Púšťate bábätku hudbu keď je v brušku?

weroni
19. jan 2008

Chcela by som len zistit ci pustate (alebo ste pustali - ak ste uz mamicky 🙂 vasmu mimcu hudbu ked bolo este v brusku 🙂
Vela som o tom citala a verim ze to miminku pomaha, ukludnuje ho to a vraj aj rozvija nejake casti mozgu 🙂
Ja si hudbu pustavam o dost castejsie ako som zvykla, hlavne Vivaldiho a vaznu hudbu ale samozrejme aj vsetko ostatne co mam rada, akurat sa snazim vyhnut sa teraz tvrdsej hudbe aj ked manzel vravi ze musi byt mimco pripravene aj na to 😅

No a chcem sa spytat ze ako ste to praktizovali (alebo praktizujete) lebo som videla na nete taky pas co sa omota okolo bruska a hudbu vysiela priamo don, no nakoniec som zistila ze nevysiela hudbu ale akesi "remixy tlkotov srdca" co mi pride teda riadne uderene 😠
Ja si obcas na brusko omotam normalne sluchatka a inac dam len hudbu hlasnejsie lebo mimco ju urcite pocuje aj ked nie je pustena zo sluchatiek, tak co vy na to?

Sup sem s nazormi a skusenostami 🙂

lenkalienka4
19. jan 2008

ahoj, ja som pustala hudbu skoro stale. a mam doma take hrajuce srdiecko, tak toto som pustala malinkej ked bola v brusku skoro stale ked ma kopala 😀 a ked sa narodila, tak ako keby to poznala, bolo to krásne ako nato reagovala 😉

geegee
19. jan 2008

nepustam, nepustala som ani prvemu.
Casto sa rozpravame - teda tak casto ako sa da, pri jednom malom dietati 😀

weroni
autor
19. jan 2008

lenkalienka: hej hej to verim 🙂 aj to je jeden z dovodov preco sa mi to pustanie hudby paci lebo si myslim ze potom ked je uz babo na svete tak na nu urcite bude reagovat a pomoze to napr. pri zaspavani 🙂

geegee: tie rozhovory su urcite este dolezitejsie nez hudba podla mna lebo babenko citi ze sa mu mamicka prihovara a podla mna ho to uz v brusku upokojuje tiez 🙂

gabika24
19. jan 2008

ahojte. ja som malej vela spievala a aj mala teraz casto spieva. aj som sa s nou vela rozpravala a aj ona je ukecana. aj ocino jej vela spieval - teda vlastne my si skoro stale nieco spievame 😀 .
krasne na to reagovala este ked bola v brusku, aj teraz ma rada pesnicky 🙂

lenkalienka4
19. jan 2008

weroni: aj mne to par krat pomohlo pri zaspavani, alebo len tak pri ukludneni ked bola malinka,

ja som s s nou celych 9 mesiacov rozpravala ako s chlapcom,lebo to mal byt chlapcek... 😎

geegee
19. jan 2008

v kazdom pripade, je dokazane, ze babetka uprednostnuju urcity typ hudby, tusim vivaldiho 😉 A veru, spomenula som si, ze parkrat som ho Matuskovi pustila. Su specialne CDcka s hudbou pre babetka v brusku

julia225
19. jan 2008

my sme pustali uspavanky, ktore ked som jej pustila ked uz bola na svete, velmi fungovali, teda pri kupani nam to vyriesilo velky problem plakanie.... myslim ze je to super, aj som jej aj spievala na dobru noc buvaj diea krasne-koledu a doter ju nou uspavam, ked nemoze spinkat... 🙂 chutne... 😉