Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

majkaa
5. máj 2009

dadka to tvoje v 6tt je uz pekne dlhe. Mne ratali 6tt ale uplne od zaciatku poslednej ms, cize tehotna som mohla byt nejakych len 4tyzdne a bolo vidiet len 13mm vacok. Zajtra mam ist na kontrolu akoze v 8tt (od zaciatku ms) a strasne sa bojim ci bude vidiet plod.

juliett99
5. máj 2009

aj ja mam v albume nasu malu fazulku mrni,, 🙂

majkaa
5. máj 2009

juliet ale myslis si, ze v 6tt(od ms to ratali) ze videli len vacok 13mm? Je to normalne, neni to moc malicke?

juliett99
5. máj 2009

ano ,, uz som sa stm stretla,, dokonca niektore koceny sa bali lebo dlho nebolo vidiet srdiecko,,
kedy ides na dalsiu kontrolu?? 🙂

dadkag1
5. máj 2009

majka neboj sa ja ked som bola prvy krat a to bolo mozno len dva tyzdne co som bola tehu tak tiez nic nebolo vidiet len taku gulicku a ked som bola potom o mesiac tak vidis a ked som bola o dalsi tak riadne podrastlo tiez mam foto a to by som neverila a teraz sa pomly nema ani kde hybat 😀

majkaa
5. máj 2009

zajtra mam ist na kontrolu, som tehulka 6tt ale oni to pocitaju od zaciatku ms takze akoze 8tt. Zacinam stresovat ci tam daco uvidi.

dadkag1
5. máj 2009

majka zbytocne sa nestresuj lebo stres najviac skodi babatku, sak do zajtra nieje tak daleko, vsetko je to o psychickej pohode.Uvidis co ti povie doktorka,

hanam
5. máj 2009

presne majka chce to klud...ked myslime na dobre dobre k nam aj pride 😉

juliett99
5. máj 2009

majka presne ako ti koceny radia,, mestresuj,, skodis babenku ,, viac ako sebe,,, msli na tu tvoju krasnu fazulku,, ze bude vsetko ok.. 🙂

majkaa
5. máj 2009

ja som bola aj som v pohode ale zrazu ked mam trosku volno, tak zacnem nad tym uvazovat, ale nastastie to len dnes. Mna to chyta vzdy len tesne pred kontrolou.
Ale dakujem Vam velmi.

dadkag1
5. máj 2009

od toho sme tu aby sme sa podrzali 🙂

juliett99
5. máj 2009

daj vediet ako si dopadla,, budeme radi ak sa k nam pridas,, 🙂

hanam
5. máj 2009

to je babsky syndrom majka 😀 vsetko prehodnocovat a uvazovat ked je volno, to poznam. ale ako piseme: vypnut a mysliet pozitivne, babatka to miluju 😀 😀 😀

majkaa
5. máj 2009

urcite dam vediet ak nezabudnem, lebo ja som taky popleta aby som nenapisala do nejakej inej temy, ako som dopadla 😅

babullka1
5. máj 2009

Babule vy ste tu toho dnes popisali,sak mi to dalo roboty kym som vsetko precitala 😝 Mne dnes prisiel kocarik tak mam velku radost z neho..juj 😀

dadkag1
5. máj 2009

babulka tak to je super uz len aby malicke bolo na svete,zeby bolo koho kocikovat 🙂

juliett99
5. máj 2009

jejj babulka tesinkame sa s tebou,, rychlo hod do albumiku,, nech mrkneme,, 😉

babullka1
5. máj 2009

Julliet uz ho mam v albume 😀 len uz by som mala rada maleho v nom 🙂

juliett99
5. máj 2009

to ti verim babulka moja ,, ale aj to bude,, len este chvilovocku vyrdz,, 🙂
idem sa mrknut do tvojho albumiku,,, 😉

babullka1
5. máj 2009

No veru este musim pockat,kocarik mam aj tak u mojej babky 🙂 doma som ho nechcela mat..preistotu 😝

dadkag1
5. máj 2009

co je pravdy na tom ,ze ked dvihate ruky hore pri zavesovani pradla .......ci sa moze omotat babatku pupocna snunra??????

babullka1
5. máj 2009

Dadka ja som toto pocula aj o umyvani okien..a pred tyzdnom som aj tak 3 okna umyla 😉 Mne to pride hlupost

dadkag1
5. máj 2009

ja s pytam preto lebo stale chodim vesat pradlo a vela krat ma sprdla aj mamina ale dufam ,ze nijak neskodim miminku......................najhorsie su taketo reci potom aby si len rozmyslala 😝

juliett99
5. máj 2009

tak ja neviem tiez som to pocula alebo lepsie povedane citala v mama a ja,,, ale ja nejako na poveri neverim,,
ja by som chcela ist kupit kocik v septembry,, bud do polska alebo do madarska,, 🙂

babulka,, peknucky kocik,,, 🙂

babullka1
5. máj 2009

Ja si myslim ze to ublizit nemoze,ved to babenko sa v brusku prevaluje ako sa mu chce..... 🙂

dadkag1
5. máj 2009

idem pozriet za manzelikom na stavbu co tam nove este k vam pridem tak zatial 🙂

babullka1
5. máj 2009

Bezkaj-ale vrat sa nam 😀

juliett99
5. máj 2009

oki,,, dadka,, maj sa zatial,, 🙂 🙂

babullka1
5. máj 2009

Babule akurat som si spravila taku dobru pizzu..no mnam 😵

juliett99
5. máj 2009

ja som mala zapekane zemiacky z brokolickou,, normalne rozmyslam nad dalsou porciou 😀 😀 😵 😵