Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

alexandrah
26. aug 2009

hehe, veru, aj ja som bola prekvapena, inak sa aj mne vselijake horory snivali, ale uz 2 krat aj o riskovi, a docela pekne ... som zvedava, ci bude vyzerat tak ako vo sne ... 🙂 no ale ten roden bol fesaaak 😀 😎

kwetinnka
26. aug 2009

Mne ked sa o malej aj sniva nezapametam si do rana tvaricku...iba blond brckave vlasky( to je moje zbozne piranie aby mala take vlasky....po mame:o) ).a inak sa mas ako? este nachladnuta?

juliett99
26. aug 2009

snazila som si pospinkat no neda sa, ale poctivo lezkam..
dakujeme ze na nas tak silno myslite babulky,,
danocka,, ja uz mam za sebou 3x krvacania,, takze uz co to viem,, aj vnemocke sme si dost dlho pobudli ,,hlavne co sa tyka potvorky placenty,, tak ja len dufam ze bude vsetko OK..
zatial je to len ten hnedy vytok,, ale urcite ak sa to zhorsi tak letim do nemocky,, 😉

alexandrah
26. aug 2009

fiha, julie, drz sa, a fakt nic nerob, robota neutecie!!! davaj si na seba pozor!!!
kweti - aj moj mal rovne blondave vlasky - po manzelovi, aj velke modre oci - tiez po nom, no bol krasny, taky pramen mu visel do tvare ... mal vyrazny nostek - tiez po nom 😎 a pusu mal mensiu - po mne 😀 (konecne cosi), no uvidim, ako v reale 😎 nejak mi je teraz divne, som unavena, nachladnutie je ovela lepsie, snazim sa aj tak to este doliecit, lebo mne sa zvykne vracat choroba, ked si poviem, ze uz som zdrava, a neni som ...

saska73
26. aug 2009

juliet aj tak radšej zavolaj dr., drž sa , minule ma akurát napadlo ako si sa z toho pekne dostala, zo začiatku, ked´si ležala v nemocnici som si veru myslela všeličo a vidíš, už len pár týždňov a budeš držať v náručí malinkého. Prejde to, musí, pekne oddychuj.

juliett99
26. aug 2009

teda babulky vy mate ale snicky, mne sa zatial este o malinkom nesniva,, ale tie vlasky mam aj ja vytuzene lebo vraj ked som sa narodila,, som bola blondoska s modryma ocima,, 😀
tak som velmi zvedva aky bude Sami.,,, podla 3D kazdy vravi ze je cely ja..

saska,, ved to mi nejde do hlavy ze dr. povedal ze placenta je uz hore, a teraz toto??
zatial som sme ok,, maly je OK na 100% lebo kope alebo co to robka,, z rucickami,,, 😵 😵 😵
ze by fakt oslavoval?? 😀

kwetinnka
26. aug 2009

RObi si žurku....a dava ti vediet ze je v pohde ze sa nemas bat..kazdopadne na teba veelmi myslime.To je to..ze ty už priblizne vies zhodnotit situaciu,ked si to už viac krat zazila.

luka04
26. aug 2009

awoj Slavi, no ako??? lezkas??? a kedy pride domov najblizsie niekto??

danocka
26. aug 2009

Juliett som nevedela, nie som tu dlho a nestihla som vsetko pocitat, co sa skor pisalo...no tak vidis, ste velky bojovnici, obidvaja))) aj my budeme drzkat palce, aby to nebolo nic vazne a vsetko sa rychlo vratilo do starych kolaji...

juliett99
26. aug 2009

vsetkym vam velmi pekne dakujem ste pokladiky..
luci zatial klud,, dufam zze to nieje len klud pred burkou, 🙂 juj moja nablizsie pride az Robi okolo 8-9 do serede ☹
malinky si veselo nacvicuje nejaku spartakiadu,,, 😀 😀 😀 😀
dado sa hra vonku ,, vysvetlila som ze ma boli brusko a tak ani nemukne a len ma pride mrknut ako sa mam. 🙂

kwetinka veru uz viem zhodnotit situaciu aj ked som zo zaciatku panikarila uz som natom lepsie ked vidim ze sa to normalizovalo,, 😉

danocka ved v pohode jasne ze nemozes vediet vsetko,, ja tiez vravim ze maly je velky bojovnik ked sme cez to vsetko presli... lasenka moja je to..
😀

a teraz vy babulky ako sa mi mate??? hmmm,,, nejake povzbudive spravicky nist????

alexandrah
26. aug 2009

ahoj julie - presne ako vravia kocky - ste obaja bojovnici!!!!! co vsetko si uz zvladla!!! a maly ti iste pomaha!!! aj ten davidko vyzera byt uzasny chlapcek!!! (ja ked mi je blbo, a som sama doma, volam aspon na psika - tiez sa snazi pomahat aspon svojou pritomnostou 🙂).
mne je dneska nejak zle, normalne ma napina na vracanie, som si uvarila polievku a teraz skusam spagety, elbo je to cudne, aj hlava ma boli ... ale inak v poho. snazim sa trosku pracovat, ked mi je lepsie, lebo som lezala a citala knihu, a bolo mi len horsie ... ale snad to prejde!!
ja si zase myslim, ze maly je po muzovi - comu on nebol moc rad, ale bol krasne babatko, tiez modrooky blondacik chlapcek, ked som videla fotky, hned som mu vravela, ze aj ja takeho chcem!!! ale on by chcel, aby bol po mne 😀 no uvidime, co z neho nakoniec vyrastie 😀 aj tak bude pre nas najkrajsi na svete!!!
asi je teraz najlepsie byt v klude, ked to preslo minule, neni dovod, aby to nepreslo aj teraz!!!

luka04
26. aug 2009

ahojte baby..

Slavi, som rada ze je to zatial ok...pozname tie pocity, viem sa vzit 🙄 ta moja susura mala 😀 tam stvara riadne kusky, normalne by som to chcela vidiet co robi, ked to tak boli...sak ona snad dnes vobec nespi...stale kope a mrvi sa..ja som si schrupla na dve hodky poobede a len co som otvorila oci, kopala...ona asi nehajala 😀 mne kazdy prorokuje, ze budeme mat cierne vlasate babenko ako som bola ja..som sama zvedava, lebo drahy bol modrooky blondacik../len hadam nebude rysula 😀/ no mne sa snivaju stale somariny a strasne veci, dnes do rana som chodila po cintorine a pod nohami som mala vsade blato a vodou... 😖 asi som sa opet prejedla na noc..uz mi lezie toto teplo na nervy, nech je sobota, ma sa ochladit konecne.. rano idem tomu porodnikovi a naobed na poradnu..zajtra mam doktorsky den 😉

juliett99
26. aug 2009

viem luci ze my dve si tieto situacie nemusime vysvetlovat, aj ty si si s malou preskakala svoje.. 😉
ja uz som sa tesila ze bude pokoj,,a ze si konecne uz budem aj ja uzivat tehulkovanie..

inak uz mame nahodene okno,, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀
mamina este kym odisla do roboty rozbalila balik,,, baby to je peknych veciciek,, 🙂 🙂 🙂
len jedna suprava nieje taka aku sme objednavali,, tak som im napisala maila, som zvedava ci sa ozvu, telefon mali vypnuty ☹

luci co to mas za sny?? asi by sa mi veru zle spinkalo,, aj nas cely den je hore,, ja uz by so aj spala ale krpcek mi neda 😀

alex ked by nebol doma dado tak nas havinko by tu bol a cucal by pri mne pod sedackou ako ho pozanam 😀 vie vycitit ked je nam spatne 😎 🙂

saska73
26. aug 2009

alexandrah aspoň máš psíka, živého tvora pri sebe. Ja trčím doma sama od rána do neskorého večera, manžel chodí domov až pred 22.00 nakoľko po práci robí na nšom bytíku. Von chodím ale zase len sama, sem tam s kamoškou, niekedy zbehnem k rodičom alebo oni ku mne ale je to také o ničom. Stále sa snažím niečo robiť ale aj tak asi najviac času trávim pri PC 😀 , rozprávam a spievam nahlas maličkému detičku, aspoň nech sa ono necíti tak samo.
juliett ja mám dnes dobrú správu: protilátky dobré, test na cukrovku tiež, krvný obraz dobrá až na hraničný hemoglobín, že mám jesť viac listovej zeleniny a kúiť si vitamíny pre tehotné - to už mám, len ich beriem len občas.

juliett99
26. aug 2009

super saska,, tak treba viac kyselinky listovej papkat .. 🙂 🙂 🙂
inak to mas tazke moja, cele dni sama,, ja zas obcas by som aj prijala byt sama,, ked ma dadus kopec otazok,, ..
ze by som ti ho poslala?? 😀 😀

alexandrah
26. aug 2009

luka - ja kukam pocasie len koli tomu, aby som vedela, kedy bude chladnejsie!!! uz mi z tych horucav sibe, sak si vravim, ved bude september dopekla!!!!!
jzulie - aj ja by som uz najradsej mala AJ 2 chlapcekov, len keby nemuselo byt to tehotenstvo strasneee!!! veru saka - psik je na nezaplatenie, minule mi bolo tak zle na wc, ze skoro ako kontrakcie, tak som len volala na psika, dosiel, a bol aspon pri mne, napokon som to vyriesila s riskom, som ho porposila, ze ked uz je v tom brusku, nech tam spravi poriadok, a cuduj sa svete, to zabralo. inak, sasi, aj moj muz je dlho v praci, keby nie Argosika, tak som tiez cele dni sama len s pocitacom a telefonom ... ☹
baby, aj vase male sa ukludni, ked si prilozite ruky na brucho? moj uplne, najprv kope, ale ked tam dam ruky, alebo manzel, uplne sa stisi ... mohlo by to takto fungovat aj po porode, hehe 😎

saska73
26. aug 2009

MOje sa stíši len keď ho muž hladká 😉 a ešte mám jeden trik, keď moc kopká pri PC pustím mu vážnu hudbu alebo uspávanky - to vždy zaberie 😉 Len najhoršie je, že najviac začne vymýšľať o 22.30 kedy už chcem spať

susisus
26. aug 2009

Moja najviac kope, keď sa tatik blíži domov, keď sa večer rozkopká, pozriem z okna a prichádza auto... malá telepatka to je 🙂

juliett99
26. aug 2009

no ten nas tiez vyvadza najviac okolo tej 22 teda po 22 a ked tatik prilozi ruku tak je z neho partizan,,ale uz obcas sa da pocitit aj jemu,, a inak ked moc kope tak si prilozim ruku ja a je kludnejsi.. 😵 😵 😵 😵

alexandrah
26. aug 2009

no to je sranda, ze, moj kope tak po polnoci, alebo potom doobeda (cize pre mna rano 😀 ). ja si vaznu hudbu dost casto pustam aj tak, teraz napr. ide chopin, valciky, ked pracujem 😎

juliett99
26. aug 2009

alex,, inak si zober ze kolko energie drobci maju,, buntosia dlho do noci a rano uz skoro buntosia,, ako dnes samik,, uz o 4 robil dicso,,
ja pocuvam desmoda, to je kludny celkom ale ked pustim take rytmicke ze mas chut tancit tak maly tancuje.. 😀 😀 😀

alexandrah
26. aug 2009

to je pravda, so mnou to uz len ide dolu kopcom, aj ja ako dieta kopec energie, a teraz ... 😲 vcera risko tiez, az sa mi vlnilo brucho, inokedy ho prosim, aby zakopal, nech viem, ze tam je, a vcera som ho prosila, nech sa uz skludni, ze chcem ist spat 😎 😀 🙂
nastastie cez den asi spinka ...

susisus
26. aug 2009

Ale to je sranda, aj moja nam od desiatej do polnoci robi program, cim to je ze vtedy tie male pokladiky vystrajaju? Mozno tym ze sa vtedy konecne vyvalime a nepobehujeme..? neviem 🙂

jenn44
26. aug 2009

ahojte maminy, tak som si povedala, ze sa pridam ku vam 🙂)) ako sa inak mate? my sa akurat chystame na hokej, velmi by som ho chcela vidiet, tak ma moj manzelik berie so sebou, dufam, ze tu hodinu a pol moja bambulka bude riadne povzbudzovat. 🙂asi vyzeram ako nenormalna, ked idem v 31tt na hokej, no veeeelmi chcem 🙂)) pekny dnik

juliett99
26. aug 2009

ved to sme my maminky,, ked kope chceme aby sa skludnil a ked nekope ako nas v utorok som bola cela nesvoja ze co sa deje,,a le potom poobede sa mlady zobudil a uz robil rosadu,, 😀 😀 😀
alex uz si natom lepsie??, myslim zdravotne 😀 😀 😀

kwetinnka
26. aug 2009

vidim ze ste sa rozpisali akurat ked som tu nebola, Jenn44 vííítame ta:o), ja som sa dnes yobudila na to ze Lilus ma stikutku....ale inak je to skor take tsunami prevalovanie,kope len ked mam nieco polozené na brusku.
A ostatné vrci ti prisli v poriadku? vsetko kráásne,aj ste to s oslavencom zapili? 😀 😀

juliett99
26. aug 2009

jenn44 vitame ta, si uplne normalna a ked sa nato citis tak preco nie?? 😉 😉 😉 😉

kwetinka,, ostatne je super zajtra ked sa budem citit lepsie to vsetko pofotim,,a pridam do albumu..
no este sme neoslavovali,, iba maly hyriii 😀 😀 😀 😀 ja lezim s dadusom a ostatny pracuju 😀
tuim my sme este stikutku nemali,, chvalabozku..

saska73
26. aug 2009

neviem, či je to možné ale mne sa už 3razy zazdalo, že to štikútka bola, večer som ležala na boku a bruško sa mi dole začalo pravidelne nadhadzovať a hneď ma napadlo, že to je asi tá štikútka, bolo to jemnejšie ako kopanie a také srandovné 🙂 🙂 🙂

kwetinnka
26. aug 2009

tak to bola stikutka....moja JE ASI HAMTACKA SA NALOGA VODY A POTOM STIKUTA:o),to ti len tak veselo nadskakuje brusko.A jenn kludne rob to na co sa citis,ja som sa bola minulý vikend kupat...sak sme len tehotné nie chore:o))

juliett99
26. aug 2009

tak take rytmicke nadskakovanie sme este nemali aspon dufam... moj je zas skor hladny otvorim oci a *5 minut neprejde a uz mam krce v brusku od hladu 😀 😀 😀 😀
asi preto tych +17 kil 😀 😀 😀