Puzzle. Kde ich kúpim online?

anka3012
9. sep 2008

ahojte.kto poradi nejaku stranku na puzzle.

lencici
9. sep 2008

ahoj ja si objednávam z tejto stránky. www.martinus.sk alebo stačí si dať do googlu

stresmenka
9. sep 2008

www.svet-puzzle.sk, www.mravenisko.sk ja objednávam od tiaľ je to moje hobby taký relax 😉

anka3012
autor
9. sep 2008

ahojte a dakujem.ked sme boli v čechach tam sme si objednali z popronu ocean 1000ks a potom v kežmarku sme kupili od castorlandu sme kupili 2000 a 1000ks.už mame všetko poskladane aj polepene ešte zaramovat.teraz mi to chyba velmi ma to baví.chcela by som vodopady keby som niekde dostala 5000-6000ks.

lencici
9. sep 2008

tak mi teraz s manželom skladáme 1500ku takú ženu s tigrom...neviem sa od toho odpútať je to ako droga 🙂

anka3012
autor
9. sep 2008

to verím ja som taka ista manžel spal a ja som celu noc skladala

lencici
9. sep 2008

Tak napríklad dnes nebolo času malá mi dávala zabrať tak som skoro nič neposkladala a manžel prišiel z práce tak ma zdrbal, že som nič neposkladala 😅

anka3012
autor
9. sep 2008

mne dnes kazal manžel kupit od castorlandu vodný mlyn 1000ks ale nemali

gerena
9. sep 2008

super tenma.......uz som sa bala ze sa musim dat liecit, ze som puzzle maniak 😀 😀 ja som zatazena na atlasy, mapy a zemmegule a motorky 🙂

gerena
9. sep 2008

a doucim sa pravopis 😀 😀

zunka76
9. sep 2008

Ahojte puzzláčky. Ked som bola na materskej (1999-2003 ) tak som bola uplne závislá. Poskladala som 2000-ku nejaký nemecký hrad, 2OOO-ku New York, 1OOO-ku Tach Mahal , pre susedu 1OOO-portrét ženy, melej do detskej izby 2x 1OOO- kvetové víly a 6OOO-ku Španielske námestie v Ríme. Od vtedy nič, ale neuveritelne práve včera som pozerala nejaký časopis , kde som zbadala puzzle a dostala som neodolatelnú chuť skladať. Dala som si závazok, že si nejaké tento týždeň kupim. Už teraz sa teším.Prajem veľa úspechov pri skladaní.

zuzanocka
10. sep 2008

baby a kde skladate take velke puzzle? mate to rozlozene niekde na zemi? alebo na nejakej doske?

bibula
10. sep 2008

no ja by som pri malom,teda nezlozila ani dve pozzle dokopy,vsetko co sa da odpojit,je odpojene. 😀

ale ked este bol-nebol -tak veru sme sa tiez s dcerkou poriadne vyihrali,hotove sme mali na zachode-nejaka priroda-romantika a tak....ine sme zase davali sesterniciam ,lebo asi by sme mali vsetky steny tym oblepúene.
my sme to mavali na kartonoch,velke aj na 4 kusoch a ked bolo poskladane,az pred uplnym koncom sme to spojili a hned zlepili. 😉 no a kartony na skriniach,alebo niekedy pod kobercom 😀

linddi
10. sep 2008

bibula - to poznáme, teraz sme malej kúpili to puzzle na zem /podložku/ - inak, super vec. Problém je v tom, že iné nerobím, len to skladám dokopy, lebo našej malej sa to páči, keď to môže rozkladať. Manžel sa chystá na krásny obrázok od Anny Geddes, tak sa tešíme... 😎

bellablonde
10. sep 2008

moja srdcovecka. skladat mozem aj o polnoci, dokym nepadnem od unavy.
najnovsie mam od Anny Geddes spiace oranzove babatko na tmavsom oranzovom liste na ciernom pozadi. je to docela zaberacka 😉

lencici
10. sep 2008

Tak ja to mám porozkladané na vyššom stole žeby mala nedotiahla lebo inak by nám veľa veľa kúskov chýbalo 🙂

Máme 1500 a zaberie to 2metrový stôl práve sme s manželom rozprávali ako by to vyzeralo keby sme mali taku 6000cku asi by to zabralo celú izbu..

sestri
10. sep 2008

my sme skladali 4000 a zabralo to riadne veľa miesta...tie 6000 majú väčšinou rovnakú veľkosť ako 4000, len sú menšie kocky...ja by som skladala každú chvíľu...

stresmenka
10. sep 2008

Anka 3012 ty si s Kežmarku ? Aj ja 😉

anka3012
autor
10. sep 2008

Ahoj stresmenka.ja som so spišskej Starej Vsi v Kežmarku som bola u lekára.

mirrinka
10. sep 2008

Baby,no normálne ste ma navnadili...kedysi som bola tiež puzzle maniačka - kým bola dcérka ešte úplne maličká,vtedy som dokázala skladať aj do rána do druhej...teraz už asi rok som žiadne puzzle nemala,ale v najbližšej dobe si nejaké určite pôjdem kúpiť 😉
naposledy som skladala 1000-ku od Anne Geddes - tieto bábätka od nej úplne žeriem 🙂

anka3012
autor
10. sep 2008

ahoj zuzanočka.ja skladám puzzle na kartone.moj otec mi doniesol take velke preklady papierove čo sa davaju do kartonov.manžel mi vymeria rozmery vystrihne a ja skladám bud sama alebo manžel alebo prídu sestrine deti.hlavne ja aj celu noc.som niekedy ako maniačka.teraz nemám nijake ale našla som na stranke martinus a svet-puzzle pekne puzzle.mam ich poukladane a postupne poobjednavam.pačia sa mi tam domčeky,potom som tam našla labute a vela iných.no naraz by to stalo kopec penazi aby som všetko objednala ale zase na druhej strane by som ani nespala len skladala den a noc ako nejaky maniačik.ahojte všetky puzzlačky

zunka76
10. sep 2008

ahojte, ja som skladala na baliacom papieri, na zemi, v manželovej pracovni. Izbu som pred malými zamkla a ked boli starší, tak nejako tomu rozumeli, že to nemajú chytať. Tá 6000, to bola zaberák, dva dni som to iba triedila ( okraje, modrá, zelená, fontána, schody....) Ked som si zložila okraje, neverila som tomu, že to raz zložím, bolo to na tej zemi obrovské. Ale o 5 mesiacov, som ich niesla zarámovať a tam som zistila, že sa jeden dielik odlepil a stratil. Bola som nešťastná. Puzzle už týždeň vyseli na stene, ked som pri náhodnom upratovaní garáže, našla na zemi ten stratený dielik, bola som taká šťastná, že som sa normálne rozplakala. Puzzle sú vážna závislosť, skladáte aj do rána a nechce sa Vám prestať a ešte jedna vec, ked som skladala ( hlavne večer ) som zistila, že vobec nemusím jesť ( žiadne oriešky, čipsíky, keksíky a tak)Takže " o dôvod naviac" prečo začať. Idú dlhé zimné večery......

anka3012
autor
12. sep 2008

ahojte.nasla som puzzle 13200ks.mam chut si ho objednat

lencici
12. sep 2008

tak to si neviem predstaviť🙂 skladáť to 😝

anka3012
autor
12. sep 2008

mame jedno podobne poskladane 1000ks a toto by k tomu bodlo

anka3012
autor
12. sep 2008

ale kde by som ho veru skladala.musim niečo vymysliet.

lencici
12. sep 2008

Asi niekde vonku 🙂 na lúke možno 😀

anka3012
autor
12. sep 2008

to by trebalo jednu volnu izbu.asi si objednam a ked budeme mat novy byt tak ho zacnem v jednej izbe skladat.

orinka
12. sep 2008

13200 ks? 😨 Tak to by mi trvalo min. do dôchodku, možno by som sa finálneho obrázku ani nedožila 😀

anka3012
autor
12. sep 2008

ktovie ako dlho by som ho skladala.Najprv roztriedit podla farieb.Najprv začnem skladat okraje a potom postupne.Ale to bude práce.Poviem manželovi ked pride som zvedava čo mi povie.

liliandax
12. sep 2008

baby, kuknite sem: http://www.puzzle-prodej.cz/zivot-nejvetsi-puzz...

tak k tomu treba riadne vela odvahy, pustit sa do toho... 😅