Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

babullka1
4. máj 2009

juliet,ja tomu ovociu moc nedam,jedla som ho polusne len ked som bola chora 😝 Ale polievky mi tiez velmi beru...priblizne v tvojom tt som sa z domu nepohla bez piskot 😉 bola som ako zavislacka,stale mi brali 😀 😀 😀

juliett99
4. máj 2009

heeheh no pekne teda,, v ktorom tt sa zacinaju citit pohyby??, a ako to citit??

babullka1
4. máj 2009

Ja som citila pohyby uz v 17tt,co mi doktor nechcem ako prvorodicke vobec verit,ale citil ich vtedy uz aj moj manzel ked prilozil ruku na brusko,tak ho maly kopol,ja som take tie slabe pohyby na zaciatku ani necitila,mna hned zacal okopavat a robi to doteraz 😉 Ale isto sa nato tes,je to ten najkrajsi pocit,vazne 😵 😵 😵

juliett99
4. máj 2009

babulka,,,
no t hej uz sa nato tesinkame,, bude to urcite zlastne,, ja ako prvo rodicka to bude a aj je vsetko vynimocne,,..

babullka1
4. máj 2009

Aj pre mna je to vsetko vynimocne a je to krasne 🙂 Ozaj Juliett a kolko mas rokov?

juliett99
4. máj 2009

babulka,, ja budem mat tento mesiac 32,, a ty moja kolko?,

babullka1
4. máj 2009

Tak ja budem mat za dva mesiace 21 😀 😀 😀

juliett99
4. máj 2009

ale ved to je jedno kolko mame rockov,, hlavne je ze sa uz nato citime nie??
tak malinkeho budes mat tusim k tvojim narodeninamm vsak??

babullka1
4. máj 2009

Ved aj ja si myslimze je to o otm ci sa nato clovek citi,mne kazdy hovori ze ci mi sibe,kedze mimi bolo planovane a ked mi nepovedia ze mi sibe,tak si myslia ze chuda sa jej pritrafilo.... 😠 uz im to ani nevyhovaram 😝 No moj malicky by sa mi mal veru k narodeninam narodit 😀

dadkag1
4. máj 2009

babulka a to sa vravi ,ze ked ti chuti sladke ,ze to bude dievcatko. 🙂 a ako vidim vy budete mat chlapceka

babullka1
4. máj 2009

Ahoj Dadka..no sak mi vsetci vraveli ze to bude baba 😀 A ake prekvapko ked sme sli na 4D 😵 Mas sa?

dadkag1
4. máj 2009

Tak to je sranda kolko sa okolo tehu narozprava somariniek a potom aby si len rozmyslal co je vlastne pravda.Ale aj tak kazda to mame ine.

babullka1
4. máj 2009

Ja si myslim ze to je vsetko individualne....no som zvedava co nakoniec budes mat ty 😀

dadkag1
4. máj 2009

tak to som aj ja .

Juliet ja som male zacala citit niekedy v 20tt a bolo to take male zblnkotanie v brusku a postupne sa to zansobovalo az ku kopkaniu ,ktore uz aj bolo vidno.Je to nadherny pocit.
Teraz uz je to fakt riadne vidno ,ale aj citit nikedy tie pohybi alebo kopanceky dokonca az zabolia lebo uz ma malo priestoru.
NIkedy sa az smejem ,ze si so mnou robi co chce ,..................brusko lieta zo strany na stranu. 😀

babullka1
4. máj 2009

Dadka aj mne tak brusko lieta 😉 a dost to boli ked sa mi tak poriadne niekde natlaci 😀

dadkag1
4. máj 2009

To ti poviem, hlavne asi ked sa vystiera ,ritula na jednej starne a nozicky na druhej ,ale som rada aspon viem ,ze je v poriadku...........................najhorsie je ked sa tak dlho neozyva.

silvuskaa
4. máj 2009

ahojte, ja tiez uz citim kopanceky asi 2tyzdne, teda su to skor take bublinky akoby pukali. Je normalne ze niekedy citim kopkanie dost casto a niekedy za den len rano a to par kopacekov?

babullka1
4. máj 2009

silvuska v tvojom tyzdni je to bezne ze ich necitis uplne pravidelne,pockaj etse tak 3-4tt a uvidis tu silu 🙂

dadkag1
4. máj 2009

Aj ja som tak zo zaciatku mala ,tak by som povedala,zue je to normalne, ale asi ako zo vsetkym v tehu u kazdej z nas je to individualne

perla200
autor
4. máj 2009

ahojte babenky...iba som vás prisla pozdraviť....dnes nestíham kona nejako🙂 aj mna malá okopáva🙂 ale je to super, ja som to začal cítiť tak v 18tt...také bublinky a také vseličo....prvého marca som dostala riadny prvý kopanec....a už teraz je to také niekedy bolestivé....proste cítim jej malú paprčku pod rebrami🙂)))

inak papajte vela zeleniny a ovocia, hlavne jablka...a mrkvu...ja ich milujem a na kilá jem....

a inak dobrú noc, ja idem spinkať, ráno idem do práce a vstávam o pol 5:(

babullka1
4. máj 2009

Perla ..aspon ze si sa na minutku stavila nas pozdravit 😀 To je veru najvetsi cas ist spat ked rano tak zavcasu vstavas..ja si to po tych mesiacoch doma neviem ani predstavit 🙂 Tak prajem dobru noc 😝

silvuskaa
4. máj 2009

To bude parada 😉 Ja sa uz tesim lebo ked babo kopka som ovela kludnejsia. Babenky a co strie? Ja nemam este take velke brusko ale rastieme....natierali ste sa niecim?

babullka1
4. máj 2009

mne sa strie na brusku doteraz nespravili a to si ho nenatieram skoro vobec.... 😝 ale zato na prisach ich mam velmi skareda a bojim sa aby mi neostali ☹

babullka1
4. máj 2009

Boze pisem ako neandrtalec.....na prsiach 😀

dadkag1
4. máj 2009

bru nocku perla a hlavne sa vyspinkaj do ruzova

Ja tiez na brusku nemam ziadne a dufam ,ze sa nesprava a prsia?To tie si odniesli ,no ale co uz,hlavne aby babatko bolo zdrave a prsia sa budu pouzivat ako varenarske nacinie 😀

silvuskaa
4. máj 2009

babulka neboj....pochopili sme🙂 mne sa nezvacsili velmi prsia , skor brusko .....ja mam strie este z puberty na stehnach tak sa obavam ze mi navstivia aj brusko:(

babullka1
4. máj 2009

Ja som mala uz aj predtym dost velke prsia a tak to schytali riadne 😠 ale zalezi aj od toho kolko priberes,ja uz mam navrch14kg 😠

dadkag1
4. máj 2009

Ale ak sa bojis mozes zacat pouzivat nejake kremi alebo olejceky aby bolo brusko pruznejsie, ja som zo zaciatku natierala kremom specialnym pre tehu od dermacolu ale to iba chvilku,lebo potom mi zacal strasne smrdiet.

silvuskaa
4. máj 2009

Verim ze aj ja dost priberiem, nemam s tym problem 😉

babullka1
4. máj 2009

Aj ja mam krem od dermacolu,ale som lenivec lenivy a tak sa nenatieram 😝