Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

babullka1
5. máj 2009

ja som ho musela papat na zaciatku ale teraz uz ho nejem vobec ......

dadkag1
5. máj 2009

Ja niesom nejak na tabletky ved aj ked som bola niekedy chora tak nikdy sa mi nepodarilo ich papat pravidelne ,sa cudujem za magnesko jem ale to asi zato ,ze amlinke je nizsie polozene. 🙂

babullka1
5. máj 2009

magnezium som brala vkuse od 7tt tehu az do 28tt a teraz uz nastastie nemusim ,ani brusko mi netvrdne tak som rada 🙂

juliett99
5. máj 2009

ja papam maternu,,, a ta obsahuje vsetky vitaminky,, a teda pijem to magnezium,, 🙂

babullka1
5. máj 2009

Ozaj dadka mozem sa spytat?sexujete este s muzom? 😝

juliett99
5. máj 2009

no my nemozme mame celibat,, uvidime co povie ujo doktorko v pondelok,, 🙂

babullka1
5. máj 2009

juliet mi nemozme od zaciatku tehu ☹ ale raz uz sme to porusili..to sa neda 7mesiacov len tak,teraz uz tahame osmy 😠 sak zabudenme aj ako nato 😀

dadkag1
5. máj 2009

este ano aj ked musime hladat polohy........ked mi bolo uz videt viac brusko tak sa bal ,ze ci nam neublizi,ale som mu to vysvetlila ,ze sa nemusi bat.By som povedal, ze niekedy mam vacsiu chut ako pred tehu a aj rychlejsie sa vzrusim a vyvrcholim. 🙂

babullka1
5. máj 2009

Dadka ja mam tiez straaaasne chute-viac ak pred tehu a som povedala ze ked skoncim uspesne aspon 34tt tak potom si zasexujeme 😉 teraz sa este stale bojim 😒

dadkag1
5. máj 2009

Ti povedal doktor,ze nemozete?

babullka1
5. máj 2009

No nam zakazal hned na zaciatku kedze som bola ako hroziaci potrat ☹

dadkag1
5. máj 2009

A co ako to zvladaju vasi manzelia ovladaju sa??????? 😉

juliett99
5. máj 2009

my nemozeme od asi 6tt ked som prvy krat zacala spinit,,no veru kym porodim tak budeme obaja panici xixi 😀 😀 😝 😝
ja ako som zostala tehu/este som nevedela ze som/ tak ma nejako presla chut a ani som sa nevedela vzrusit ☹

babullka1
5. máj 2009

Moj manzel to berie statocne 😀 Aj ked viem ze ma tiez co robit aby sa ovladal,stale rata ze kolko este musime pockat 😀 Ale je fakt ze raz sme sa neovladli asi v 25tt tehu a potom sme sa strasne bali aby s acosi nestalo 😉

juliett99
5. máj 2009

hmmm ovladaju jak ovladaju,, ten moj obcas prehovori na rucne,, 😝 😝 ale chudacik moj ten je hned 😀
stale mi hovori ze by ma najradsej znasilnil,,, 😀 😀 😀 😝 😝 😝

juliett99
5. máj 2009

my sa zatial ovladame ale kolko nam to vydrzi,??
ozaj pridala som nejake foto, mrknite hadam sa aj zasmejete 😀 😀

babullka1
5. máj 2009

juliet a to uvidis co bude robit po dlhsom case ..my sme to zo zaciatku brali aj zo srandy,ale teraz uz je to fakt boj 😀 uz sa utesujeme len ze sak uz za par tyzdnov 😀

juliett99
5. máj 2009

to verim babulka,, my sa tiez teraz este smejeme,, ale zatial sa vieme ovladnut, 🙂

babullka1
5. máj 2009

ja sa chcem opytyt teraz na poradni doktora ze ci uz mozme 😀 budem ju mat v 33tt tak som zvedava a moj manzel tiez 😀

juliett99
5. máj 2009

vam sa to uz krati,, potom si to uzijete,, 😉 😉

perla200
autor
5. máj 2009

my sme nesexovali do konca prvého trimestra...potom som isla na kontrolu, všetko bolo ok, tak sme do toho skočili....teraz kedže som už väčšia a ťažsia tak sa aj ťažko hladajú polohy...ale zato sexujeme ...občas 😅

babullka1
5. máj 2009

no sak moj muz sa len tym utesuje ze uz len par tyzdnov 😀

dadkag1
5. máj 2009

juliet fajne foto len kto pojde skor 😀 😀 😀

juliett99
5. máj 2009

a mozem sa spytat aka je taka naj poloha? 😕 😝

dadkag1
5. máj 2009

je to sranda s tym sexom teraz nemozeme poriadne lebo sme tehu,potom zas par tyzdnou pre krvacanie ,a potom zas budeme unavene, lebo ktovie ake dobrucke budu nase deturence 😀 😀 😀

babullka1
5. máj 2009

Perla a nebojis sa ked si mala problemy?

juliett99
5. máj 2009

to teda netusim,, vraj sa mi prisposobje,, aby sa pri mne nestratil 😀 😀 😝 😝 😝

dadkag1
5. máj 2009

u nas je ja na chrabtiku a milacik na boku noha cec nohu aby sme netlacili na brusko alebo od zadu 😉

perla200
autor
5. máj 2009

nie, doktorka mi povedala, že môžeme....aj vy by ste podla mna mohli....najlepšie poloha juli - je bud ked je žena hore...alebo ešte jedna je a to zozadu...tam naša fantázia končí🙂))) teda iná nám nevyhovuje.....alebo ako dadkag hovorí.....

juliett99
5. máj 2009

aha,, dik za radu ,, no zatial neplanujem sexikovat uvidime aj co povie ujo doktor,, aj keby dovolil tak asi aj tak by to bolo len raz za cas. nech sa mrnuskovi nic nestane 😉