Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

babullka1
9. máj 2009

Ahoj svistik 🙂 Cely den som bola na stavbe aj ked som mala byt doma kedze som PN 😝 Nam najviac casu zabrali steny,my sme prerabali starsi rod.dom a boli straaasne krive 😠 Ale verim ze za taky tyzden-dva sa s stahujeme 😀 ..dnes ma hrozne boleli krize,fakt mi bolo az do placu ☹ A ty si sa mala ako???

svistik
9. máj 2009

hm... v podstate som oddychovala lebo ma tiez nejako pobolievali krize a inak som si aj poplakala... som to aj pisala... vlastny pes na mna zavrcal a ona inak taka macka... ale zevraj psy citia, ked je zena tehotna a to moje sisko je brutal ziarlive tak neviem, ci je to tym ☹

Ozaj ako si na tom ty emocionalne... ja som sa rano prichytila, ze mi vybehla slzicka pri kreslenej rozpravke... a ked sme s manzelom boli vyberat gauc a on vybral taky ako sa mne nepacil a tiez mi vybehla slzicka 🙂 Uz mi asi svitori... a normalne zistujem, ze ziarlim na manzela a to som s tym nikdy nemala problem

babullka1
9. máj 2009

Namna tiez raz nas pes zavrcal,ale odvtedy sa to uz neopakovalo a to je velmi pritulny,mozno mal len zlu naladu 😉 Emocialne?Mna rozplace kazda malickost,vazne,niekedy sa moj manzel cuduje,ze preco vlastne placem,ze sak nemam dovod...ale to su tie hormony 😉dufam ze ked porodim tak mi to prejde 😀

svistik
9. máj 2009

konecne sa mi vratil manzel, tak si ideme aspon film spolu pozriet... i ked to vzdy skonci tak, ze po uvodnych titulkoch zaspim 🙂
Prajem ti krasny vecer... pa 🙂

babullka1
9. máj 2009

Tak si uzi vecer Svistik.. 😉 ahoj

andrejka10
9. máj 2009

Ahojte tehulky. Konečne som sa k Vám dnes dostala. Ale ako tu čítam, ste usilovné ako včeličky. Každá niečo prerába, funguje, proste super. To len ja som taká polenivšia?? 🙂 🙂
Svištík, to tie hormóny s nami robia divy. Nič si z toho tvojho havinka, nerob. Je to havo, ale rátaj s tým, že aj detváky budú "vrčať", keď nebudú s tebou súhlasiť a pritom my maminy, by sme im aj srdce na dlani dali. 😉 😉 😉
Ešte mám na Vás jednu otázočku. Odkedy som tehotná mám straaaašnúúúúú chuť na červené víno s kolou. Je to normálne??? 😀 Veď nechcem, aby sa mi narodil malý alkoholik 😝 😝

babullka1
9. máj 2009

Ahoj Andrejka..to vinko by som si veru dala aj ja..ja som bola nan dost naviknuta-pracovala som ako somelierka vo vinoteke,takze ochutnavky boli vlastne moja praca 😀 a veru aj teraz mavam na vinko chut...ale inak alkohol vobec nepijavam,iba cisto v tej robote.... 😀 Ja som dokonca este ani nikdy nebola opyta 😀

andrejka10
9. máj 2009

Babullka aj chcem takú prácu..... 😀 😀
Nie to bol žart, ja len že naozaj niekedy mám takú strašnú chuť na to vínko. Je mi jasné, že alkohol vôbec, ale musím sa priznať, že dnes som sa neovládla a dala som si asi trošku vínka s kolou ☹ A vzápetí som "guglovala" či môžem aspoň trošku v tehotenstve, ale ani kvapku. Tak musím mojej malej Sáre nájsť niečo iné 😀 😀 😀 Ale zaujímavé je to, že pred tehu to nebolo. No to je strašné, prííde mi to také divné. Už som rozmýšľala, či nie som chudokrvná, ale snáď na to by mi prišli .....

babullka1
9. máj 2009

Ta praca nieje az taka zabavna a skvela ako sa zda....je to dost velka drina,vediet toho tolko o vinach 😵 JA som si dala akurat na meniny asi dva glgy sampusu a to bolo vsetko 😀 Andrejka,mas moj obdiv uz dve deticky,to je skvele ja bys om riez chcela velku rodinu..tak sme zacali skoro..ja mam 20rokov 😝

byggyt
9. máj 2009

Ahojte, neviete niektorá poradiť? V 10 týždni mám ísť na prvú poradňu. Môže sa robiť cytológia? Kamoška sestrička mi povedala že to nemám dovoliť. Tak teraz neviem. Mám to nechať na doktora, alebo to mám odmietnuť?

babullka1
9. máj 2009

Ahoj byggyt....neviem ci sa to moze,ale ja ked som lezala v nemocke tak to jednej tehulke z nasej izby robili ale to bola uz v 4mesiaci,tak fakt neviem 😒

andrejka10
9. máj 2009

Ďakujem, to je miléé. Držím ti palce, aby sa ti splnil sen o veľkej rodine. Ja som zase po prvom povedala dosť (mala som 18 😉 ), preto taký veľký rozdiel. Potom som mala 30, veľkého syna a prázdny byt. Tak sme sa rozhodli, že predsa bude fajn mať ďalšie. No a to zrazu nie a nie prísť. Nakoniec sa nám narodila Andrejka. A keď rástla, tak vždy, pri odkladaní malých veciiek do krabíc som plakala, že to nemôže byť posledné. A tak čakáme malú Sárinku. 😀

byggyt
9. máj 2009

andrejka10 - ako tvoj syn prijal súrodenca? resp. správu že si tehotná? Ja mám 13 ročnú dcéru a ešte som jej to neoznámila. Mám tušáka že to bude peklo.

byggyt
9. máj 2009

babullka1- aj tak dík skúsim si pozháňať viac info

babullka1
9. máj 2009

Andrejka,ja by som tiez nechcela ostat pri jednom a mam super manzela ,ktory by tiez chel rodinku s viac detickami 🙂 Inak Sara je krasne meno,vazne 😉

andrejka10
9. máj 2009

Aj náš Luky mal 13, keď sa narodila malá. Myslím, že bol smutný, nepovedal nám to, ale bol stále chorý. Predtým nebol chorý 2 roky. Tieto deti sú dlho samé a zrejme si na to aj zvyknú.Ale to sa časom spraví. Dnes ju má rád a nevymenil by ju za nič na svete. A ty máš dievčatko, tak ona ti bude pomáhať a budeš mať v nej určite skvelú oporu. Uvidíš bude to dobré, to sú už veľké deti. 🙂

perla200
autor
9. máj 2009

ahoj buggyt....

andrejka...ja som zarytý abstinent, tým, že som pracovala ako terapeutka s narkomanmi a alkoholikmi som proste aj ja abstinovala, ale to tak, že na vlastnej svadbe som si nedala kvapku alkoholu...proste nič.....a teraz ako som tehu mi strašne chutí pivo, ale dám si tak glg z mužovho ked si otvorí...aby sa mi grglo a ulavilo....
myslím si, že ked si dáš malý strik tak ti to neuskodí....ved cigarety sú väčšia pliaga a vela žien fajčí v tehotenstve.... ja som bola vášnivá fajčiarka pred tehu...prestala som úplne, ale minule som si dufla jednu....aj ked výčitky boli hrozné, ale chutilo mi🙂)))

byggyt
9. máj 2009

andrejka10- no tak teraz mi trochu odlahlo, dúfam že to bude tak ako píšeš. 🙂

babullka1
9. máj 2009

Ahoj Perla..mame sa? 🙂

dadkag1
9. máj 2009

Andrejka ja si myslim ,ze ked mas taku chut tak asi telo si potrebuje nieco doplnit co mu chyba 🙂
A troska by nemala uskodit.vvraj su to cervene krvinky 🙂

Ja som zas v prvych mesiacoch mala strasne chut na plesnive syry co mi pred tym nejako nechybalo.
😀 😀

andrejka10
9. máj 2009

Jééj baby, ste také zlaté. Tak to pekne napíšete 😀 😀

dadka, ja som celý prvý mesiac čo som ostala tehotná pila tonic miesto vody. A keď som zistila, že som tehotná, tak ma z toho chytila panika. Utekala som za známou do nemocnice a mala čo robiť, aby ma skľudnila. Teraz si dávam pozor, čo vypijem a čo zjem. Ale to víínko ....... 😉

babullka1
9. máj 2009

Ozaj dadkag..ta tvoja vifonka s bujonom mi momentalne dost berie..aj teraz som ju dojedla 😀

dadkag1
9. máj 2009

Tak to ma tesi ,ze aspon takto som ti mohla sprijemnit papkanicko 😅

babullka1
9. máj 2009

no je to take rychle jedlo a fakt dobre:Da teraz sa este dotlacam cokoladou 😀

andrejka10
9. máj 2009

Och joj,hlúpo som to napísala. Panika ma chytila nie z toho, že som tehotná, ale z toho , že som pila ten tonic 😀

To je tak, keď sa súčasne snažím zapísať aj predmety do ďalšieho ročníka 🙂 🙂 🙂

dadkag1
9. máj 2009

Ja som tisla spagety a teraz cakam kedy ma zacne palit zaha............. 🙂

Inac co robite ,aby nepalila?????????????????,,

babullka1
9. máj 2009

Dadka s tym mam aj ja problemy a skoro kazdy den,je to strasne neprijemne nemozem niekedy koli tomu ani zaspat..ja by som tiez v tomto potrebovala niaku radu 😉

dadkag1
9. máj 2009

Ja som skusala mliecko ale to mi pomaha iba na chvylku 😠 a potom zas ako keby mi horelo v hrdle 😀

babullka1
9. máj 2009

Ja mlieko neznasam 😒 😒 😒

andrejka10
9. máj 2009

Babenky, vraví sa, že pohár mlieka, by to mohol urovnať.