Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

kwetinnka
9. jún 2009

AAhojte, Hanam v inej teme si spominala nejaku doktorku na strecnianskej co robi 4d, nemas na nu nahodou kontakt? asi sa treba objednavat, da ti len fotky alebo si si doniesla aj kazetu?
Julie...držim palceky,myslime na teba...len sa pekne so susnikom drzte:o)

inffinity
9. jún 2009

Ahojte holky, poradila byste mi některá jak mám vyvařit cumlíky?Vůbec netuším jak na to 😖

kwetinnka
9. jún 2009

uz vyvaras..ci trenujes...a chces to normalne len v horucej vode...noo..neviem..len myslim..das zovriet vodu,hodis cumle,chvilku nechas...a vyberies...nie?? 😀

inffinity
9. jún 2009

😀 takto si to myslím taky no aby mi z nich něco zbylo 😀 😀

aaaale už jsem se sbalila a chci si do porodnice vzít i cumlík..no nevím jak na to 😒

ywonnee
9. jún 2009

ahojte, som tu dnes prvy den... nahodou som natrafila na tuto stranku vdaka arasidovemu maslu... no som len kratko tehotna(po velmi dlhom snazeni a 3 neuspesnych otehotneni) ☹ mozno mi nejaka dobra rada padne aby sa toto uz podarilo.... 😉

iva1410
9. jún 2009

ahoj inffinity neboj tá guma a ten plast z čoho je dudlík určite niečo vydržia 🙂 a áno Kwetinnka ti poradila správne (teda ja som to tak tiež pri prvom dieťati robila) hodíš do vody, necháš päť minút povariť a je to. Ja som potom opláchla pod studenou vodou a nechala voľne vysušiť 🙂

perla200
autor
9. jún 2009

ahoj ywonnee....kludne sa pridaj, ak mas nejaký problém určite ti baby bud poradia alebo aspon povzbudia...uvidíš 😀

silvuskaa
10. jún 2009

Dobre ranko🙂
ywonnee vitej medzi nami tehulkami 😀
Co mate nove?

juliett99
10. jún 2009

pekne slniecko ranko vam prajem,, jak sa mate zienky??
ja dnes celkom dobre spokojnucka som hned od rana,, najskor preto ze som celu noc spala bez infuzky a bez tvrdnutia bruska a dnes rano mi sestricka pocuvala brusko a konecne som pocula srdiecko toho mojho drobceka bolo to nieco uzsane,,
slzicky sa len tak kotulali,, dufam ze uz to takto zostane a pojdeme coskor domkou,,,klop klop

silvuskaa
10. jún 2009

juli tak to je super ze sa mate lepsie 🙂 Je to nadherny pocit prvy krat vidiet srdiecko na UTZ, potom ho pocut, prve pohyby ....vsetko su krasne zazitky.
Inak baby mna niekedy chyti taka depka ze mam uplne pocit uzkosti, bojim sa ze ci dopadne porod...aby bolo vsetko v poriadku s malym a podobne obavy, mavate to niektora alebo som sama:(

ywonnee
10. jún 2009

dobre rano Vam vsetkym teda dobry den.... mi s malou sme len pred chvilkou vstali.... silvuskaa nove nemame nic. pocitam sekundy kedy konecne uvidim dietatko na ultrazvuku ale to bude az o 2 tyzdne... som trosku nervozna lebo som prechladla a dufam ze to nijak moje tehotenstvo neovplivni 😖

olalka
10. jún 2009

ahojte 🙂
vcera som tu vobec nebola, nomalne abstak mam 😀 . boli sme s drahym na vylete, konecne mal jeden den volno, tak sa mi venoval. on je inak aj cele vikendy v praci, ale teraz si to odmaka a v zime bude s nami domka, bude sa venovat mne aj malickej. uz aby to bolo.

kwetinnka super, ze si sa nasla s tymi adresami, budem ti velmi vdacna, ked mi ich potom posles (teda ak ich najdes). ja chcem ist tiez nakupit vsetko mozne potrebne, aj tu kozmetiku a tak, urcite sa zastavime aj v cechach po ceste, tak uvidim, co bude, kde vyhodnejsie. Ten CAM som pozerala trojkolku, ale potom ma zaujala aj ta stvorrkolka, co ma tie predne kolieska pri sebe, vidi sa mi stabilnejsi. ale este uvidim, lebo mame mat kocik aj od jedneho znameho, ale ja chcem novy, tak uvidim ako to dopadne.

Silvuskaa, tie uzkosti poznam, aj mna to chyta, a k tomu este aj strach, ako to bude s babom, ci to zvladnem a tak, niekedy ma az hroza oblieva 😀 a pritom sa na babiku straaaasne tesim, cakam na nu uz 10 rokov, je to pre mna zazrak a strasne ju zboznujem uz teraz v brusku 🙂
inak tie hormony s nami kyvaju, ja si obcas poplacem len tak bez priciny, dneska rano ma rozplakala kniha, citim sa niekedy ako debil, nikto na mna nesmie skaredsie pozriet, ani zdvihnut hlas 😀

hanam
10. jún 2009

ahojte,
silvus tak tieto stavy mam aj ja. Vzdy sa vsak nakoniec presvedcim ze sa nesmiem bat lebo to malinky citi ☹

silvuskaa
10. jún 2009

ved aj ja si hovorim ze nemozem mysliet na taketo zle veci, ale ked niekedy ma to tak prepadne 😒
A viem aj to ze ked budem na to stale mysliet, tak ci tak neovplyvnim co sa stane. Vsetko dobre dopadne a hotovo. Fuha aka som teraz optimistka 🙂

hanam
10. jún 2009

😉 to je ono silvus. Musime byt optimistky. Ja teraz v zmysle nemysliet na blbosti hladam prebalovacie stoliky. Najhorsie je ze je to dost narocne vybrat.

silvuskaa
10. jún 2009

zhanam zavisi aky chces, ci ako komodu alebo len pult. Ja som najskor chcela taky s komodou ale nakoniec som sa rozhodla ze nebudeme kupovat. A taraz nam vraj pozicia jedna baba z rodiny z muzove strany. Mala by tam byt aj vanicka, tak uvidime🙂

perla200
autor
10. jún 2009

ja som to mala do 32tt.... už to nemam.... verím, že vsetko dopadne dobre a verím tiež že to zvládneme...zvládli to miliony žien pred nami a zvládnu to miliony žien po nás.... ja sa nejak prestávam báť a začínam túžiť po pôrode🙂)))

hanam
10. jún 2009

Chcem taky so suplikmi a aj s vanickou len kukam vysku aby to bolo pohodlne. To mas fajn ze si ho mozes pozicat, ja nemam od koho tak kupim.

silvuskaa
10. jún 2009

perla zaaaaaaavidiiiiim🙂
hanam ja tiez nemam v rodine nikoho kto by mi pozical nieco pre babo, muz ma sesternicu tak aspon tento pultik budeme mat pozicany, a mozno este nejake oblecko, no uvidime 😉

perla200
autor
10. jún 2009

silvuska.... nezávid aj na teba to príde uvidíš....

silvuskaa
10. jún 2009

neviem, pozeram rozne temy a ked citam co vsetko sa moze stat ☹

cathryn
10. jún 2009

ahojte baby...som tu nová,tak sa chcem opytať v ktorom týždni ste zistili pohlavie dieťatka?zajtra mam druhý scan,som v 17 tyzdni...myslíte,že je možné to zistiť zajtra?

silvuskaa
10. jún 2009

Ahoj cathryn
mne lekar este v 17tt a dokonca ani v 21tt nevedel povedat, naisto by ti to povedali v tomto tt na 3D.

kwetinnka
10. jún 2009

AAhojte tehulky, vitam nove tehulky 😀 Hanam..tie adresy sa posnazim, prebalovaci pultik som tiez riesila ..zdaju sa mi dost drahe, tak sme chceli ze si kupim len komodu a ten odnimatelný vrch by mi urobil dedko,ale nakociec sme taký nasli za necelých 3 tis, ja som nechcela taký co ma ten pult tak do boku,alebo ako by som to povedalatie mi nepridu velmi prakticke ak nemam priestok kde ho po okupani otocit aby som bola oproti babetku. Cathryn mne povedala na neisto v 20 tt..ale potvrdilo sa to na 100% az v 27.
Julieet dufam ze sa mate dobre, ze drobcek poslucha...a kedy by vas mali pustit domov.
Andrejka sa tu davno neukazala,dufam ze ste v poriadku.

A dievcata musim sa Vam pochvalit už som MGR 😀 😀 juchuuu

juliett99
10. jún 2009

kwetinka super gratulujem k titulu,,, 😀
moja neviem kedy nas pustia domko ale dnes som prvu noc bola bez tvrdnutia bruska a bez infuzky tak len dufam ze uz budeme takto len pokracovat 🙂

kwetinnka
10. jún 2009

a co ta placenta?? stale rovnako??

juliett99
10. jún 2009

ano zatial stale rovnako hlboko vrastena do krcka ☹ ale bude dobre ona sa este vysunie 🙂 verim tomu.

kwetinnka
10. jún 2009

noo to je dolezite,ze myslis pozitývne, urcite to bude dobre....verime s tebou

svistik
10. jún 2009

ahojte dievcata!!!

Juliet som rada, ze Ti je lepsie... a verime s Tebou, ze bude este lepsie 🙂
kwetinka... gratulujem k titulu 🙂

spominali ste precitlivelost!!! No mi hovorte... minule som sa rehotala a zrazu som zistila, ze rumadzgam ako blazon... a okrem toho... prvakrat ma decka v skole rozplakali!! Teda vybehli mi pri nich slzicky! Ale to mi minule len zastupkyna hovorila, ze ma vela roboty a uz sa mi tisli slzy do oci 🙂
No ... je to s nami vtipne 🙂

Ozaj a dnes som volala k zenskej kvoli vysledkom z toho triple testu a chvalabohu mame vetko v poriadku 🙂

a uz davno som s chcela oopytat aky je to pocit, ked tvrdne brusko... lebo ja ho mam niekedy tvrde, ale inak necitim nic... tak vobec neviem!

andrejka10
10. jún 2009

Awojte babulky. Sme v poriadku aj s malou, len nás Lukáško nakazil a trápila som sa s teplotami. Ale ja si vás čítam, len nevládzem odpovedať.

Kwetinka blahoželááááááááááám a závidím. Už si dobehla do cieľa. Fakt gratulujem. 😀 😀
Juliet, ty sa nám tam pekne drž a oddychuj. A placenta, neboj pôjde hore, potvora jedna.
Vítam, všetky nové tehulky.

Len čo sa budem cítiť lepšie, budem vám vela, vela písať. 🙂 🙂
Zabudla som sa ešte pochváliť, tie moje nešťastné výsledky na protilátky sa ustálili, ani nezhoršili, ani nezlepšili. To je dobrá správa. Takže malá je v poriadku. 😀 😀 Verím, že to už nejako dokopeme do toho 40tt. 🙂
Držte sa mi tu, verím, že ešte nejaké 2-3 dni a budem fit. Keby som sa neprecenovala a nehnala ešte aj skúšky ,v piatok posledná, tak už som mohla byť Ok. No nalejte rozum dospelej žene 😝 😝 😝
Pááááá dievčatá.