Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

svistik
6. máj 2009

a ked som bola 1krat tehotna tak mi brali krv na tie infekcne choroby, toxoplazmu a take tie veci uz v 10tom tt a teraz nic...a aj to som prekvapena,ze som po potrate a kamaratka v takej istej situacii chodila do poradne kazdy tyzden, ze pre istotu a ja chodim tak raz za tri... zda sa mi to malo...

juliett99
6. máj 2009

svistik tak to je fakt zaujimave... skus sa porozpravat s tou tvojou doktorkou,,,lebo to nieje vsetko na kostolnom poriadku 😠

svistik
6. máj 2009

utekam na to UZV... papa

juliett99
6. máj 2009

oki papap cakme infosky,, 🙂
a ja si idem dat polievockyyyyyyyyyyyyyyyyyyy mnammmmmmmmm 😝 😝 😝

perla200
autor
6. máj 2009

čaute babenky....ty kokso...tolko ste toho popísali že až🙂)))

ano je mi ovela lepšie, už vôbec nevraciam ani nemám hnačky...ako prišlo tak odislo.....chvalabohu....tak jem len suchú ryžu....a cítim sa len hrozne slabá...

andrejka10
6. máj 2009

Ahojte tehulky. Čítam Vás, od kedy bola založená táto téma a rada by som sa k Vám pridala, však môžem?? 😒 Páči sa mi vaša rôznorodosť. 😀 a závidím tým, ktoré sa vedia vyspať. Neviem sa poriadne uložiť. Všade ma to tlačí a keď konečne nájdem polohu, tak tá sa nepáči malej a mrví sa. 🙂

inffinity
6. máj 2009

Já ještě pořád chodím jednou za měsíc do poradny..teďka jdu 12.tého..a pak už bych měla jít za 2týdny znovu..jinak se vážím u sestřičky a moč taky nosím sebou, u českého doktora, měla sestřička nachystané takové ty trychtýřky a chodila jsem na wc až tam..a asi od februára nebo marca chodím tu v SR k doktorovi a nebrali mi ani jednou krev ☹ Jen co jsem byla na ten test na cukrovku a to bylo v nemocnici..(jinak pěkná slaďárna ☹ ještě jednou to vypít tak nevím nevím) a tedka se nemůžu rozhodnout při výběru porodnice ☹ jo a přibrala jsem zatím tak 6-7kg 🙂 mám jen bříško..

silvuskaa
6. máj 2009

andrejka10 vitaj medzi nami 🙂

dadkag1
6. máj 2009

Ahojte tu sa neukazat pol dna a uz sa nedocitas 😀 😀 ,ale ste sikovne 🙂
Perla super ,ze ti je uz lepsie
vitajte nove babulky

Ja som mala taku hroznu noc 😒 neviem ci to ta chripka alebo to ,ze som si cez den vcera pospinkala.NO dnes aj keby sa mi ako kolvek chcelo nepojdem sapt ........trapit sa dalsiu noc, sa mi nechce 🙂

juliett99
6. máj 2009

tak uz som napapkana,, a mozeme pokracovat kym xxii nezaspim, 😀 😀

andrejka vitaj,,,
no ja zatial este mozem lezat vselijako,, ale uz menej na brusko asi sa to drobcekovi nepaci,, 😝

super ze nas je uz tak vela,, a vidim ze sme si nejao vsetky padli do oka,, 🙂 🙂 🙂
a to vdaka perluske ktora zalozila temicku 😀

infinity,, 🙂
ako je mozne ze ti nebrali uz krvicku?? a ozaj nemala si uz davno chodit kazde dva tt na poradnu?,

dadkag1
6. máj 2009

Ano neviem teraz k com napisat ked ste toho stihli prebrat tak vela 😀
Mne brusko zaclo byt vidiet okolo 16 tt a potom to uz pomalicky slo........teraz uz mam taky batvostek pred sebou 😅 ..........a aj kilecka rychlejsie pribudaju.Do dnesneho dna som pribrala 16kg..............citim sa ako slonik 😀

dadkag1
6. máj 2009

juliet ja este tiez chodim do poradne kazde 4 tyzdne .No najblizsie idem 14 maja tak som zvedava kedy mi da najblizsie

inffinity
6. máj 2009

Taky jsem si myslela, že od minula už budu chodit co 14dní..ale co už..no a co jsem změnila doktora sem do SR tak mi nebrali krev..uvidíme v úterý..ale vše je ok..malá je jak skákací pytlík, nechápu kde pořád bere to místo 🙂 ale je to prima, když se vystrčí a já ji polechtám tak se schová a za odměnu mě kopne do žebra, takže o zábavu postaráno když si spolu hrajeme 😀 😀 nevíte kdy se asi tak má mimi už otočit hlavičkou dolů?Já mám berušku stále z leva do prava..no ale samo že jen doma, u doktora se předvádí - pěkně spinká a je hlavou dolů..sotva výjdu ven tak začne skákat a natahovat se z leva doprava a tak 🙂

dadkag1
6. máj 2009

inffinity ..........to je sranda mame rovnaky termin a aky rozdiel vahy 🙂

inffinity
6. máj 2009

dadkag1- to záleží na organizmu 🙂 ale jsem se toho bála jak budu vypadat..kolik přiberu..připadám si ale jak tučňák i tak..Přítel má ze mě srandu jak se valím z postele, když vstávám.. 😀

dadkag1
6. máj 2009

Ale som rada ze tych 14 kg je len na brusku 😉

juliett99
6. máj 2009

teda babenky,, vy uz to budete mat zachvinku za sebou,, a ja som oproti vam na zaciatku a uz mam 5kil na sebe 😀 😀

inffinity krasne si to opisala,, to kopkanie,,takze sa mame naco tesit,,, 🙂 🙂

dadkag1
6. máj 2009

juliet len si to pekne uzivaj.......ani sa nenazdas a tiez budes tam kde mi 🙂

dadkag1
6. máj 2009

inffinnity a s tym prevalovanim veru to je sranda ,niekdy sa mi zda ako keby mi chcelo to nase miminko roztiahnut sa kolko nasmejem ked vidim ako vyvadza ,len neviem preco vzdy je kludne ked chcem aby to videl manzelik ,vtedy ako keby som tam nic nemala sa nepohne ani za toho 😀

dadkag1
6. máj 2009

Baby a ako to mate zo snami?Mne sa uz tolko nasnivalo o porode ,ze niekdy sa mi zda ako keby to bolo realne,ale potom sa zobudim a najdem sa doma 🙂 🙂

juliett99
6. máj 2009

dadka uz teraz ma respekt k tatovi 😀 😀 😀

mne sa teraz skoro vzdy sniva,, o vode,, rybickach,, a tak,, obcas ked pozeram nejaky blby film tak sa strhavam zo sna ☹

andrejka10
6. máj 2009

Ďakujééém babenky za privítanie, ste zlatučké. Mne sa zatiaľ nič nesníva, len sa gúľam po posteli a hľadám miesto. A moje bruško mi začína vadiť pri bežných činnostiach. Taká depilácia nôch dnes, no hotová fuška. Tak som ju chúda malé popučila v tom brušku. 😀 A to som len v 25 tt. Kdeže je 40 tt???? A cítim sa ........... Ale zato, chutí nám papať a je jedno koľko je hodín a koľko sme už zjedli. 😀

inffinity
6. máj 2009

no my už to máme opravdu za pár 😉 a malá se mi někdy nacpe na bok a já mám pocit, že mi chce vlézt na záda 😀 😀 na levé starně žádné břicho a na pravé váleček 🙂 jen když zrovna nevystrkuje nožičku neumím poznat který kopeček je hlavička a který dupka 😀 😀 vždy vystrkuje oba 😀 říkáš že tatínkovi se neukazuje? Naše malá když ho dlouho neslyší, třeba jak je v práci a ona spinká jak příjde a on začne mluvit hned tam začne poskakovat a domáhat se pohlazení,ale od tatínka..tak ji hladí a mluví na ni, no ale taky ho málokdy kopne-tatínek říká, že jeho ona má ráda že ho nekope a navádí ji at pořádně pokope mě 😠 já bych mu to přála zkusit jaké to je když strká nohu pod žebro!!!taťkovi jednomu 😎

inffinity
6. máj 2009

Holky víte jakou já mám chuť na meloun ☹ ☹ ☹ už od decembra ☹ a zatím mi nebylo přáno 😢 asi se zblázním...

juliett99
6. máj 2009

takze , moze cakat podobnu reakciu,, tato ked pride domka,, hned sa vrhne k brusku a uz sa mazna,, a bozkava,,
a vykecava,, s malou,, lebo tato jej uz dlie vraviv zenskom rode,, 😀

andrejka ,, ja tiez papam kedy si drobcek zmysli naposledy o 11 mi Robi robilmpecivka zo sunkou,, 🙂 🙂

dadkag1
6. máj 2009

andrejka ty si depilujes nohy???????? A neboli ta to?
Ja som si depilovala az do v tedy, kym som nezistila,ze som tehu.........do v tedy ma to nejak velmi nebolelo, ale potom ked som skusila......................som myslela,ze vyskocim z koze.Teraz som sa obmedzila len na holenie .......sice depilovanie mi vyhovovlalo viac ...sak co moze byt lepsie ked mas na tri tyzdne pokoj ,alebo ti ich treba holit tri krat do tyzdna, ovsem ak nechces chodit ako opica 😀 😀

dadkag1
6. máj 2009

inffinity na melony si este pockame ..............sice uz su ale niesu vobec take dobre ako ked je sezona

juliett99
6. máj 2009

infinity,,
tak teraz mi budes zavidiet,, lebo ja som papala melonik minuly vikendik,, boli sme pri senci,, a tam uz madari predavaju melonik,,
ale teraz ma byt aj akciovy melonik v tescu,, veru este by som si dala..

ja teraz tiez len holim,, tiez mam nejaku citlivu kozu,, 😒

inffinity
6. máj 2009

dadkag1- a těch peněz kolik stojí kg..no horko těžko odolávám, ale snažím se přesvědčit že určitě nebude dobrý..maskuju to ringlema nebo švestkama zatím.. 😀 😀

inffinity
6. máj 2009

juliett99 - tak to ti závidím.. ☹ no vypadá to že půjdu na průzkum do obchodu a asi jeden ulovím..