Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

silvuskaa
5. máj 2009

ja sa tiez hrozne tesim ze mam babo v brusku a vychutnavam si zatial toto obdobie. Ked sa narodi zasa bude vsetko inak na co sa tesim, ale uzivam si rastuce brusko 🙂

juliett99
5. máj 2009

babenky ,,
poradte mi prosim mala som krc v nohe a asi sa mi natiahla slacha,, mozem si dat nato veral?, hrozne ma to boli nemozem ani ta tu nohu stupit ,, niekde pri clanku aj to mam trosku opuchnute,

silvuskaa
5. máj 2009

juliett ja myslim ze v pohode mozes...ale pozri si letacik, pokial tam neni vyslovene zakazane tehulkam tak nemas dovod sa obavat.

dadkag1
5. máj 2009

Ahojte tehulky.vitam aj tie nove.Fiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,zeby sa rozsirovala nejaka tehu epidemia 😠 JA som tiez nejaka nachladnuta ,tecie mi z nosa a oci a hrdlo boli az az.Citim sa ako keby som mala svalovu horucku.

kwetinnka
5. máj 2009

silvus chlamidie možu postihnut aj ine orgány, chlamidie sa leicia kombinaciami ATB,a prenása sa akochripka..kvapoučkovou formou, a ten tvoj kolega stale chodi do práce?

dadkag1
5. máj 2009

Aj ja sa opytam,myslite si, ze sa mozu dat pocas tehu vypalovat bradavice na rukach?,,,,,,,

michala.l
5. máj 2009

ja som nasla na nete toto: https://secure.ilekaren.sk/svk/tovar/1806/-_main_0

a tam pisu, ze v tehu by sa nemal ☹

kwetinnka
5. máj 2009

ak ti nepovie doktorka inak asi mozes,len bacha nainfekciu

hanam
5. máj 2009

juliet antireumatika sa v tehotenstve nesmu pouzivat ☹

juliett99
5. máj 2009

uz som to nasla aj ja,, tak radsej to nejako prebolime,, aj bez lieciv,, radsej tak ako ublizit drobcekovi

silvuskaa
5. máj 2009

kwetinnka dnes prisiel do prace, minuly tyzden marodoval. Este len mu robili testy, nie je to potvrdene na 100%
Ja mam vsak strach o babo.

hanam
5. máj 2009

silvuskaa nemaj obavy a nestresuj, stres nepomaha babatku

juliett99
5. máj 2009

silvuska presne ako pise hanam,, nestresuj,, 😉 😉

perla200
autor
5. máj 2009

ahojte babenky....ja som sa akurát zobudila..je mi lepšie, dávam si po lyžičkách pepsi - hoci neni moc zdravá je to jediná tekutina, ktorú udržím v sebe a nevyvraciam:((((

no michalka - možno bude vidieť pohlavie, nasej jednej kamoške z inej témy povedali v 12tt že to bude chlapec!

silvuskaa
5. máj 2009

ja viem ze by som nemala stresovat. Najradsej by som uz isla matersku 🙂

kwetinnka
5. máj 2009

vyhybaj sa mu..ale baby maju pravdu....pozitívna energia:o) ja som na zaciatku tehu ked som este nevedela ze som tehotna mala pacienta so sifilisom, tiež mi nebolo všetko jedno...

perla200
autor
5. máj 2009

nestresuj sa silvuska...moc sa v tom nevyznám ako by si to inak mohla chytiť...a nemá tie plúcne chlamýdie?lebo tie sa nedajú tuším chytiť

silvuskaa
5. máj 2009

je to fakt riziko pracovat v prostredi kde mozes nieco chytit. Treba ale pozitivne mysliet a vsetko bude OK 🙂
Ake mate vybrane mena? 😉

kwetinnka
5. máj 2009

perli,daju sa chytit kvapockou infekciou

silvuskaa
5. máj 2009

perla prave ze on ma podozrenie na plucne chlamidie
😒 a tie sa prenasaju ako chripka.

kwetinnka
5. máj 2009

preco necuci doma ked je nebzpečný....

silvuskaa
5. máj 2009

ja neviem on je taky ze stale len tu strceny, este k tomu chodi k nam do kancelarie kazdu chvilu.

dadkag1
5. máj 2009

silvuska ak mas taky strach tak sa pytaj na PN.Lepsie ako sa stresovat sak to skodi najviac babatku.

silvuskaa
5. máj 2009

uvidim ake bude mat vysledky a ak sa to potvrdi, prcham na pn.

kwetinnka
5. máj 2009

silvis na tie mena si sa koho pýtala? 😀 , a dadka ma možno pravdu..nestoji ti to za to...

michala.l
5. máj 2009

Ak nemoze ist na PN on (co by podla mna mal, ak je to tak ...) , tak sa skus hodit na PN ty, aspon kym sa to 100% nepotvrdi.... A budes mat istotu a klud 😉

hanam
5. máj 2009

Babky hodme sem veselsiu temu nech sa silvuska tiez odreaguje od tohto problemu. 😉

silvuskaa
5. máj 2009

tak, tak mate pravdu, podme radsej na nieco veselsie. Podme na tie mena? Buduce maminky ake mate vybrane mena? 🙂

dadkag1
5. máj 2009

Babenky ako sa spravaju vasi manzelikovia ku vam a vasmu babatku.Lebo ten moj ked mu poviem aby sa povenoval malinkemu este kym je v brusku a popzeral ako kopka tak ho to velmi asi nebavi.Ze on nic nevidi a neciti.Sice vzdy ked kope o dusu a ja ho zavolam tak prestane ale po chvylke opat zacne a to milacik je uz fuc 😀

dadkag1
5. máj 2009

My ak budeme mat chlapca tak sa bude volat Sebastian alebo Tobias a ak dievcatko tak Olivia alebo Tatiana.........zatial sa stale este rozhoduje 😀 dufam ,ze do porodu sa dohodneme.................prinajhorsom bude mat dve mena 😀 😀