kurva pred vsetkymi kamaratmi len za to ze ma prezvonilo nejake nezname cislo...hlavne je ze teraz mam chlapa ktory pre mna znamena vsetko a moju malu babulku...ale prve milovanie v svojej podstate bolo pekne 😉

shaarka
29. mar 2009

aj ja sa pridam, mila tema 😀
v 18, s mojim frajerom. z utorka na stredu som ho prepasovala v noci k sebe do izby, ked nasi spali. od siestej rana do pol osmej, kym vsetci nevypadli z domu, sedel zavrety v skrini, chudak. no a potom ma "odpanil", trvalo to len chvilku, lebo som mala panicky strach, ze otehotniem. vo stvrtok som zmaturovala a aj dostala menzes, dala si prvu tabletku HAK a v piatok sme uz isli na chatu, kde sa to opakovalo a opakovalo a opakovalo... 😀 jedna zabijacka. 😀

sue
29. mar 2009

Shaarka 😀

lucaska
29. mar 2009

shaarka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zavrety v skriny ako z filmu 🙂

dadulik
29. mar 2009

v 17-tich, po rocnom vztahu, planovane, u neho doma, sampanske, intimco, nesmele, kratke, ale mile 😅 do toho nam hrala z radia pesnicka Uz nejsem panic 😅
no ale bohuzial do mesiaca sme sa rozisli 😢
s mojim manzelom je to ale uplne ine, pridavam sa k marcovym zajacom 😀 😀 😀

felixko
1. apr 2009

ani neviem v koľkých, ale vcelku milé spomienky na to mám, dlho mi to potom vírilo hlavou

marcela.m
1. apr 2009

Az v 25 rokoch...po navrate z rehole.Depresie a vdaka nim ten sex,ktory sa na prvykrat nepodaril.Tak som sa bala,ze sa do mna nevedel ani dostat.Ale potom to trvalo skoro rok,hoci sme vedeli,ze nas vztah-ak sa tomu tak da poveda-nemal buducnost,kedze mi mohol byt otcom...Ked si na to pomyslim,tak zasnem...

horallka
1. apr 2009

Tak ja som mala čerstvých sedemnásť a naletela som miestnemu kurevníkovi. No ale po mne mal už len dve-o ktorých viem a tá druhá sa stala jeho manželkou a je s ňou myslím doteraz. Len nemôžu mať deti.Nuž- možno je to aj trest za jeho užívanie si 🙂 a obabrávanie mladých naivných dievčat.
Ináč sa to stalo na Silvestra v byte kamarátkiných rodičov a - zašpinili sme im koberec. 🙂

maca793
11. apr 2009

v 20-tke po prvý raz a bolo to ani neviem, už som zabudla 😀

mamjka
13. sep 2013

s manželom.. 🙂 krásne a dobre sme sa nasmiali 😉

matusik71
8. feb 2014

v septembri 2012. predohra bola fajn, no ked malo prist na finale, stuhla som ako struna :D smrt v ociach, ale nakoniec to dobre dopadlo a aj som si to uzila :D

vikinka128
26. nov 2022

@adka111 ja mám na to krásne spomienky.. neha, romantika, všetko prijemné. Žiadne bolesti ani krv

maminkadeticiek
26. nov 2022

No nic moc veru.Ale ako roky bezia stale lepsie a lepsie 1😉

lenkike
26. nov 2022

S manželom, po svadbe, mala som 26, pre nás oboch to bolo poprvé a aj keď samozrejme trochu neohrabané a krátke, bolo to veľmi romantické a pekné a spomínam na to rada 😊 jasné, že po tých rokoch spolu je to teraz na úplne inej úrovni, ale to prvýkrát malo svoje čaro 😊