Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
11. aug 2009

no my nebudeme urcite v nadstandartnej izbe takze,, skor verim ze by sa vecicky dost postracali az ked mi daju drobca k sebe tak mu dam svoje vecicky,, 😵 😵

luka04
12. aug 2009

juli, ja som presne medzi nitrou a topolcanmi, v strede...lefantovce su smer od nitry na topolcany..da sa ist dvoma cestami..cez dediny, alebo pod horu..hej bola si v Kiku?? a kupila si este daco? ze je ta deka fajnova, aj ja som spokojna..

olalka
12. aug 2009

kwetinnka, ani jedno si netrafila, ja sa budem s babom trmacat cez pol slovenska 🙂 . chystam sa rodit do dolneho kubina, lebo tam mam porodnika 🙂
teda pokial nebude porod postupovat tak rychlo, ze by som to nestihla, druha volba je u mna martin, zilina je az na tretom mieste. ale ked tam tak nechcem ist, ktovie, ci tam nakoniec neskoncim 😀 porodnicu som si v ziline uz obzrela, samozrejme nam ukazali iba to najlepsie co tam mali 🙂 tak este uvidim, ako nakoniec dopadnem
a ja babatku dam svoje vecicky az na cestu domov, do porodky beriem iba ponozticky, ciapocky a rukavicky. ja si Lujzickine krasne vecicky zobrat nenecham

juliett99
12. aug 2009

ahojky babulky
tak Luci my sme este kupili na prebalovaciu podlozku taku peknu palchticku,, tu super decku , ponozky, a mali ta aj rozne overaly,, cena cca 400 sk tusim,, zatial sme nekupili lebo ze mamina chce malemu kupit nejaky krajsi, 😀
Luci inak som rada ze si sa ozvala vcera som na teba myslela.

olalka,presne ja tiez nedam Samikove vecicky aby sa postracali,,xixii 😀

luka04
12. aug 2009

ja som kupila zas topanocky, tie v albume, a este chcem ist na osusku a mozno ten zupancek..mali aj tam tie malinke??? s kapucnou???

juliett99
12. aug 2009

mojka u nas bolo dost prebrane,, ale vidis este aj osusku malemu sme kupili,, ale zupanceky som tam veru nevidela,,no videla som tam kopu krasnych dupiniek ,,
aj tvoje botinky som tam videla,, 🙂

luka04
12. aug 2009

tak hod do albumu, nech sa pokochame 😀

alexandrah
12. aug 2009

kwetinka - si ma prekvapila, lebo na vsetkych odporucaniach pre babatka citam, ze borovu vodu na oci, aj co poznam baby, co maju babatka, vsetky ju pouzivaju ... asi nemyslime to iste ... ja do nemocnice pre istotu ponesiem vsetko, neviem, ci maju ... hlavne tie vlozky ...

alexandrah
12. aug 2009

inak, tiez asi nezoberiem riskove veci ...

andrejka10
12. aug 2009

Ahojte babulky moje zlatučkéééé. 🙂 Tak my sme stále dve v jednom. Dve detičky 14 dní skôr a tejto sa tu veľmi nechce....... Ale naša malá Sára si z nás robí dobrý deň od začiatku...........
Ostali my dve možnosti, počkať si na tatika a ťuťu muťu, alebo umyť okná na celom byte. 😀 😀 Lenže máme odstávku teplej vody tak si radšej počkám na tatika. 😀 😀 😀 😀 Dovolenku má od soboty, tak snáď už porodím. 🙂 🙂 🙂
Musím si vás dočítať, lebo mi finišujeme s prípravami na príchod Sáry a nemám čas ani na MK. Ale nebojte sa, hneď ako sa niečo zmení dám vedieť.
Ďakujem za záujem 😀 😀 😀
Držkajte sa mi tehulky. 😉

kwetinnka
12. aug 2009

Ahojte, no neviem alex ale ja by som bola s tou borovou vodou opatrna,na zaciatok im daju po kvapke oftalmoseptonexu ako prevenciu a ak to nebude potrebovat,tak borovu vodu by som ja ako sestricka do oci babetku nedala.Ale mozno mam medzeri ja,aj ked si myslim ze su aj setrnejsie pripravky.Ale tym ze si to zoberies nic nepokazis,pripadne sa na to opytam kompetentnejsich. A kde ste to tak super nakupili? v tom KIKu?Andrejka no vies mozno prave Sarinka bude taka specialna ze to nakoniec bude na termin,ale mohla s ocinom oslavovat narodky.TAk sa drzkajte.

juliett99
12. aug 2009

luci skusim pofotit dat do alba,, aspon take naj kusy,, xixi

kwetinka hej boli sme na nakupoch v KIKu,, najksor bola luka a ta ma navnadila ze som hned ako prisla mamina letela tam a veru nakupili sme,, ale aj tak maju najviac dievcenskych veciciek ako chlapcenskych asi prognoza predsa len bude ze tento rok sa narodi viac chlapcov ako babuliek..

andrejka tak drzime palceky ,, sarinka si dava na cas,, predpokladam ze chce mat tatika hned po narodeni pri sebe.. 😵 😵 😵

alexandrah
12. aug 2009

andrejka - si moc mila, prosim ta, teraz uz neumyvaj okna ...
kwetinka - ja este velmi neriesim veci do porodnice, iba co som tak nacitala, urcite sa potom este poraidne povypytujem, co je najvhodnejsie ... my sme v tom kiku tak dobre nakupili ... inak aj v tescu na kamennom, tam maju super vypredaje, ci uz nebudu tie veci fuc ...
julie - inak, vsade maju viac dievcenskych veci, a my chlapceka, manzel ze diskriminacia ... ma pravdu, hehe, ale aj na chlapceka sa daju krasne veci kupit ... uz si v nich riska predstavujem ... kazdemu kukam - nenapadne do kocika, a predstavujem si jeho 😀

kwetinnka
12. aug 2009

U nas KIK tusim nieje najblizsi je v madarsku alebo rakusku ale tiez mam odtial parchutnych kuskov..len ak to bude nahodou chlapcek bude mat ruzove mencestraky 😀 ,dnes som bola aj v tesku tak som kupila malej jedny nohavice ale uz take vacsie...sak to sa nepokazi 😀

kwetinnka
12. aug 2009

Alex mas pravdu kamenne uz je vybrakovane,ale bola som tam aj davnejsie a vtedy som kupila velmi dobre, Tricko+ svetrik+ rifle za 130sk.A fakt ze az ked budem v nemocke dojdem na to co vsetko skutocne potrebujem.

alexandrah
12. aug 2009

hej, boli sme v madarsku v tom kiku ... inak, aj ja som kupila ruzove mencestraky, ale pre sesternicinu malu dceru ... fakt pekne ... presne v kiku.
aj ja som v tescu dobre nakupila, zimnu bundicku za 7 eur, normalne cca 30 ... peklo ... aj ine veci ...aj ja kupujem aj väcsie, ked je to vyhodne ... potom akoby som nasla ... navyse, prve mesiace asi nebudem velmi behat po obchodoch, a dokupovat väcsie cisla ... tak aspon uz budem mat ...

kwetinnka
12. aug 2009

Presne ako hovoris,a tie male veci skor aj dostanes...tiez som pozerala tie bundy,ale asi bude lepsi overal na prvu zimu,no uvidime este,a hlavne ty ju budes potrebovat v podstate hned,

juliett99
12. aug 2009

uz som hodila par kuskov do albumu,, co mi zohnal drahy,,
ni a ja som kupila tudecku v KIKu a baldachyn som vyberala ja,, to sme este nevedeli na 100% ze to bude chlapcek,, urcite to rasjie ukaze uz v postielke..

ja sa zastavim v tescu v piatok ako pojdem na poradnu 🙂 urcite si odtial daco odnesieme.

veru kwetinka my budeme zimne vecicky potrebovat hned,, fusak uz je na ceste a jeden overalik uz mame 🙂

kwetinnka
12. aug 2009

tie rifle s tym svetrom su super,tie sa mi pacia...no nase teska vyzeraju teraz uz ako keby ich vykradli,alebo uz ostali len letne...a to nechcem kupovat,aj ked uz mam aj take na rocne babo.Ale povedzme si to tak....najvacsiu radost z toho nakupovania mame ajtak my 😀

juliett99
12. aug 2009

veru kwetinka,,
ozaj inak vcera sme s maminou nabehli na rajdeti a objednavali tak teraz cakam na potvrdenie objednavky,, xixixi 😀

kwetinnka
12. aug 2009

tiez som tam vcera brazdila, aj na tom bambini...a tiez zvazujem nejake veci este,ale uz som porozdelovala ulohy kamoskam kazda kupi nieco..tak uz nieje treba vela veci

juliett99
12. aug 2009

aj si nieco pekne objednala,?? moja my sme na vysplhali na 165 eur,, potom som to uz radsej stopla .. vraj postovne by sme mali mat zadara ked sme za tolko objednali,, ale tam je krasnych veci,, 😵 😵 😵 😵

kwetinnka
12. aug 2009

No tak za taka peniaze by vam to mohli poslat zadara,ja potrebujem uz len vreckar na postielku,a chcela som este nejake nocne svetlo,s oblecenim sa uz musim krotit...sak ma viac veci nez ja pomaly,takze este uvidim,ci to objednam,a co ste vsetko objednali?

juliett99
12. aug 2009

dve zavinovacky, sadu do porodnice, tie poldupacky mali ich teraz v akcii,, postolkove gatky , prebalovaciu podlozku, saku ku krstu ,, a kolotoc
a mamina este vybrala pre svoju kamaratku zavinovacku a oblecko pre babinko na krst,,lebo asi podla vsetkeho bude moja mamina krsna,, 😀
este by som potrebovala aspon jeden overal,,, a kozmetiku pre seba a prcka,, 🙂 a hadam uz budeme na kompletku 😵
uz len aby to bolo postavene vsetko aby sme prestahovali samikove veci hore do jeho izbicky..

inka28
12. aug 2009

tie postolkove gatky to musia byt? pocula som ze sa pouziva aj normalna pampers namiesto toho... 😕

kwetinnka
12. aug 2009

jedna plienka je malo,jedine tak ze das pampersku a n to das normalnu plienku,ale niecom to potrebujes zafixovat...a na to su tie postolky.Mne mama doniesla zo zdravot. potrieb take,co mozes dat na dupacky z vonku,nemusis mat ani plienku bavlnenu ani postolky.Je to z taketho pevnejsieho materialu..a zda sa mi to super vec.
Aj kolotoc ste kupili,no to este nemam...musim sa pozriet ake tam maju...a mozno stihneme zdedit po svagrine,ta mala bude mat akurat 4 mes.budem dufat ze ju to omrzi

allinka79
12. aug 2009

kwetinnka a nevies, co stali tie postolky, co ti mama doniesla? Z tych zdravotnych potrieb?

juliett99
12. aug 2009

no my sme objednali postolky z toho raja,, vyzeraju celkom pekne,, videla som ich aj na zivo,, su take krasne farebne..
a koloc vyberal Dadus,, pre samika,, vybral mu zvieratka.. 😀 😀 😀 😀

kwetinnka
12. aug 2009

uz si presne nepamatam kolko ale vravela ze ccax 130sk,a da sa k tomu kupit nahradny potah,ze ak by sa to zaspinilo,ale mam jedny aj take klasicke na suchy zips,tie sa mi zdaju vyhodne v tom ze nemusim na ne tahat dupacky ale mam to na dupackach.

juliett99
12. aug 2009

pani normalne to bude vysoka skola pre nas prvorodicky,, 😀 😀 😀
kwetinka,, takz esi myslis ze tie zdravotne su lepsie ako tie postolky?? 😉