Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

perla200
autor
5. máj 2009

idem si lahnúť, dnes som mala velmi ťažký den...dúfam, že zajtra bude lepšie...hned ráno sa ozveme...dobrú noc a kto môže príjemný sexík 😀 😀 😀 😀 😀

juliett99
5. máj 2009

no ved uvidime.. mozno aj nam doktorko dovoli,, a vyskusame, 😀 😝
inak ja som mala problem aj bez tehu byt hore tak neviem ci aj teraz by to nerobilo problem 😒

babullka1
5. máj 2009

Perla aj si myslim ze by sme uz mohli ale bojim sa 😒 Prajem dobru noc a ozvi sa nam rano ako ti je.papa

juliett99
5. máj 2009

dobru nocku perluska, a nech uz je vsetko ok,, budeme cakat ako vam je,, moja,, 🙂

dadkag1
5. máj 2009

som si bola urobit chlieb s bravcovou mastou a paprikou ,normalne nniekedy nechapem ,ze ked nieco vidim tak na to dostanem riadnu chut 😀 tak je to aj s milacikom 😀 😀 😀 😀

dadkag1
5. máj 2009

dobru nocku perla a hlavne nech sa ti polepsi 🙂

babullka1
5. máj 2009

Dadka aj ja mam take chute ze nieco vidim a musim to mat...naposledy manzel salel lebo som si robila zemiakovu babu o jedenastej vecer..a pravdaze som ho vyhnala nech mi ide nastruhat zemiacky 😀

juliett99
5. máj 2009

no tak ja som si dnes musela dat vifonku, normalne som nevedela dockat kedy vychladne,, 🙂 😝

babullka1
5. máj 2009

Vifonku aj ja mam rada ale len tie sliziky z nej..zvykla som to jedavat na internate

juliett99
5. máj 2009

ja som polievkova,, zatial som pekne poctivo papkala len domace polievocky... ale dnes proste malinke chcelo vifonku,, 🙂

babullka1
5. máj 2009

Ja velmi lubim svokrine polievky ona robi take paradne huste a take tie klasicke

dadkag1
5. máj 2009

vifonka juj ani nevravte ja milujem tie instantne cestovinky ,ale tie doplnmky nemusim zalievam si ju z bujonom mnam ,,,,,,,,,,,ste mali co spomenut

babullka1
5. máj 2009

dadka to je dobry napad stym bujonom,to ma nenapadlo 😅

dadkag1
5. máj 2009

ked nie v kazdej su dobre tie dochucovadla a ja mam slepaci bujon rada a pride mi ako nedelnajsia rezancova tu zboznujem

juliett99
5. máj 2009

veru ani mna tiez si tam tie blbosti davam cez sitko..
inak ja kym som nebola tehu tak ked bola polievka tak ma pomali nahanali,, a teraz sa neviem dojest. 🙂
inak moje pekne pre dnes sa lucim idem hodit sprsku,, a hajde do hajan,, zas ma nejako lame,
zajtra popismenkujeme 🙂 🙂

dadkag1
5. máj 2009

ja sa uz tiez lucim sak so tu dnes cely den uz len hodit sprchu Tak dobru nocku a drzkajte sa pa 😉 🙂

babullka1
5. máj 2009

Juliet tak prajem dobru noc 😀 Dadka tu vifinu s tym bujonom idem vyskusat...mala som sice pizzu ale polievku este zvladnem 😀

dadkag1
5. máj 2009

Babulka ale staci ti ho dat iba taku stvrtku sak uvidis podla chuti pa pa

juliett99
6. máj 2009

dobre ranicko,, este spinkate tehulky?? 😉 😉

silvuskaa
6. máj 2009

dobre ranko 🙂 Ja som hore nedobrovolne uz od 5:30 😠

juliett99
6. máj 2009

silviska a to preco?, si oik??? 😲

silvuskaa
6. máj 2009

nastastie som ok, ale zobudil ma budik a musela som vstavat do prace. Taaak sa mi hrozne nechcelo, este aj pocasie je take o nicom.

hanam
6. máj 2009

no silvus tak to mame podobe 😉 dobry den babule 😉

hanam
6. máj 2009

co je nove vo svete tehuliek? 😀 😀 😀 my kopkame ako dubkacikovia 😀 😀 😀

ivella
6. máj 2009

Ahojte,tak ja som sa dnes koooonecne poriadne vyspala,vecer dosla mama a vzala syna k nej,tak sme si s muzom aj uzili...my mozme 😀
niekto sa tu vcera pytal na polohy,tak u mna vyhovuje len jedna jedina,obaja na boku(samozrejme drahy vzadu-nemusim pri tom vobec nic robit,takze sme spokojni obaja 😀 😀 )

juliett99
6. máj 2009

ahojky hanam, 🙂 🙂
to je super ze uz kopkate,, aj ja uz by so chcela citit bublinkovanie ci steklenie,, 😉 vcera vteme novembrovky babenky pisali,, ze uz citia bublinkovanie,, a su v 15tt ,, je to mozne,?

ivella
6. máj 2009

juliett,je to mozne,aj ja som to citila uz v 15.tt....ale len pri druhom,pri prvom "az" v 18-om.
a pocitam ze hanam uz neciti steklenie ale riadne kopance,ja som si minule polozila kavu na brucho a asi sa to niekomu nelubilo,tak mi ju vykopol/vykopla? a vyliala som ju 😅

silvuskaa
6. máj 2009

hanam praca slachti 🙂 Aj ked ja ani veru nepotrebujem byt vyslachtena 😀
My uz tiez kopkame, ale momentalne asi babeno spinka. V 15tt mozno citia pohyby druhorodicky a vyssie...

svistik
6. máj 2009

Ahojte dievcata!!! pozeram, ze ste uz prebarali aj milovanie... mne sice moja doktorka nepovedala nic, ale ked som bola na velku noc s krcami v brusku na pohotovosti tak ten lekar nam zakazal milovanie a pritom povedal, ze ten fyzicky kontakt nevadi, ale ze orgazmus sposobje kontrakcie a to by mohlo uskodit, ale na internete som nasla ze orgazmus uskodit nemoze tak ja uz neviem... my uz tiez abstinujeme5 tyzdnov ☹

poseidonka
6. máj 2009

baby chcela by som sa spýtať, kedy vám bolo začať vidno brucho?? 🙂 Ja mam totiž už teraz bruško, ale to je také to sadlové 😀 tak preto sa pýtam kedy sa budem mocť začať vyhovárať, že to nie som tučná ale tehotná 😅