Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

kwetinnka
3. máj 2009

už to vidim 😉 kedy to budete mat:o)

juliett99
3. máj 2009

kwetinka a co ti povedal tvoj gynekolog?

kwetinnka
3. máj 2009

na magnesku uz ficim,dobre tri týždne....s nim je to znesitelnejsie,doktorka to vie,v stredu idem este na kontrolu..len...nemam chut byt do konca doma pnke..ale co uz

kwetinnka
3. máj 2009

no že pokial mi nejak extra netvrdne brusko, a nekrvacam mam sediet doma a setrit sa s magneskom v ruke.

juliett99
3. máj 2009

kwetinka ja zacinam zajtra druhy trimester.. a pohlavie este zatial netsime..
aj ty by si si mala vypisat profil aby sme vedeli v ktorom tt si.. no uz vieme 😀 😀 😀

kwetinnka
3. máj 2009

akurat sa to tu snažim najst....a doplnit informacie

juliett99
3. máj 2009

aha no ja uz som na pnnke od marca,, a budem az do konca,, ale pre mimi to zvladnem a dokazem urobit vsetko.. 😀

kwetinnka
3. máj 2009

tak urcite,inak by o cele nemalo význam

perla200
autor
3. máj 2009

je to v nastaveniach kwetinka...
aha tak magnesko mas???? tak potom musíš oddychovať aby peristatikum čriev bolo v klude....aj mna všeličo pobolieva a pichá....ale tak v norme len chvílu.....

juliett99
3. máj 2009

tak vy cakate tiez dievcatko,, super,, len pekne oddychuj a lezkaj,, urcite ti to pomoze,, 😉 😉

perla200
autor
3. máj 2009

no ja si myslím, že také pobolievanie bruška je normálne cez celé tehu....lebo ved sa maternica rozťahuje celé tehotenstvo....

kwetinnka
3. máj 2009

už som to nasla,ale toto nieje mierne,obcas sa mi az zatmie,a zas citis kedy to možu byt crievka a kedy nie 😅 ,noo chvila by bola v norme,ale niencely den,

kwetinnka
3. máj 2009

no zatial na 90% je to babulka,tak dufam ze aj ostane,tiez son si myslela ze je to normalne,doktorka ma vyviedla z omylu.Nerobim z toho vedu,len trosku ma to stve hlavne vecer ked je porovatelne tvrdsie od rana,aj ked zas nemozem povedat ze by bolo tvrde. julie a co si pred tým robila ked ste robili na 12 lebo ja som tak robila tiež ale dali ma na 8micky v pohodke.

perla200
autor
3. máj 2009

no ja som to necítila kwetinka - ja som sa jednu noc zobudila a myslela som si, že rodím také bolesti ma chytili a potom som isla k lekárke a tá povedala, že sú to črevá tak ja neviem 😒

kwetinnka
3. máj 2009

to vaazne...no tak ja už neviem... 🙂

juliett99
3. máj 2009

kwetinka
tu u nas v hc v jednej fabrike lenze u nas sa robia len 12 ,, a na druhej strane podla mojej diagnozy aj tak by som bola na PN-nke.

kwetinnka
3. máj 2009

aha,tak ked nieje ina možnosť....radsej sedkaj doma...a nech si v pohodli rastie:o)

juliett99
3. máj 2009

ved to ,, hlavne aby som uz nekrvacala ,, a nemala tie krce,, nech len pekne nase male susnica rastie,,

kwetinnka
3. máj 2009

dievcatko by potesilo? 😀

juliett99
3. máj 2009

veru potesilo,, a jaaaaaaaakkkkkkkkk,, ale tak hlavne aby bolo zdravucke,,
uz mas vybrany kocik??

perla200
autor
3. máj 2009

kwetinka a kde robíš?

kwetinnka
3. máj 2009

kočík už sme pozerali,najpr som chcela chicco trio s3 ale odradilo ma vidiet ju prevratit sa,a zatial to vidim na V-max, ja som do 8 TT robila sestricku na ARE,ale samozrejme som odtial musela odist potom ma dali do ambulantneho traktu.vyuz kocik mate vyhliadnutý?

kwetinnka
3. máj 2009

perli, kočik už mate??

perla200
autor
3. máj 2009

ano mame...tuším je aj v albume pozri si môj album...

kwetinnka
3. máj 2009

mna trosku odradzaju na tých kocikoch tie predne kolesa:o),len skoda ze mi zatial nevies povedat ci si s nim spokojna

perla200
autor
3. máj 2009

no my sme si vybral cam značku - že vraj je velmi dobrá....vela báb je s ním spokojná...uvidíme, ale my sme ho kúpili aj preto, lebo mal všetko, vajíčko, je aj športák a to je pre nás tiež dôležité.....

kwetinnka
3. máj 2009

tiez chcem taky co ma vsetko,tiez som pozerala cam-i ale jedine trojkolka mala velke koleca...a teraz uz je vela kocikov takych co maju vsetko...nebudem po pol roku kupovat nieco dalsie

perla200
autor
3. máj 2009

jaj ty chceš trojkolku? no teraz je tak strašne vela možností kočíkov že až...ale ja ked som uvidela henten tak bolo rozhodnuté.....proste sa mi velmi zapáčil....idem off...idem na kafčo ku kamoške, lebo primrznem k pc a k posteli🙂

kwetinnka
3. máj 2009

trojkolku som videla prevratit sa od vtedy nechcem,ja idem na zmrzku...paaa

juliett99
3. máj 2009

ted aperlus nerob chutky,, 😀 😀 😀

my sme pozerali tiez po kocikoch,, nam sa paci Quinny, x-lander, jane-slalom..ale tak viem ze kym pride cas na kupu kocika este najdem iny,, xixi