Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
27. júl 2009

presne kwetinka pokial to nesvrbi mame to nechat tak,, j mne to sestricka v nemocke hovorila..

olalka hmm tak na to som aj zabudla ze ti ju zistili,, verim ze prave teraz trpis nedostatkom,to ja zas sladke cokoladu nemusim od key som tehulka 😉
tak tri deti by si obliekla?? to mozem k tebe zbehnut a kupit si od teba 😀

kwetinnka
27. júl 2009

ta infekcia tak ako pisala juliet je normalna...daju ti na to nejaku mast...a fakt je ze to ma tendenciu vracat sa...ale ked mas strach radsej chod,drzime palce

kwetinnka
27. júl 2009

olalka urobi blsak 😀 😀

juliett99
27. júl 2009

kuspitka drzime palceky aby to nebolo nic vazne, nebojkaj ta kvasinkova neublizi ak nepali,, a toze ubehne tak nato som si uz zvykla najma rano,..
daj vediet ako ste dopadli,, 😉

kwetinka ja som tiez pozerala na nete ten vreckar ale nenasla som taky ako mame my,, ale tak hadam este mozno najdem,

kuspitka
27. júl 2009

dobre dievcata tak asi pojdem na pohotovost len aby som mala svoj pokoj

kuspitka
27. júl 2009

nebojte dam vediet.dakujem vam za vsetko

kwetinnka
27. júl 2009

urcite to vsetko dobre dopadne...daj potom vediet...

juliett99
27. júl 2009

neboj moja vsetko bude OK,, 😉

a kde sa nam podela olalka ,, 😉 ze by sa zlakla ze fakt prideme na blasak,?? 😀 😀 😀 😀

olalka
27. júl 2009

nie kwetinnka, kupila som gluck, ci tak nejako. inak vidi sa mi strasne velka navliecka na paplonik, len postielku s komplet vybavou dostaneme, tak neviem zatial tie rozmery paplonu, tak ked to bude, tak ako myslim, bude z coho sit. a okrem toho aj tak zo zaciatku paplonik a vankusik nebudem pouzivat, iba zavinovacku a potom spaci vak.
inak, konecne sa tu rozprudila debatka 🙂 hned mi je veselsie

juliett99
27. júl 2009

veru veru ,, sak som uz aj zaspala,, hned som sa prebrala a dokonca aj Sam sa prebral a veselo si kopka do mechura,, takze furt beham na wc,,, 😀

juliett99
27. júl 2009

inak babenky uz mate vybrany fusak??
ja mam vybrany od emitexu 3kombinaciu ale zatial som ho videla len na nete ale chcela by som si ho omakat.. vraj v NR by ho mali mayt v jednom obchode ,, len neviem ci by som mala ja ist asi vyslem moju mamu a mojim drahym

kwetinnka
27. júl 2009

kupila som ho na nakupoch v polsku...a dufam ze bude dobry..my sme kupili aj paplon s vankusikom...a tiez je to nejaky netypicky rozmer..ale ako tak pozeram tam predavaju aj na atypicke paplony

olalka
27. júl 2009

jaaaj blsak,ked ja som z tych veciciek malinkych taka hotova, ze sa ich asi nedokazem vzdat 😀
Lujzicka bude prezliekana kazdu hodinu, aby to stihla vynosit 😀
inak ja asi jedine co nemam je fusak, hovorim si, ze to ma cas, ale ako ho budem potom zhanat s malou, ak bude taka umraucana ako ja? 😀
inak vcera som sa dozvedela, ze moj bratranec so zenou, co cakaju dieta v tom termine ako ja, su na dovolenke v chorvatsku, skoro ma vystrelo. a ona je skoro od zaciatku na rizikovom a na toto si trufla, no nechapem, v osmom mesiaci !!!!!

juliett99
27. júl 2009

ufff v 8 mesiaci a rizikova na dovbolenke tak to klobuk dole,,

no nas este caka vela toho kupit,, aj dost veci na oblecenie,, ale tak hadam uz v spetembry by som aj ja mohla trosku chodit po vonku,, vsak autom sa dovezu a vybehnem do obchodu a kupime a ideme zas domko lezat,,
tiedetske vecicky su fakt uzasne ja sa tiez vyziva v nich.. len teda este nic nepripravujem,, lebo idu robit tu prerabku ako som spominla takze bude prachu a prachu,, a bordelu.. len aby to stihli kym Samik pride na svet. 😉

jaj tak kwetinka takze uz mas uplnu vybavicku??

ozaj kolko ste si kupili flias?? niekto vravi 8 alebo 6 a odsavacku,,

olalka
27. júl 2009

ja mam flasky len dve. naco 8, ked budes kojit? ak nebudes, pobezi kupit aj manzel. inak zbytocne vyhadzovat peniaze. takisto odsavacka, ked bude treba, manzel pojde kupit...

kwetinnka
27. júl 2009

ja mam flasky 2,odsavacku este nemam...uvidim..ked ju budem potrebovat niekoho vyslem...a mam kamaratku v mame a ja...a ona sa chysta ma dozasobit podobnymi vecami...

juliett99
27. júl 2009

no pekne a mne vravia ze potrebujem tak vela,,
odsavacku mi poslala Robiho sestra takze asi kupovat ani nebudem, hadam ked ju vyvarim tak ju mozem aj ja pouzit nie??
a flasky ste kupili od aventy??

olalka
27. júl 2009

hej, ja mam od aventu. ja mam dokonca kamosku, co kupila prvu flasku, ked malo babo pol roka, vtedy zacala davat aj cajik, dovtedy len kojila

juliett99
27. júl 2009

no ved aj moja mamina mi vrav ze ked sa drobcek narodi v zime aj tak bude len na mliecku tak som sama na vetvy.
a este mam otazocku uz viete aj co potrebujeme do porodnice??
myslim ako oblecko pre drobceka alebo tam maju erarne??

silvuskaa
27. júl 2009

no ahojte tehulky, konecne som sa k vam dostala🙂
Dnes sme vybrali kocik v Hc, len sme ho este nekupili, chcela som popozerat aj ine obchody ale v Piestanoch su kociky naozaj priserne drahe.
Inak ja mam zatial len 1 flasku od aventu, tu najmensiu. A aj dudlik mam len jeden, uvidime po porode, kupim az potom.
juli ja pomalinky nakupujem a zbieram veci do porodnice. Pre maleho mam zakladne veci, ktore si beriem radsej svoje.... kosielku, dupky, ponozticky, capicku, vlhcene obrusky, mydlo... do porodnice mi este ale chybaju plienky aj jednorazove aj bavlnene.
Neviem ake vlozky, vsetky sa mi zdaju byt hrozne tenke a vraj ked zena dost krvaca tak nestacia...tak ja neviem ake:(

silvuskaa
27. júl 2009

Ozaj babenky nepozerali ste http://shop.evenit.sk/
Pacia sa mi tam navlecky, aj hniezda, aj ceny su fajn🙂

olalka
27. júl 2009

ja myslim, ze v porodnici ma babo erarne oblecko, az ked ide domkov, tak mu das svoje. ved to by si mu musela brat cely kufor, ked sa pogrcka 5x za den, precika a tak... ja som si vlozky kupila v lekarni, take porodne, tie vraj lepsie dychaju, mam 2 baliky a zoberiem si aj jedny allways night, tie velike
a aky kocik ste vybrali silvuskaa?

juliett99
27. júl 2009

ahojky silvuska ,, akurat dnes som ta spominala ze kde sa nam tulas,,
veru a aky kocik ste vybrali??

olalka myslim ze mas pravdu ,, akurat mi kamaratka povedala to iste,, ze ty aj ked das oblecko tak sa ti nevrati,, lebo ho picnu medzi erarne a uz ho nedostanes spat.
takze si osobne myslim ze bude fakt lepsie ked si donesiem len vecicky ked pojdeme domkou..

silvuskaa
28. júl 2009

Olalka, juli🙂 Ako sa mate?? Ja som bola cez vikend u svokry preto som tu nebola.
no tak ja by som im moje oblecko len tak nenechala 😠
No ja mam tiez kupele zatial len allways night, tie s najvacsou savostou.
Vybrali sme kocik V-max http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...
len este sa neviem rozhodnut pre farbu, bud 03 alebo 05. Dnes ho chceme ist objednat a vyplatit.
Prosim poradte mi...boli ma dost hrdlo a aj nadcha zacina...co mam dat na to? A taketo horko ked je

😖

juliett99
28. júl 2009

ahojky moja,, aj my sme vybrali V-mx uz ho mame domka,,a aj v albume,, 🙂
juj to nie moc dobre ked ta chyta hrdielko,, veru neviem co ti nato poradit.. 😒 jedine nadopovat nejakymi vitaminamy

silvuskaa
28. júl 2009

juli presne to je on, len my ho mame objednany v hnedo-ciernej farbe. Este musime ale tyzden pockat, dnes sme boli zaplatit zalohu. Aj vy ho mate z Hc?
V lekarni mi dali pantenol taky tabletkovy, je tam pisane ze na zapal sliznice a podobne, vraj sa moze aj v tehotenstve. Ja som si nejako nepodrobne precitala navod a zapila som 1tabletku vodou, hlavne ze tam bolo pisane (co som az neskor zistila) za tabletky sa maju cuclat 😀
A pijem aj citronovu stavu...uvidime ci pomoze, je mi na nic.

ivkaivka
28. júl 2009

ahojte, trocha som vas citala,skuste pozriet stranku www.bocianbaby.sk tiez tam maju super ceny. K tomu oblecku do porodnice: teda aspon u nas-oblecko davaju v nemocnici, len pri odchode domov treba doniest svoje. Inac mi bolo povedane, ze je potrebne doniest do porodnice: plienky cca 8ks na den, vlhke obrusky, vatove spilky-na cistenie usi a nosteka, detsky olejcek a krem proti zapareninam. Tak som sa potom zamyslela, ci aj romske matky musia doniest to vsetko co neromske-predpokladam, ze z tych veci pouziju aj pre ne. Nech mi netvrdia, ze v porodnici budu babatko prebalovat 8xdo dna-sa mi to nezda. 😨

alexandrah
29. júl 2009

ahojte baby, olalka, odsavacku si kup, co som pocuvala, je fakt draha, ale vsetci naokolo mna, ze kupia az budu potrebovat, a potrebovali, az sa im zapalili prsniky, takze manzel utekal nakupit jak o zivot ... ja si kupim a zoberiem so sebou uz aj do porodnice ..

andrejka10
29. júl 2009

Ahojte tehulky. Tak dnes nám prišiel balík z rajdeti a musím povedať, že som milo prekvapená a maximálne spokonjá. Nakupovať cez net je riziko. Ale tie vecičky naozaj vyzerajú tak, ako na obrázku. Aj tá súpravičky z pôrodnice je z príjemného bavlneného materilálu a je strááášne sladkáááá. Keď to všetko preperiem a postavím, nafotím a dám do albumu. 🙂 Len tá druhá súpravička mi ešte neprišla, zrejme nemali na sklade. ☹
Inak ste sa mi tu pekne rozpísali, normálne to bola fuška dočítať. 🙂
Juliet ja som pribrala do dnes 14kg. Fííha, vyrazila mi dych tá moja váha. Inak Perla by už mala mať malú na svete. Máme nejaké informácie???

olalka
29. júl 2009

ahojte, vcera som bola cely den u segry, tak som tu nebola. no este uvidim s tou odsavackou, kaslem na peniaze, len ci ju fakt vyuzijem?
mam notebook na brusku na vankusi polozeny a malej sa to ocividne nepaci, tak mi ho vykopava, ze az. a to mam len ten mini, malicky, lahucky 😀