Prvé milovanie. Aké to bolo?

adka111
20. apr 2008

Spomienky .... zážitky...

mimka54
29. jan 2009

troska take ze tam cosi zavadzalo 🙂 🙂 🙂 ale krasne

majcik
29. jan 2009

Tak ja asi budem vytrcat z radu, lebo pre mna/nas to bol nadherny zazitok v pravy cas ... asi preto to bolo take krasne, ze sme na to pockali a boli sme uz na to vyzreti a bolo to z naozajstnej lasky.

sse
29. jan 2009

ja vytŕčam asi vekom 23 a bolo to veľmi krásne a stále sa ľúbime 🙂

majcik
29. jan 2009

Sse - ja som mala este viac, upokojim Ta 🙂

sse
29. jan 2009

majcik ja som spokojná že to bolo tak a viem, že to bolo správne rozhodnutie. A je pekné, že ste vydržali dlhšie 🙂

majcik
29. jan 2009

SSe - super, aj ja to tak vidim ...

lilix
29. jan 2009

moje "tenkrat poprve" v 19, s chalanom, o ktorom som si myslela, ze ho neviem ako lubim.. iba som si to namyslala, lebo som chcela niekoho milovat. a nikto iny nebol po ruke. velmi som sa uz chcela pannenstva "zbavit" 😅 lebo som bola hadam jedina panna medzi rovestnickami. 🤐
snazil sa. on uz mal predomnou nejaku skusenost, ale nakolko ho mal velkeho, dost to bolelo. 😖 bolo to trapne. 🙄 vlastne to bol len polovicny vpich a potom sme to nechali tak. 😖 cestou domov mi aj krvicka vytiekla. ale nic strasne. 🙂
druhy krat to uz bolo oooovela krajsie, ine, bezbolestne. take to malo prvy krat. a s tymi dalsimi to "prvy krat" bolo uz waaw. vzrusujuce, vzdy je vzrusujuce, ked sa milujete s niekym prvy krat.nelutujem, ze som ich vyskusala viac.. moj drahy je uz /dufam/ aj moj posledny 🙂 🙂

sendi
29. jan 2009

ahojte,tak pridam sa k vam,ja som ,,to"skusila prvy krat v 17tich 😝 s mojich priatelom a teraz uz s manzelom,bala som sa hrozne a hlavne hambila,on mal vtedy23 a uz bol omnoho skusenejsi,aj ked to po prvykrat nebolo bohvie co,bolo to pekne,ale krajsie bolo uz tie nasledujuce....uz od mojich 12tich som ho lubila a vzdy som chcela,aby mojim prvym bol prave on a dufam ze aj mojim poslednym 😉

renka9
29. jan 2009

v 18-tich, s mojim manzelom. ale bolo to 😝 😝 ☹ . bola som sklamana, veeeelmi...

sendi
29. jan 2009

si mysli ze skoro kazda baba,ked je to prvykrat,je asi trochu sklamana 🙂 vlastne ☹

betka14
29. jan 2009

ja v 15 a čakala som od toho hviezdičky a tak
a ono nič..nebolo 😖

horalka777
29. jan 2009

ja o 16r neskor, ako betka14, s MM 🙂
bolo to... nezne, z lasky, komicky zaciatocnicke a odvtedy uz len lepsie a lepsie 😀

m.a.r.t.i.n.a
29. jan 2009

Moje first time bolo v 17tich na Veľkú noc po troch mesiacoch chodenia... A nič moc, absolútne som si to neužila, bála som sa a moj ex ma vtedy obvinil, že som nebola panna, lebo na posteli nevidel PO žiadnu krv 🙂

sendi
29. jan 2009

ja som mala tolko krvi,ako po ,,zabijacke" a este aj 2dni PO TOM.uz nie tak silnu ale predsa.akoby moja blana mala 10cm.... 😝

kocurik16
29. jan 2009

hrôza 😀 😀 😀

kisska
29. jan 2009

hmmm, ja som tiez mala po 19ke, hormony sa burili a vybrala som si najvacsieho suknickara v okoli. Ako sex to bolo fajn, ale odkedy som objavila milovanie, sex nemusim 😉

matidami
29. jan 2009

no ja v 18, s mojim mužom, doma 🙂 a úplne nesmelé-no ako prvý raz, ale krásne 🙂

cipsinka
29. jan 2009

prve milovanie??Nooooooo,zaujimave,trosku hanblive a samozrejme s mojim drahym,cize bol moj prvy a dufam,ze aj posledny 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emily333
29. jan 2009

no ja na mikulasa a smrt v ociach od strachu 😀 😀 😀

bubba
29. jan 2009

horalka77 ty si mala 31 rokov ak spravne ratam????to ze WAW 😉

mikalove
29. jan 2009

fakt? to si dlho odolala 😉

katka13122
29. jan 2009

ja na silvestra,,mala som 16 ,ozrata a s mm 😉 😉

mikalove
29. jan 2009

tak moc nepamätáš,čo? 😀 😀

bihan
29. jan 2009

Ja som mala 17 a išlo skôr o "chirurgický" akt.. surovo som ho zneužila a poslala dokelu 😅 Ale išlo o symboliku, bol to môj prvý takmer vo všetkom, ale môj prvý manžel to našťastie nebol 😀 Bolo to také.. o ničom... fakt som to len chcela mať za sebou... a s MM to bolo perfektné úplne od začiatku 😵

katka13122
29. jan 2009

mikalove,,pametam,,nic moc,,teraz je to uz ok 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

mikalove
29. jan 2009

všetci našťastie postupujeme do dalších levelov 😀 😀

sendi
29. jan 2009

ja nikdy nezabudnem,ako som sa bala,ako som prestala az dychat ked mi hovorili svoje zazitky.....a teraz???niekedy sme s manzelom ako zajece... 😝 😀 😝

sendi
29. jan 2009

zajace-som chcela napisat 😉

mikalove
29. jan 2009

sendi 😀 😀 my hovoríme marcové zajace 😀

sendi
29. jan 2009

😀 😀 preco marcove? 😉