Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

babullka1
6. máj 2009

Ahoj Kw 😀 etinka

kwetinnka
6. máj 2009

poseidonka...ja este nosim stale svoje rifle...ako keby som sa viac najedla....velkost bruska závisi od roznych faktorov

svistik
6. máj 2009

tak to si nachystam radsej nejake drobne lebo v tomto nasom zapadakove budu urcite nieco chciet 🙂 Na to dalsie sono by som chcela ist do Heliosu tiez na to 4D, zevraj na tom druhom vidno babatko najlepsie 🙂

babullka1
6. máj 2009

Svistik ja som bola na 4D sone az v 27tt a to uz bolo babeno dost velke a bolo ho horsie vydiet,ale to 4D sono mi robili nahodou,ked ma hospitalizovali v nemocke,takze som ho mala skoro zadarmo..platila som len 150SK 😀 😀 😀 Ale bol to krasny zazitok

kwetinnka
6. máj 2009

nieje to v 11 tt skoro na take sono? mozno je krajsie ked už mu vsetko vidno pekne

svistik
6. máj 2009

no dievcata!!! idem ja so psom von a idem sa pochystat na UZV... dakujem za spolocnost, za rady a prajem vam vsetkym krasny den 🙂

juliett99
6. máj 2009

kwetinka,, 🙂
drobec poslucha,, lezkam,,-e! ja dns nejdem na sono,, az v pondelok mam poradnu,, 🙂

babullka1
6. máj 2009

Svistik,aj tebe pekny den,ja idem tiez do mesta ..mam vychadzku tak ju treba vyuzit 😀

kwetinnka
6. máj 2009

držte sa...a potom sa pochval ako sa ma drobec-..

svistik
6. máj 2009

teraz idem na obycajne... na to dalsie pojdem na 4D lebo teraz este nic nevidno a na konci, zevraj uz tiez nie ako je tam to male natlacene... zevraj to druhe je vzdy najkrajsie 🙂
tak este raz prajem krasny den 🙂

kwetinnka
6. máj 2009

tak neviem preco som si pamatals ze to mas dnes...ja som bola na morfologickom dnes...už ma 490 g..

juliett99
6. máj 2009

tak si pekne uzite vychadzky,, a svistik cakame infosky ako sa ma drobcek,,

hanam
6. máj 2009

pre mna bol asi najvacsi zazitok morfologicky...dokonca sme pozerali srdiecko a ako putuje krv so neho a z neho jedny sme videli cerveno druhe modro a potom sme pozerali chrbticu, prstiky a merali brusko a hlavicku. Bolo to mile. Na 4D si malinky ochotnal nozicku, potom 2x zazival a zaspinkal 😉 Cely moj muzik 😉

juliett99
6. máj 2009

kwetinka a tam ti co robili?? 😕

kwetinnka
6. máj 2009

odmerali ju, pozreli chrbticu,meria sa tusim aj nosna prepážka,odvážia ju,ale tak ležala ze sa nedalo ani pozriet ohlavie ci je to teda naozaj dievcatko,takze este idem buduci piatok...aby pozreli zbytok.hrdudnicek a tak..

kwetinnka
6. máj 2009

este tepova frekvencia,prietoky...na dopler sone 😵

juliett99
6. máj 2009

to je to sono 3D alebo 4D??,
a kam ides kde ti to budu robit?? 🙂

kwetinnka
6. máj 2009

to bol morfologický...na to 4d neviem kam pojdem..a co vobec pojdem...lebo mam kamosku sestricku na gynde a ona mi hovorila ze vidieo z toho 3d je na oprd,lebo vidis len flaky a to svetlo čo ho osvetluje...a fotku mam aj z normalneho..uvidim

hanam
6. máj 2009

juliet je rozdiel medzi 3D/4D UZV a morfologickym uzv-tem ti kontroluju babo ci ma vsetko co ma mat, meraju ho-hlavku, brusko, kontroluju prietoky krvi, prstiky, chrbticu 😉 3D/4D je komercny uzv tam vidis babo trojrozmerne na 3D a na 4D aj jeho pohyb, lebo to je akoby 4-ty rozmer 😉

juliett99
6. máj 2009

skoda ze nemas fotecky v albumiku ,, uz by som ti tam mrkla,, 🙂

poseidonka
6. máj 2009

baby a čo sa rodí v poradni, ako často tam musíte chodiť?

kwetinnka
6. máj 2009

najprv sa chodi á 3-4 týždne,a neskor á 2 týždne...ja ked som sa mala dobre som chodila raz za mesiac...ale neviem ako to je u juliet ked je na rizikovom...

poseidonka
6. máj 2009

a od ktorého týždna, to až od takého 4 esiaca nie?? a čo sa tam robí???

kwetinnka
6. máj 2009

no prvý uvz som mala v 7 tt, potom tusim v 12 alebo 16 prvý morfologický...vtedy ked sa robi ten tripl test, a presne ti neviem povedať ako casto ale do toho 4 som chodila raz za mesiac,ale už dva týždne som pn tak teraz idem na kontrolu..

michala.l
6. máj 2009

Ahojte, ja uz som sa konece dovalila domov z poradne 😀
Pohlavie neviem stale, ale snad o mesiac - mimco lezkalo tak, ze nebolo vidno ..ukazovalo prdelku a chrbatik 😵
Horsie, ze mi vysli zle pecenove testy a musim ist este internistovy a na USG organov -hlavne pecene - vraj pre istotu, ale aj tak ma to vyplasilo ☹ ...no snad to bolo len docasne zvysene, kedze odbery mi robili po velkonocnych sviatkoch ... 😅

kwetinnka
6. máj 2009

no urobi ti vysetrenie,ako sa zvacsuje maternica,ci bije srdiecko,prípadne urobi uvz...ale vraj to neroi kazdýdoktor..zdy

kwetinnka
6. máj 2009

skus viac tvarohu papat...a nevies ktorý pecenový si mala zlý? a mavala si s tým problemy aj pred tým,co toto je rpvý výstup?

michala.l
6. máj 2009

Iba ALT som mala 1,03 ukat/l ... nikdy pred tym som nemavala zle hodnoty ...vzdy bolo vsetko v norme,ale je pravda, ze ja na odber chodim velmi zriedka - naposledy som bola cca pred 2 rokmi ☹

kwetinnka
6. máj 2009

tak si to možno mala yvýšene už aj skor,na to sono chod..a uvidis..možno mas trosku zvacsenu pecen,ale to by nemal byt problem....papaj tvaroh 😉

juliett99
6. máj 2009

no ja tiez chodim kazde 4 tt,, ale ak by sa co len nieco nezdalo hned mam prist,, tak sme dohodnuty s mojim doktorkom,,
na mojej prvej poradni to bolo v 10tt mi zobrali krvku, skontrolovali moc,, zmerali tlak,, a samozrejme urobili sono,, a zmerali NT ,, hodnoty boli v norme takze som ani nevedela ze mi to urobil,teda zmeral,, 😀 😀
a dostal som tehu knizku,,