Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
6. máj 2009

infinity,,
viem ako sa citis ja som zila skoro 4 roky v anglicku, a tiez to bolo o nicom,, ale aspon som tam mala kamosku z detsva,, ty tu mas akurat svojho draheho..ale to nieje kamoska,,ze?
verim ze si coskoro zvyknes a najdes na mamicky z TO na kocikovanie,, aby ti nebolo tak smutno,, skoda ze sme neni z jedneho mesta,, mohli sme spolu kocikovat,, 🙂
a tie naladicky uz poznam ajja,, tiez sa smejem placem,, a obcas na mna pridu aj jedy ale tak asi vsetko tie tehu hormony,, 🙂

inffinity
6. máj 2009

No za chvíli budu mít malinkou, tak snad se to zlepší.. Jinak přítel pracuje v Hlohovci 🙂 a byli sme tam na ten 3d ultrazvuk co mám fotečky.. 😀

juliett99
6. máj 2009

hej a bola si spokojna,? mrknem do albumiku,,
a co ze robi v HC?? to dochadza kazdy den?? 😒 to ste skor mohli teda byt kupit tuna nie??

kika prepac rada by som ti poradila ale este som sa veru nestretla tymto tvojim problemikom,, skus ine temicky,, 😉

juliett99
6. máj 2009

kika skus tuto mrknut,,, 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... - 20k

kiert
6. máj 2009

caute tehulky, jej, no super, ze som vas objavila, pozeram, ze ste sa za taky kratky cas krasne rozpisali... 🙂
Rada, by som sa k vam pridala 🙂 , ale dnes sa uz nevladzem "predstavit", musim si ist lahnut.., tak vam vsetkym prajem dobru noc
Pa 🙂

babullka1
6. máj 2009

Ahoj Kiert tak sa nam predstavis zajtra ..vitame ta 😀

inffinity
7. máj 2009

Ahojte holky, vy teda ponocujete 😀 já tu zas bývám ráno mezi 5-6h jak jde taťka do práce, beruška mě kopká at mu udělám svačinku 🙂 ale jdu ještě spinkat, kolem 10 na vás juknu 😉

perla200
autor
7. máj 2009

dobré ránko....ja som moc nespala...muž chytil ten môj vírus tak tiež vracal a hnačkoval celú noc.... ☹

juliett99
7. máj 2009

dobre ranicko,,,
perli neni bohvieco,, a muzikovy uz je lepsie? 😉

perla200
autor
7. máj 2009

juli ty stále ležíš?

juliett99
7. máj 2009

zatial hej moja, akurat som hodila dada do skolky,, a uz som tu v polosede,, dr. kazal aspon do dalsej kontroly,, tak uz je to len par dni,, som fakt zvedava co mi povie 🙂

silvuskaa
7. máj 2009

Ahojte buduce maminky 🙂 Juli je to hruza tieto chytlave virusy. Nech ste uz vsetci v poriadku. Dnes je krajsie pocasie, hura...tesim sa z toho aj ked trcim v robote.

svistik
7. máj 2009

dobre ranko dievcata! snazim sa dostat sa sem od 7mej, ale nejako mi blbol internet az som bola nestastna!!! nejako som si na vas zvykla 🙂

perla200
autor
7. máj 2009

silvusska...to sú moje vírusy🙂)) no kvalita je kvalita.....🙂)))

juli - uvidíš od pondelka už nebudeš musieť ležať....

silvuskaa
7. máj 2009

svistik ani ja som sa sem nemohla dostat, zeby to bolo konikom?

juliett99
7. máj 2009

perluska bodaj by si mala pravdu,, 🙂 🙂

silvuska, svistik ahojte vyspinkane,?
mne sa dnes v noci snivali nejake blbe sny som sa budila,, ale neviem o com,, ale bola som mokra jak mys,,

svistik
7. máj 2009

ja som dost nevyspata lebo nasa fenka sa hara a nosi "plienky" aby nam nerobila fliacky po byte a v noci stale vymylsa, beha a oblizuje sa a ja sa na to stale budim 🙂 ...
a asi to bolo konikom, pretoze ine stranky fungovali v pohode 🙂
dnes ideme s manzelom vyberat umyvadlo do kupelne a popozerat nejaky pekny nabytok do obyvacky a spalne!!
Ozaj a predsa sa nasla jedna mudra knizka kde pisali, ze babatko v tomto tyzdni ma iba 3cm, takze som hned kludnejsia 🙂

silvuskaa
7. máj 2009

ahoj juliett ...este by som si pospinkala ale cez vikend to dobehnem. Ja som mala tiez nejake divoke sny, ale hlavne ze sa mi nesnivaju strasidelne sny ako nazaciatku tehu.
baby mne je uz skoro vsetko oblecenie cez brusko male...kupujete alebo ste si kupovali vela tehotenskeho oblecenia? Teda hlavne nohavice.

svistik
7. máj 2009

ja mam iba z prveho tehotenstva jedny sportove nohavice na gumicku a zatial nosim svoje bezne nohavice, ale neskor neviem.... ale moja sestra mala v lete vacsinou sukne na gumicky a viem, ze mala jedny tehotenske rifle a jedny mancchestraky 🙂

juliett99
7. máj 2009

silvuska,,
ja mam troje gate jedny orginal tehu rifle take 3/4 a daslie platenne gate biele na snurku tam sa toho este zmesti. a jedny 3/4 gate biele na gumicku,, a dvoje tehu saty,, co som dostla ,, xxixiix ako darcek
a tricka , mam ja som rada nosila take volne tuniky,, aspon nebolo v lete vidiet aka som bola chrda!!

silvuskaa
7. máj 2009

ja mam tiez 1orig. tehu nohavice- ale to su take plachtaky a 2na gumu take 3/4. Prave ze suknu na gumu nemam ziadnu a saty take volne len jedny. Este obleciem moje jedny rifle ale musim mat medzi gombikom a dierkou gumicku🙂 Tricka sa teraz nosia take volne takze neni problem kupit, len s tymi nohavicami je problem.

svistik
7. máj 2009

dievcata... idem von s tou mojou nadrzanou fenkou a ideme na nakup!!! prajem vam krasny den!!! pekne oddychujte 🙂

juliett99
7. máj 2009

baby obdivujem vas ze obleciete este vase veci vo vasich tt,,, ja uz z mojich veci nic,, ja som mala v lete 43kg potom mi dali nieco papat ze som pribrala 7kil a kuk zrazu tehotna,, a uz mam teraz 5kil na sebe
bude co zhadzovat 😝

inffinity
7. máj 2009

ahojte holky..tak já jsem nosila zahradníky(na kšandy) ale ne těhu ale normální, mám je ještě ze střední školy ze svých rebelských let, kdy jsem nosila obrovské oblečení 😀 😀 😀 a tedka asi v marci jsem si koupila tehu rifle s tím elastickým pasem..no ale už ho nenosím přes břicho ale pod..trička mám normální to jsem si nekoupila ani jedno a našla jsem jedny plátěné kalhoty které mají fajně volnou gumu tak ty nosím jak je moc teplo a v riflích se nedá vydržet..

juliett99
7. máj 2009

veru veru rifle cez leto je fakt hroza... aj preto som si nekupila dlhe,,

inffinity
7. máj 2009

no jo ale dají se zahnout 🙂 takže i 3/4 z toho uděláme 😀 ale už mě tlačí pod bříškem nemůžu v nich dlouho sedět, holt bráchovy tepláky jsou bráchovy tepláky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

juliett99
7. máj 2009

mne je tiez najjlepsie v teplakoch,,, xixi,,

silvuskaa
7. máj 2009

ja mam tiez najradsej teplaky, skoda ze v nich nemozem ist do roboty🙂

juliett99
7. máj 2009

no ,. ja mam vyhodu ze som doma v posteli,, xixi takze teplaky mi robia spolocnost,, xixi

inffinity
7. máj 2009

jo jo taky bych v nich chodila všude.. 🙂