Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
13. máj 2009

aj ja babulka,, len som sa tesila ze uvidim prcka,, no uz som v obraze ze sono sa robi uz len v 20tt a potom 30tt ked niesu problemy,
ja len dufam ze nebudu ziadnu uz,,
v stredu idem na tie krve testy,, a potom mam volat v pondelok o vysledky a podla vysledkov sa ukaze ci nebude vysetrenie aj skor.. dufam ze dopadnu dobre tie testy.. 😉

babullka1
13. máj 2009

Juliett mne robili sono u zasi 7 krat, a raz 4D ale ja som rizikovka,tak to asi preto... 😝 Uvidis ze testy dopadnu dobre,aj ked to cakanie na vysledky neni bohvie co, 😖 ale treba mysliet pozitivne a verit ze budu ok 😉 😉 😉

juliett99
13. máj 2009

ja som tiez rizikova,, ved prave preto sa mi to zda divne, no po klasickych otazkach doktora povedal ze vyzera ze je vsetko ok..
len co sa tyka toho zlto-zeleneho hlienu tak ze uvidime buduci tyzden,, ked pridem na krv,, ze by nieco poriesil,, ale pokial nesvrbi a nepali..
verutreba mysliet len a len pozitivne,, 🙂 🙂 🙂
takze teraz budeme tebe drzat palceky na poradnu,, co nam povies,, 🙂

perla200
autor
13. máj 2009

no nie som šéfka, ale pracujem na tom🙂)))) ja idem do poradne teraz v piatok....hurá!

babullka1
13. máj 2009

Juliett.to je divne ked si rizikovka ze ti nespravil sono....ale to je len moj nazor 😉 ja sa na poradnu uz hrozne tesim lebo mi ju dal az po mesiaci,co som bola dost nastvana,kedze som na rizikovom,ale hadam bude vsetko ok...maly sa teraz hrozne premrva,az to boli 😝 A Perla ide v piatok tak budeme drzat palce najskor jej 😀 😀 😀

juliett99
13. máj 2009

babulka,, on mi povedal ze ak sa len nejaka malickost zas vyskytne hned mam prist,, tazke hadam vie co robi,,
veru najskor peluske a potom tebe,, 🙂 🙂

babullka1
13. máj 2009

No ved on hadam vie co robi 😉 Veru veru,najskor Perle 😉 a potom mne 😉 A uvidis ze uz bude vsetko len dobre,najhorsie su prve tyzdne 🙂

juliett99
13. máj 2009

dufam aj ja babulka,, ozaj ten 3D je najlepsie tusim okolo 24tt,, ty si bola kedy,??

perla200
autor
13. máj 2009

no hádam dopadneme dobre...predpokladám, že malá Simonka ak je po mne bude otočená nohami vpredu🙂)) neviem ale cítim to tak...a inak kopcuje, tak bude futbalistka🙂)) dnes je kludnejšia, asi spí🙂 po tatovi🙂

babullka1
13. máj 2009

Juliett ja som bola na 4D len nahodou,ked ma hospitalizovali v nemocke,to som bola v 27tt a malicky uz bol dost velky,doktor my povedal ze najlepsie tak do 25tt je to vidiet,ale videla som aj tak vsetko 😀

perla200
autor
13. máj 2009

ano, aj my sme boli v 27tt a malá bola veľká...ved si pozrite fotky....už ju nebolo tak dobre vidieť ako v 20tt...

perla200
autor
13. máj 2009

baby nepočuli ste o tej pôrodnici v banskej stiavnici? poslem link
http://www.porodnicabstiavnica.sk/10_nasa_porod...

babullka1
13. máj 2009

Perla tak ta nemocnica vyzera inak namakano 😉

perla200
autor
13. máj 2009

ved to a že vraj normálne ničn eplatíš, všetko hradí poistovna...a že úžasná starostlivosť.....

babullka1
13. máj 2009

tak by to malo byt v kazdej porodnici..ja Idem rodit do TN a tam maju tiez titul BFH a som zvedava ako to tam bude😀

perla200
autor
13. máj 2009

no tá naša nemá nič:((((( dúfam,ž e aspon kozu majú na ktorej porodím🙂))))

babullka1
13. máj 2009

Tak to ma rozosmialo Perla 😀 😀 😀

perla200
autor
13. máj 2009

no lebo kamoska bola na prietokoch a kázali jej zliezt z postele a pustiť inú pacientku, lebo dr. sa chcel na "niečo " pozrieť...no chápeš???? tak preto to písem....

babullka1
13. máj 2009

tak to je sila....ja som na TN porodnicu pocula vela chvali na doktorov tak uvidime

juliett99
13. máj 2009

no tak ja som tiez rozmyslala ze kam ist ,, nieje mi nejako sympaticka nemocnica v TT ,, ja som sa narodila v NR,, tak rozmyslam ze aj ja by som tam isla,, 😉 ale to si este pozistujem ako boli mamicky spokojne,, 🙂

perli to akoze vazne to u vas v NZ?

perla200
autor
13. máj 2009

hej, ale v Nitre sú ešte horší že vraj....ale v NZ je to no vieš ako komu....nie každému pochuti, ale ja čo som bola na riziikovom dva dni som tam ležala, tak boli úžasní, aj sestričky aj doktori....a niektorí to chvália, iní nie, ja idem rodiť aj tak tam....mame tam známu nastastie 😀

juliett99
13. máj 2009

to vazne v NR su este horsi?? prepana jana a kam pojdem teda rodit??? ☹ ☹ ☹

dadkag1
13. máj 2009

Ahojte moje kasne 🙂 🙂
Tak ja som tu davno nebola a vy ste tu tak vela popisali a sa vam vela stalo.
Juj sa nam pokazil PC ☹ ☹ tak teraz pisem ked som na navsteve ☹
Som si tu na vas zvykla a normalne mi to tu chyba.No ale co uz hadam to s tym PC rychlo vyriesime.

Vitam tu nove babenky a dodatocne blahozelam maminkam ku dnu matiek.

Pisali ste tu uz par starnok do zadu o nakupoch v zahranici,ja som bola dnes v Polsku a je to tam vyhodne nakupovat ,sak take obycajne kosilocky tam stoja 1Euro a supravky vydu tak okolo 3 euro.A na Slovensku ked som pozerala,idu vecicky od 6 euro a viac .

Zajtra idem konecne po mesiaci na kontrolu.Sa uz velmi tesim a somzvedava co mi povie doktorka,lebo sa mi zda ,ze ma to uz pomalicky chyta. 😅 😅

juliett99
13. máj 2009

aojcek dadka veru uz si nam tu chybala,,, takze zajtra budeme na teba silno mysliet,,, 😉 😉 😉

babullka1
13. máj 2009

Dadka a mas nam potom odkila napisat ako si dopadla? 😉

dadkag1
13. máj 2009

Aj vy my chybate ,musim ponahanat milacika aby to rychlo spravil.Lebo takto to nepojde 😀 😀 😀

A zajtra napisem ,hadam nejako. 🙂

babullka1
13. máj 2009

Tak sa tesime co nam napises 😉

juliett99
13. máj 2009

dadka budeme cakat,, a tesit sa na dalsie tvoje pisnenka tu medzi nami,, 😀 😀

dadkag1
13. máj 2009

juj ale ste zlatucke 😉 😉

perla200
autor
13. máj 2009

ahoj dadkag....babullka čo kríže? mna to prešlo....najnovšie ma začalo bolieť bruško...proste ked sa zohnem tak ma zabolí....máte to niektorá?