Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

olalka
20. aug 2009

tak som dnes zasa mizerne spala, isla som spat o druhej 😢 uz som z toho vazne zufala.
vcera som nakoniec minat nebola, prisla ma pozriet mamina aj so svagrinou, tak mi zbehol dnik. dnes mam doma draheho, tak este povysava 😉 (moje zlato) a ideme trosku von.
zajtra poradna, aj ctg, snad budem vediet konecne termin porodu

kwetinnka
20. aug 2009

Aahojte babulky,vy sa tu neja velmi sporadicky objavujete...dnes som bola v poradni a na krv koli epiduralke, mala sa vobec nikam nechysta,stale len na dva prsty,CTG mi nerobili,ze tiez staci az buduci tt. Olalka ani nehovor,ja som este o pol 3 ratala ovecky..a o 7 vstavala,aj ked som aj taka mala pocit len ze mam zavrete oci. Este som bola pobehat aupark, chcela som nieco kamoskynej malej na 1.narodeniny, a kupila som aj lilus krasne dupy na sposob overalu z toho mekkeho fajnoveho materialu, ked je zima ale este nie na fusak ani nie klasicky overal...za necelych 350sk.Tak som sa vytesovala:o)
Ako sa inak mate? olalka a neskusala si nieco na ten spanok...ja mam taky homeopaticky sirup..a celkom je dobry...

juliett99
20. aug 2009

ahojky gulky tehulky,,
aky ste dnes maly dnicek??
u nas klasika,, poobede som si schrupla,, takze dnes budeme mat s malym asi nocnu my a nie moja mama, 😀 😀
veru luci zalomila som,, 😎 😠 a to az do 10 ,, 😀 😀
a kde ste dnes????????????
ako ste prezili dalsi hrozny teply den????, 😵

kwetinnka
20. aug 2009

Tu sme Julie:o) teda len my dve....dnes sa mi az tak teplo nezdalo,aj som chvilku okopavala svoju kvetinovu zahradku...poobede to mnou lamalo ze si idem pozriet,ale nesla som,tak snad noc bude lepsia

juliett99
20. aug 2009

ahojky kwetinka,,
no super aspon ze vy dve ste tu,,
no neviem mne sa zdalo hrozne teplo aj dnes,, zas mi prislo v meste spatne na odpadnutie,, hmm bez vody sa veru uz ani pohnut nemozem.
teraz na vecer sme boli na kofolku s kamaratkou a rodinkami nasimi,,, ked ma zabadali tesili sa s nami ze jak pekne rastieme,, ale ze vyzeram skor tak na dvojicky,, 😀 hadam tam nebude este jedno xixii

kwetinnka
20. aug 2009

TAaak to snad nie..to by ste uz asi videli ze tam biju dve srdiecka...ja som bola pred vcerom v robotke a nas Dr sa ma pyta..ze ci som 6 alebo 7 mes....ha ha...ze uz mam len dva tt.Je to uplne individualne...
JA chodim s vodou vsade...inak sa ani neda....uz som na tie tepla asi aj zvyknuta.

alexandrah
20. aug 2009

ahojte, kwetinnka - porad ten sirup na spanok!!! ja nespim uz 6 mesiacov!!! julie - ja som zdrhla na chalupu, budeme tu asi do nedele, v borskom mikulasi ... prqave maturujem na manzelovom laptope, zatial co on kuka futbal... jaj baby, zavidim vam, ja si este pekne pockam ...julie, budeme si vypisovat my dve ... ale aj nam to pomaly odsyypa

kwetinnka
20. aug 2009

Vola sa to Sedalia...homeopaticky sirup hlavne pre nekludne deti a lahle poruchy spanku...ja na tom uz od maja ficim...aj ked obcas si dam den prestavku..resp ked zabudnem...aspon lepsie zaspim,ta kvalita spanku sa mi zda lepsia.Som vas citala na inej teme...tie baby to uz maju fakt za par...aj ja chcem...neboj sa..utecie to ako voda...

juliett99
20. aug 2009

viem kwetinka ja len tak srandujem,, 🙂
no ja som doteraz bola len doma,, ateraz ked trosku vystrkujem rozky uz po meste tak vidim ze nevladzem a fucim jak lokomotiva 😀
ahojky alex.. jaska budeme tu spolu,., ty uz od 6 mesiaca nemozes spat?? fiha mna to chytilo teraz koncom 7

alexandrah
20. aug 2009

ja nemozem spat uz od 1. mesiaca, preto nespim uz 6 mesiacov ... peklo ... skoc k nam na temu nespavost, ak budes hore ...
kweti - dakujem, maturujem tu, som na chalupe, a vypadava signal ... muz zavesil nejaku predlzovacku na strop cez tram ... snad to vydrzi ...ty to mas tiez za chvilku, tiez ti je tak zle??
julie, ty& si na pn?

luka04
20. aug 2009

dobry vecer sa praje 😉

juliett99
20. aug 2009

alex hej ja som na PN uz od 6tt,, 😉
aj ty si??
alex to aj taka tema je?????????? 😲 😲 😕 😕

a kde je nasa luka,??? aj ta to dnes nejako flaka,, 😀

luka04
20. aug 2009

aha, tak pyta sa na mna a ked pridem, tak nic 😀

juliett99
20. aug 2009

ale ahoj cica,, jako bolo dnes??? 😀

kwetinnka
20. aug 2009

AAhojcek Luka ako sa mate dnes? Alex mam sa fajn, dnes vlastne vyborne...aj ked ako sme dosli z toho auparku ma aj brusko zacalo boliet..ale v ramci normy.... Aj ked v noci nespim som leniva zapnut comp...lebo by sm tu zostala do rana...aspon lezim ked uz nic ine

juliett99
20. aug 2009

ja ked v noci nemozem spat tak pozeram telku,, snazim sa aby som zbytok rodiny nebudila,,, a rano ked uz vsetci vstavaju do roboty tak sem nabehnem,, aspon omrknut co sa tu rozoberalo,,, 😀

luka04
20. aug 2009

ahoj Juli, aj kwetinka....jaaaj dnes bol tazky den, pol dna v meste, stale mi zle bolo z tepla 😖 len som sadala kde sa dalo...a nakoniec kamoska nieco mierne pobabrala s autom, takze sme nemali ako ist na nom domov, tak sme volali odvoz, auto tam musela nehat, proste koneeec 😠 uz som fakt naposledy bola v takom hice po meste! inak sa mame fajn, len ta unava..sedeli sme teraz na dvore a brusko mi chodilo jedna radost 😀

kwetinnka
20. aug 2009

Aj si mala nejaky specialny ciel misie MESTO,alebo ste sa boli len tak potulat...ked je ti teplo,treba chodit len po troskach,ja som bola tiez s kamoskami po poradni v meste...dostala som predcasne darcek na meniny,dostala som ..resp mam pozicany kolotoc nad postielku a odsavacku elektricku..

juliett99
20. aug 2009

luci to ste dnes teda toho riadne zazili,,a co sa stalo z autom?? 😠
no vidim ze aj tvoja leuska ma dnes disco,,, 😀 😀 mne brusko skace jak cunami,,normalne sa smejem 😀

kwetinnka
20. aug 2009

ja hovorim ze tancuje elektrobugi.... 😀 😀

luka04
20. aug 2009

ja som nemala specialny ciel, ja som sa sla len flakat s kamoskou, ona bola nakupit posledne veci do porodnice...uz bude rodit coskoro...a neslo mi do hlavy, ze zvladala to teplo viac ako ja 😠

no, ona pri prichode do mesta zamkla nejaky defend lock /zamok/ a ked sme chceli odist, zistila, ze nema kluce..volala domov, ale vraj sa kluce nenaslim ze su stratene..takze odtahovka..... 😝

kwetinnka
20. aug 2009

No to ste mali zazitok...vesely..a odtahovka dosla rychlo aspon?

luka04
20. aug 2009

vies co, my sme necakali, lebo mala male babo so sebou a ta uz bola nervozna malinka....dosiel pre nas kamos a auto tam nechala,,,potom to sli riesit...

jaj babenky, idem ja buvat, uz ma stipu ocka....dufam, ze sa konecne vyspim, nie ako vcera 😖 majte sa pekne 😉

juliett99
20. aug 2009

no teda sila ,, aj to sa stava,, ☹
a kto prisiel pre vas??
hmm luci to je fakt zaujimave ze zvlad to teplo tak super ja ked vyleziem do mesta tak hned mi je na odpadnutie, a dycham jak keby som bola na vystupe na chopok, 🙂

juliett99
20. aug 2009

dobru nocku luka,, aj leuske pekne snicky,,
a dufam ze zajtra uz bude tvoje hrdielku uz dobre natom.. 😉

kwetinnka
20. aug 2009

Julie a nebude to tym ze je este Samko dost vysoko...ze sa ti horsie dycha...ja to idem tiez skusit...po tej prebdenej noci ci nezaspim...dobru...a sladkee sny tebe aj Samkovi

juliett99
20. aug 2009

dakujeme kwetinka,, tebe tiez aj lilinke,, dufam ze sa vsetky dnes vyspinkame a zajtra sa pochvalime ako dobre sme spinkali.. 😀
je to dost mozne ze je to aj tym,, ale vies ja som byvala predtym viac menej doma,, ateraz obcas haha dost casto kazdy den som mimo domu ,, a beham po obchodoch tak nevladzem, xixiix nemam kondicku

juliett99
21. aug 2009

hmm dobre ranko,, spachtosky,, vstavat ,, je piatok,, 😀 😀 😀 😀 😀
vidim ze som tu zase prva ale posledna,, som 😉 takze zas sama 😀 ☹ ☹
krpec maly uz je hore dobru hodinku,, asi ma hodinku boxu,, 😎 😀

luka04
21. aug 2009

ahojte...no Juli...zase som sa nevyspinkala ale teraz kvoli chorobe..cytilo ma to 😢 😢 ani rozpravat nemozem, ako boli hrdlo, nie to prehltat...aj hlava, az usi....ani neviem co si mozem dat, a ist nasmu doktorovi, to je stratene...jemu treba kazat co chcem, to je asi taky odbornik ☹ takze si neviem rady.....

juliett99
21. aug 2009

ahojky luka,, skus ist do lekarne ci by ti nieco neporadili.. 😉
chuda, viem ake to je nemoct prehltat,, ☹ ja som bola prve tyzdne ako som zostala tehu chora a nie a nie sa z toho dostat.5 tyzdnov som sa trapila,, ale tebe dufam to coskoro prejde 😉