Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

perla200
autor
11. máj 2009

no ano vy to mate bližšie v Polsku, my daleko do Polska, bliízko do madarska....ale je to tam super....som spokojná!

no baldachyn, keby sme mali chlapca, tak by som to tak nepreferovala...ale baba musí mať ružový baldachyn nie?🙂)))

petra - malá je krásna....

petra1985
11. máj 2009

andrejka dik za info 😉

perla200 hej dakujem🙂

perla200
autor
11. máj 2009

ako vám to ide? je to asi náročné že? lebo aj nás to zachvílu čaká🙂

petra1985
11. máj 2009

no perla200 tak ti poviem, ze niekedy si aj poviem ako dobre bolo ked bola v brusku este🙂 teraz nas trapi kolika.. je to svinstvo riadne .. babatku nevies ako pomoct.. stale zaberie nieco ine.. je to katastrofa ako place .. z nicoho nic.. dnes, ze idem s nou na prechadzku obliekam ju davam ciapku a ona spusti.. ta ja, ze reku sak davam ciapku (ona nema rada ciapocky) sak bude dobre.. no isteze.. plakala od pol tretej do siedmej.. je to neskutocne najhorsie je na tom, ze to pride kedykolvek.. boli dni ked stale o siedmej spustila teraz sa jej zapacilo nejako poobede skoro.. drzim vam palce aby vas to nepostihlo🙂 ale hovorim si, ze raz to musi vsetko skoncit inak by som sa stavila asi na psychiatrii.. snazim sa to tak neprezivat s nou aby citila ked ju nosim zo mna klud a nie nervozitu lebo by to asi neskoncilo ani do polnoci.. drzim vam palce 🙂

andrejka10
11. máj 2009

Petra, naozaj je malá rozpávková..... blahoželám 🙂

perla200
autor
11. máj 2009

jajaj petra...viem, že aj nás čakajú krušné chvíle, lebo všetko to bude nové a nevieme do čoho ideme...nuž ale chceli sme to🙂)))) držím palce....

kwetinnka
11. máj 2009

andrejka take veci ako baldachyn v polsku bez prloblemov najdes...ja som si tam tiez kupila vsetky obliecky...bez pracholapaca....bez baldachýnu, len chcem este taku zavesnu tasku na postielku...to k tomu nebolo,perla ma pravdu ,aj tam sa da dobre nakupit..u nas vsetky zavinovacky a obliecky su polske 🙂

juliett99
11. máj 2009

kwetinka ,, a vies mi prosim ta poradit kde mame ist do polska??

petra1985
11. máj 2009

andrejka dakujem🙂

perla no zvladli ine zvladneme aj my🙂 je to vsetko o zvyku🙂

kwetinnka
11. máj 2009

z ktorej strany polska to mas najblizsie julie?

juliett99
11. máj 2009

smer od ziliny,, dakujem kwetinka,, 🙂 🙂

kwetinnka
11. máj 2009

noo my tiez chodime od ziliny...boli sme v bielsku..mam niekde papier s adresami ...mozem ti napoisat,a v auchane je tiez jeden taky babetkovsky obchod,aj ked tam to bolo drahsie...

juliett99
11. máj 2009

dakujem kwetinka ,, budem rada,, ak ta mozem poprosit napis mi ich do IP,,
inak sme uz aj rozhodnuty pre baby smile v- max vyhrva po vsetkyh strankach

kwetinnka
11. máj 2009

my mame vybraty tiez ten,dame si ho poslat z polska...vyde aj s poctovnym 10 000, idem pohladat tie adresy

kwetinnka
11. máj 2009

julie doslo ti to??

babullka1
11. máj 2009

Ahojte babule 🙂 este nespite....mne dnes nozky opuchly 😠 mam ich ako dva stlpy 😀

kwetinnka
11. máj 2009

aj bolia?? a to len tak? hned rano ci cez den?

babullka1
11. máj 2009

Kwetinka bolia 😒 nie hned z rana,dnes som toho fakt vela pobehala tak to asi z toho...ked ma nebolia krize konecne tak musi cosi ine....sak som jak veleryba tak to asi z toho 😀

silvuskaa
12. máj 2009

Ahojte babenky ja som tu dost dlho nebola a veru ste dost popisali. Vitam nove tehulky+maminky 🙂 Cez vikend som sa motala v zahrade, strihala nasho havkaca, grilovala a podobne. Nosila som tazke krabice a hned ma zacalo boliet v podbrusku, doteraz som to nemavala, musim sa zacat setrit aj ked nie vzdy sa to sa. Ked neni muz doma tak si to chcem urobit sama a nechce sa mi na neho cakat. Inak ma zacinaju pobolievat aj dasna, ufff. Takze tak a vy ako...co mate nove????

hanam
12. máj 2009

Dobre ranko, uz som tu aj ja a dnes dufam bude cas aj trosku pokecat. V praci sa da 😉

juliett99
12. máj 2009

ahojcek zienocky,, tehulecky,, 🙂 🙂 🙂 🙂

kwetinka ano moja doslo,,, moc dakujem,, 🙂

perla200
autor
12. máj 2009

hanam...vidím, že my dve sme narovnako tehotné🙂)))) inak baby mna chytá už tá mania...vytvorenie hniezda pre dieťa🙂))

silvuskaa
12. máj 2009

perla, hanam od kedy ste kupovali oblecko a podobne veci pre mimino?

andrejka10
12. máj 2009

Ahojte tehulky moje zlatučké. Už aj ja mám syndróm "zahniezdenia". 😀 Mám potrebu niečo super pre malú nakúpiť, konečne vybrať kočiarik,poprať to čo už mám, pripraviť si miesto v skrini pre Sárinku. Joj , ale sa už teším 😀 😀 😀
Mimochodom začali mi silne krvácať ďasná, pri umývaní zubov. Máte s tým skúsenosť?

leri
12. máj 2009

ahojte baby,
som vtierka a budem tu byvat 😀 dostala som invitation od perlusky 😀
juli, ja uz mam v-max doma v detskej izbe a trenujem s nim po byte
andrejka, aj mne zacali este skor krvacat dasna a pomohol mi lacalut, odkedy si nim umyvam zuby tak skoro nic 🙂

silvuskaa
12. máj 2009

andrejka aj mne ale tyzden krvacaju dasna a pobolievaju ma. Patri to k tehotenstvu.....ale co by nam pomohlo fakt neviem 😒

juliett99
12. máj 2009

ahojcek leri,, takze si snim spokojna?? akurat som ti pisala v snazilkach,, ale dakujem za odpoved..

inak stymi dasnami mam aj ja problemy,, ale zatial nekrvacaju,, len mi zapuchaju a bolia,, 😒

perla200
autor
12. máj 2009

ano vítam leri........

juli - boli sme v gyori...hned na začiatku sú obchody interspar - to je ako aupark v ovela menšom...a tam je brendon obchod...potom sme boli len v baumaxe...ale čo sa týka obchodov, skús tému nákupy v madarsku - vo volnej diskusii tam sú dob ré tipy....my sme v tescu v komárome kúpili o 500 sk lacnejšiu postielku ako na slovensku.....

juliett99
12. máj 2009

perlusak dakujem,, ten interspar je za arkadom??

leri
12. máj 2009

interspar je oproti, na jednej strane je arkat a na druhej strane cesty je velky interspar a tam je aj ten brendon