Rada pomôžem s chudnutím a stravou

anna883
26. máj 2019

Ahojte baby je tu niekto kto potrebuje pomôcť so stravou ? Rada pomôžem ;) môžte sa pridať ku mne s chudnutím

dopolbokaodrata
26. máj 2019

Herbalife ci iny zaruceny produkt?

anna883
autor
26. máj 2019

@dopolbokaodrata žiadny produkt 🙂 len moje skúsenosti a zadarmo.

dopolbokaodrata
26. máj 2019

@anna883 ok, ako povies.. kedysi nahanali taki "zadarmo" ludi na ulici, napchali im do ruky kopu kozmetiky, toto zadarmo, aj toto zadarmo, vsetko zadarmo, len tato posledna uzasna vec za 300e ale ostatne vsetko zadarmo :D :D :D na toto tvoje zadarmo ti naleti vies kto :D

anna883
autor
26. máj 2019

@dopolbokaodrata kľudne mi napíš a môžem ti pomôcť s tým že ti pomôžem schudnúť ak by si chcela. Keby som ti chcela ponúkať nejaké výrobky tak ti to napíšem ale určite nie. Som zásadne proti takýmto výrobkom tipu Herbalife, ketodieta a podobne 🙂 takže nemusíš si robiť hneď úsudok a hádzať všetkých do jedného vreca.

beky1813
26. máj 2019

@anna883 tak napíš rady sem. Nehanbi sa

anna883
autor
26. máj 2019

@beky1813 bože baby :D nechápem ako môžte tak negatívne myslieť a zhadzovať každému kto chce trošku pomôcť 🙂 som si myslela že tu nájdem niekoho kto má rovnaký záujem čo sa týka zdravej stravy a namiesto toho tu čítam toto..

beky1813
26. máj 2019

@anna883 kto chce pomôcť, napíše svoje rady rovno a neskryva sa do súkromných sprav, to robia tie, co chcu nieco predať, alebo dostat za to peniaze

dskjhfdlkdjhl
26. máj 2019

@anna883 nie je jednoduchsie to dat sem raz, ako posielat x sukromnych sprav?

anna883
autor
26. máj 2019

@dskjhfdlkdjhl nie je to jednoduchšie 🙂 lebo každý sme iný. Neexistuje jedno pravidlo ktoré by platilo pre všetkých. Niekto nešportuje niekto športuje. Niekto je zvyknutý jesť 3x za deň druhy človek je zvyknutý jesť 5x za deň a podobne. Niekto má sedavé zamestnanie a druhý celý deň stojí na nohách.

dskjhfdlkdjhl
26. máj 2019

@anna883 no, ved ale to Ti baby mozu napisat aj sem a dalsie si to precitaju. Naozaj nevidim nic v tych sukromnych spravach vyhodnejsie, naopak jednoduchsie to bude priamo tu.

anna883
autor
26. máj 2019

@dskjhfdlkdjhl ja vás do ničoho nenutim a ani nikoho. Kto bude chcieť nech sa mi ozve. Ja v tých správach vidím výhodu. Lebo každý má inú váhu výšku a pod. Základy zdravej stravy si môžte prečítať aj v každom druhom článku to isté by som napísala aj ja a určite si nič z toho nezoberiete.

diewcatqoo
26. máj 2019

Ahoj, ja by som chcela schudnut z brucha. Mam 168cm a 54kg. Postavu mam dobru, som s nou spokojna, len mam po porode trochu vacsie brusko ako by som chcela, ktore si aj tak trochu dobrovolne pestujem tym, ze sa mi nechce cvicit a ta strava tiez nie je ok. Potrebujem jest aspon 5x denne a musim mat kazdy den nieco sladke. Nechce sa mi moc vymyslat, co varit, tak ja by som uvitala nejaky jedalnicek, ak to teda ponukas zdarma 🙂 podla toho zakladu zdravej stravy, ktory si mozem vsade precitat, sa aj tak trochu snazim varit, ale ak mas nejaky extra tip ako schudnut z brucha a nejaky extra jedalnicek, tak to uvitam... kludne aj tu verejne, ja sa nehanbim ;)

anna883
autor
26. máj 2019

@diewcatqoo ani ja sa nehanbím ti to tu napísať 🙂 ako som spomínala nie som zástancom "špeciálnych produktov na chudnutie". Na schudnutie z brucha je veľmi dôležitá strava. Takže určite obmedzenie sladkého a pečiva. Do správy ti napíšem recepty ktoré si môžeš doma pripraviť a môžeš si ich skombinovať ako budeš chcieť. Na začiatku sa odfoť pomeraj (boky, bruško, zadok, stehná) a pridaj pohyb takisto ti poposielam videá podľa ktorých cvičím. Výsledky sa dostavia len treba byť trpezlivá 🙂

nikusiak9
26. máj 2019

@dopolbokaodrata staci aj nahananie ludi na svonu stranku alebo platen3 videa

dopolbokaodrata
26. máj 2019

@nikusiak9 ved jasne, ze to nebude len tak zadarmo, určite sú aj dobrí ľudia čo pomáhajú nezištne, ale tí sa obvykle sami takto verejne neponúkajú

anna883
autor
26. máj 2019

@dopolbokaodrata je to zadarmo ale nemusím vás o Tom presviedcat 🙂

kaja153
26. máj 2019

@anna883 za prve mas temu v zlej skupine. Daj si to do skupiny o chudnuti. Za druhe ak chces dat nejake rady tak mech ti baby pisu otazku sem a tu im odpovedaj preco do správy? Nebodaj chces ponukat trenerske sluzby? Biznis na mk nerozbehnes

kaja153
26. máj 2019

@dopolbokaodrata podla mna da vseobecne rady a ked sa baby chytia tak si vypyta prachy za nejaky jedalnicek. Mas pravdu kto chce pomahat pomaha inak a nenuka sa takto..

ink
26. máj 2019

počuj, ačo keby si písala do svojho bnlogu? Nemusíš povedať, že o koho ide, a písala by si o progrese v chudnutí tých, čo sa ti zverili do rúk, a potom budú pribúdať ďalšie mamičky, čo by si to chceli vyskúšať. Vyhneš sa takýmto naťahovačkám a bude z toho aj všeobecný prospech. čo ty na to? 🙂

anna883
autor
26. máj 2019

@ink čo je to bnlog ?

ink
26. máj 2019

@anna883 prepáč, preklep, blog 🙂

anna883
autor
26. máj 2019

@kaja153 tému o chudnutí som nenašla. A kľudne otázky môžu písať aj sem. Ale s jedálničkom a podobne je lepšie keď mi povie baba sama akú má váhu ako sa stravuje a podobne 🙂
A nerozbieham žiaden biznis iba pomáham

anna883
autor
26. máj 2019

@ink v poriadku 🙂 bol by z toho progres. Len blog málo ľudí uvidí podľa mňa

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anna883
autor
26. máj 2019

A čo by ste povedali na to keby založim na FB skupinu kde si budeme vzájomne pomáhať ? Kto mi neverí a podobne nech ani neodpisuje. Nemám na to náladu na tie vaše domienky. Kto sa bude chcieť pridať tak mi napíšte 🙂)

anna883
autor
26. máj 2019

@evamarek77 chcem pomôcť tomu kto má záujem schudnúť zmeniť jeho postavu a myslenie k lepšiemu. Nejde o žiaden biznis ani o umelé produkty. Ak máte záujem teda napíšte mi o sebe viac ;)

beky1813
26. máj 2019

@anna883 preco malo? Tu na blog chodi vela ludi

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hors
26. máj 2019

@anna883 dobrý deň, tak ja by som mala záujem o radu a pomoc.

7_kika_7
26. máj 2019

@anna883 ahoj mohla by si mi poradiť