Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

babullka1
5. máj 2009

Ja som tiez dnes rozmyslala ze si kupim brokolicu,ale vyhrala pizza 🙂 a tiez si idem este nalozit 😀

juliett99
5. máj 2009

mne teraz pizza neberie,, dokonca mi smrdi a na zaciatku tehu som si znej grcla,,myslela som ze som ju zjedla s chuti,, ale drahy tiez miluje pizzu,, normalne mi smrdi 🙂 🙂 🙂

babullka1
5. máj 2009

ja nemozem vidiet ryby...je mi znich na vracanie 😵 Ozaj juliet chces si dat zistit ci to bude chlapcek alebo dievcatko?

babullka1
5. máj 2009

Ozaj Juliet co hovoris na porodny plan?aj vy ostatne babule?

juliett99
5. máj 2009

ano babulka ked nam to mrnusik ukaze tak chceme vediet co to bude,, 🙂 🙂
co myslis aky porodny plan?????, 😲 😲

babullka1
5. máj 2009

No v niektore mamicky si spisu porodny plan a po prichode do nemocnice ho odovzdaju personalu,....malo by tam byt nieco v tom zmysle ako by si chcela aby prebiehal poros,ci chces nastih,epi...studentov pri porode ataK

juliett99
5. máj 2009

o tom pocujem prvy krat 😲 😲
no ja viem jedno aj z mojim drahym ze bude pri nas pri porode,, 🙂 🙂
a co ty bude vas tatino pri porode,? a aj mas svoj porodny plan??

perla200
autor
5. máj 2009

to ako sa robí ten pôrodný plán???? po dnesnej návsteve na pohotovosti budem rada ak neodrodím na chodbe 😖 😖 😖 😖

babulka kočík je krásny...taký typicky chlapčenský 😉

babullka1
5. máj 2009

No ja budem mat manzela pri porode len prvu dobu porodnu-potom si netrufa a ja ho nutit nechcem 😉 Ten porodny plan je vyuzivany hlavne v cechach a vetsich mestach-ja chcem rodit v Ilave a tam by sa namna divali asi ako na debila 😠 Perla a co sa ti na pohotovosti pritrafilo???inak tu je jeden taky priklad toho planu....http://www.dietaaja.sk/porodny-plan.php

babullka1
5. máj 2009

A ete jeden link:http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?page_id=131200 🙂

perla200
autor
5. máj 2009

ved mi povedali, že dobre vyzerám na to aké mam problémy- črevné a že kedže už tam hodinu sedím a nevraciam neni dôvod na glukozovú infúzku....tak som si kúpila čierne uhlie a isla nasratá domov....a v tej nemocnici chcem rodiť!!! 😖

babullka1
5. máj 2009

Perla ja by som ich asi zabila 😠 To je sila ako sa niektory doktory spravaju a potom ze clovek sa nema bat ist k lekarovy 😠

juliett99
5. máj 2009

perli uz som ti pisala v snazilkach,,normalne som bola vytocena 😠
a to este tam mas rodit tak to pekne nahloda tvoje rozhodnutie 😒

perla200
autor
5. máj 2009

no a to bolo žena!!! takže by mala cítiť so ženou....ale kde.... 😒

babullka1
5. máj 2009

Na mna sa tak divala jedna sestricka ked som prisla do nemocnice na pohotovost ked som zacala krvacat...ze ake mam vlastne problemy...to ma tak nasralo vtedy ze az...tak som sa jej to snazila milo vysvetlit a ona ze sak pockajte na chodbe a cakala som tam asi 20minut a to tam nikoho nemali!!! 😠 Ochota jak slak

perla200
autor
5. máj 2009

no ked som bola hroziaci potrat...tak som čakala 45minút na ultrazvuk.....!!!!!

juliett99
5. máj 2009

nuz to je asi chlap v sukni,, 😠

babullka1
5. máj 2009

Ja som Perla uz bola v nemocke na odd.hospitalizovana a zacala som fakt silno krvacat tak sestricka volala doktorovi ze aby prisiel no bolo to uz vecer a ten na to ze nech mi da lieky a ze RANO dojde..no absolutny nezaujem...

perla200
autor
5. máj 2009

ako nič v zlom baby...ale ten pôrodný plán ma rozosmial....totižto...u nás v n emocnici môžem o tom len snívať 😀

babullka1
5. máj 2009

No ved u nas v nemocke ja mozem tiez len snivat o takom porodnom plane..by sa fakt divali namna ze ci mi hrabe 😝

juliett99
5. máj 2009

predpokladam ze TT alebo NR to bude asi tak,, ze by ma vysmiali 😲 😀

babullka1
5. máj 2009

Ja budem rodit v Ilave a to neviem ci tam vobec take cosi poznaju 😀

ivella
5. máj 2009

dievcata,mojej kamaratke sa to stalo s tym omotanim snury(malu uz nezachranili ☹ )...tym nechcem nikoho strasit,sama som si ich tiez umyvala
hanam-pre nas to bolo jedine mozne meno co sa nam lubilo(inak sa narodil na tvoj termin presne 😅 )

babullka1
5. máj 2009

a to sa jej stalo po tom co umyvala okna?

dadkag1
5. máj 2009

ahojte tak som spat ale je tu hrozne na tej nasej Orave nie zeby slniecko svietilo ale zima ako v jeseni a to ,ze ma byt jar.Ale uz som si zakurila a idem si vychutnavat teplo.

Porodny plan??????????????????,Tiez prvy krat pocujem.

babullka1
5. máj 2009

Ahoj Dadka 🙂

dadkag1
5. máj 2009

ivella ty mas podobny termin, no o jeden den skor, presne na narodeniny mojho milacika

ivella
5. máj 2009

ked sa doki pytal co vsetko robila tak z toho vyvodili ze z umyvania okien,alebo teda celkovo ze davala casto ruky hore(ale vezmi si ze uz len ked davam taniere do vysokej linky,tak ich mam vkuse hore-je to take nepochopitelne,podla mna sa to moze stat aj pri premetoch dietata-moj nazor)

babullka1
5. máj 2009

ivella ja som toho isteho nazoru,moj maly sa tak pohyxbuje a prevracia ze az....je to asi o velkej nahode a stasti 😉

dadkag1
5. máj 2009

babenky papate poctivo zelezo?????????????????

Lebo ja ani nie moze to nejak chybat babatku? 😕