Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
23. jún 2009

svistik ,, myslim si ze vysledky mas dobre,,ja by som teda na amnio nesla. hlavne ked som rozhodnuta si drobceka nechat,, lebo to riziko tam veru je vascie 😉

silvuskaa
23. jún 2009

Ahojte🙂 juli krasne dupky ste kupili...modrucke🙂 Ja som mavala tiez mykozu, dost dlho som sa liecila a stale sa mi to vracalo ale nakoniec som sa toho zbavila. Mne sa opakovalo hlavne kvoli presladenemu organizmu, a neskor som vymenila vsetky nohavicky len za cisto bavlnene, ktore periem len v detskom mydle.
svistik tieto vysledky su uz ovela lepsie🙂 Urcite je malinke zdrave, ale viem ze vo vnutri ta to stale pokusa, aby si si bola 100% ista. Musis sa vsak sama rozhodnut.

svistik
23. jún 2009

hej hej... ja som bola pevne rozhodnuta, ze tam nepojdem, ale vcera ked som sa o tom bavila s manzelom tak som citila, ze on by to rad vedel na 100%... a myslim, ze ma trosku pravo zasiahnut do toho... ale na druhej strane, ti chlapy to maju trosku lahsie, pretoze s tym babatkom nie su tak spati ☹

silvuskaa
23. jún 2009

svistik na 4D ste boli?? AJ tam by vam mohli popozerat a pomerat drobca.

svistik
23. jún 2009

zajtra ma ide manzel objednat... lebo nemohla som sa tam minuly tyzden dovolat, tak tam bol a povedali, ze sa mame zastavit tento tyzdne, ale ze skor ako prvy julovy tyzden ma neobjednaju a ja som na odber plodovej vody objednana na 1. jula, takze to nestiham... a v tom centre nie su ochotni vziat ma skor, i ked sme im vysvetlili aka je situacia

silvuskaa
23. jún 2009

uff tazko je radit ked nie som mementalne v tvojej situacii, ale ja by som isla asi len na 4D a ked ste rozhodnuti si babo nechat, neni co riesit. Nech sa uz rozhodnete ako kolvek drzim vam palce a verim ze vsetko je ok🙂

svistik
23. jún 2009

dakujeme...
a tebe sa ako dari??

silvuskaa
23. jún 2009

zatial dobre...zajtra idem po mesiaci na sono a krv tak uvidime. v poslednej dobe mavam take palenie zahy ...a je tusim uplne jedno co zjem 😒

olalka
23. jún 2009

silvuskaa, to mam aj ja. mna pali zaha skoro od zaciatku tehu, ale teraz je to uz uplne hrozne, uz mi nic nepomaha, ziadne babske recepty, ani tums, ani nic. niekedy som z toho uz fakt zufala. a tiez je uz uplne jedno, co zjem, staci mii aj chlebik s maslom na ranajky a hned pali ☹
a svistik, ked si rozhodnuta si to babo nechat napriek vsetkemu, ja by som na tvojom mieste na tu amnio nesla, na 3D budu vidiet vsetko, alebo nejaky morfologicky uzv. urcite je to lepsie ako amnio. ale neboj, babo bude urcite zdrave

saska73
23. jún 2009

olalka a skúšala si aj zázvor ? na to niektoré nedajú dopustiť

saska73
23. jún 2009

svistik pripájam sa k dievčatám - na amnio by som nešla a tieto druhé výsledky sú už super, amnio je riziko a ked si ho aj tak chceš nechať, tak to nemá zmysel. Ved aj 3D resp.4D ukáže čo treba. Drž sa.

kwetinnka
23. jún 2009

olalka inak cerstvy chleba robi kyselinu....ked tak by to mao byt pecivo starsie,ani mlieko nepomaha? Svistik to je super ye boli vysledky dobre,to amnio by si i asi fakt mala rozmysleit ked si hovorila ze by to pre teba mohlo bytriziko,ked uz si o jedno babo prisla.Alee veelmi na teba myslime,budete zdraVUCKY, chodte pekne na sono ..a setko doležite tam bude vidiet..aj ked si myslim ze downa byt vidno nemusi....

saska73
23. jún 2009

kwetinnka však práve downa je vidieť - hrubšia šija, niečo s hlavičkou

kwetinnka
24. jún 2009

a to už vidno tak skoro..ja som myslela ze tam je najlepsie vidno len anomalie,a rastepy,ved babo este nieje tak vzvinute,nema tolko tuku aby malo zhrubnutu siju...ale je mozne ze sa mylim..nikdy som sa tým tak podrobne nezaoberala

juliett99
25. jún 2009

ahojcek tehulky,,, 🙂 kde ste vsetky????????? 😕 😕
to je moralka toto??

silvuskaa
25. jún 2009

Ahoj juli, ja tu uz sedim pri pc dobre dlho, ale len som tak citala rozne temy a bola som na mmb, uz ma az chrbat boli. Ako sa nam mas???

juliett99
25. jún 2009

ja som tu tiez bola ,, poobede som si pospinkala ako obycajne,, 😀 ja som tiez vcera listovala na mmb alebo aj na babybazare.. celkom pekne vecicky,, ja mam sice este casu dost ale tak priebezne sledujem kolko co stoji.. 🙂

silvuskaa
25. jún 2009

ja uz nieco mam ale mmb zatial len obkukavam, este som nic neobjednala zatial, aj ked su tam niektore super veci a aj ceny dobre. Ja som si dnes nepospala, ale ked uz nevstavam rano skoro do roboty, tak aj vecer nezaspim uplne vzdy hned ako si lahnem, teraz este vydrzim mat aj 10min. otvorene oci 😀

olalka
25. jún 2009

ahojte, bola som dva dni u svokry, tak mam abstak od konika 🙂
skusala som na tu zahu uz vsetko mozne, mandle, polystyrenovy chlebik,citrony, surove zemiaky, mlieko....
mlieko mi uz zaberie tak na 10 min. , ostatne uz ani nie. zajtra mi maju doniest z cr rennie, tie vraj pomozu, tak som zvedava.
inak babky, ktore ste na pn, prisli vam tento mesiac peniaze?lebo mne nie a doteraz som vzdy mala peniaze najneskor 15 na ucte
silvuska, ty este nenakupujes pre babo? ja uz mam skoro vsetko nakupene

kwetinnka
26. jún 2009

olalaka a anacid si neskusala..vraj aj to pomaha...

gabulka26
26. jún 2009

ahojte tehulky.citam vas kazdy den,no len teraz som sa odhodlala pisat...
olalka:ja som sa niekedy az budila na to,ze som skoro vdychla kyselinu.musim cely den lezat a to je dost problem,ked sa najem a kyselina mi ide az oci vypalit 🙄 .kedze beriem magnezium,tak som uz dalsie tabletky nechcela a preto pijem fatru-ta mi fakt pomaha..

perla200
autor
26. jún 2009

baby a neviete dokedy sa môže brať magnezko?

gabulka26
26. jún 2009

no ja som citala,ze posledny mesiac by sa nemalo,lebo ze by mohlo mat babo ochabnute svalstvo.ale nie je to nijako a nicim podlozene,takze to ani nemusi byt pravda.ja idem vo stvrtok k lekarovi,tak sa ho opytam.. 🙂

juliett99
26. jún 2009

olalka pozerala som tie adresy nemozem ich najst asi som ich omylom vymazala, ☹
inak mne tiez pomaha na kyselinu iba FATRA 😀

gabulka,, ahojcek a vitaj medzi nami dievcatami,, 😝 😝 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

hathor1231
26. jún 2009

olalka,
mne predpisal doki gaviscon,ale neviem,ci to kupis na slovensku 😒 mne pomaha,je super a hlavne pre tehulky 😉
skus sa popytat tvojho dokiho 😉

silvuskaa
26. jún 2009

Ahojte🙂
hathor ako sa mas? dlho sme nepisali🙂
olalka mam uz nieco nakupene, teda to najpotrebnejsie na oblecenie, ale ja som myslela ze cez mmb som este neobjednavala pre drobca. Co vsetko uz mas?? Ja len oblecko zatial.
Inak mne na palenie zahy dr poradil maalox a anacid, ale dobre su aj pukance 😉

olalka
26. jún 2009

ahojte tehulky 🙂
juliett, uz nemusis hladat, kwetinnka ich nakoniec nasla v odoslanej poste, a uz mame nakupy za sebou, kocik uz je ulozeny u nasich 🙂
na tu zahu skusim fatru este, nechcem moc bublinky, ale ked to ma pomoct...a ten anacid som tiez este neskusala, ale v lekarni mi povedali, ze vsetky tie pripravky maju rovnaku ucinnu latku, takze ked nezabera jeden, asi nepomozu ani tie ostatne. mne lekar odporucal len tie rennie, dnes mi ich mangel prinesie, uz sa tesim
ja tiez beriem vela magnezka a posledny mesiac by sa vraj nemalo, lebo tlmi kontrakcie a potom moze porod pomaly napredovat.
silvuskaa, ja uz mam skoro vsetko, oblecko pre babo, daco som aj zdedila od segry, postielku takisto dostaneme uplne novu, kocik sme kupili minuly tyzden, trojkombinaciu, takze aj autosedacku uz mame. mam uz aj nejaku kozmetiku, krem na zadocek, na bradavky, teplomer, flasky, plienky... dnes som si kupila nocne kosele na kojenie. este nemame fusak a vanicku na kupanie, ale to uz je malickost.
ja som sa bala, ze ked nahodou porodim predcasne, ze by som nic nemala nakupene a niezeby som mangelovi nedoverovala...ale radsej 😉 mam vsetko pod kontrolou

perla200
autor
26. jún 2009

no my čo sme mali 4 tehulky v rodine, tak včera 3 tehulka odrodila...tak ostávam len ja......

andrejka10
26. jún 2009

Neboj sa Perla, o chvíľočku to máš aj ty za sebou. 😀
No my sme dnes spolu s mojou maminou vybrali naušničky pre malú. Sú nááááádhernéééé. Mám takú radosť. 🙂
A malá Andrejka ma dnes posielala do nemocnice, nech mi konečne vyberú z bruška Sáru, že sa chce s ňou už hrať. Milé. 🙂 🙂 🙂

andrejka10
26. jún 2009

Zabudla som vám napísať, dnes som tak zletela na zem, keď som vychádzala z drogérie. Babenky, ja sa už ani gúľať nevládzem, no strašné .......... Mali ste vidieť tie zdesené tváre okolo, taká tehula keď sa vyvalí a môj synátor, že taký rachot dávno nepočul. 🙂 Ešte, že to dobre dopadlo. Tehulky dávajte si pozor, nech sa vám nič podobné nestane. 😉