Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
6. máj 2009

andrejka dakujem,, za podporu,, aj ja tak v kutiku duse dufam ze sa to utrasie,, 🙂 🙂
o zajtra budeme na teba mysliet,, super ze ti to nahra na USBcko,, aspon sa tatinko moze zucastnit,,

perla200
autor
6. máj 2009

ano preto je juli zlý, lebo je zmätený....nevie čo môže a čo nie...a navyše je chlapec tzm. že je na matku viac naviazaný ako na otca i napriek všetkému si myslím.....nas malý hovorí nevlastnému otcovi ocko a vlastnému otcovi tato..a ma z toho mišung v hlave a preto je taký zlý....oni tie deti podla mna nevedia prejaviť tú zmätenosť inak ako takto....

juliett99
6. máj 2009

tiez si myslim,, perlus ,, len vies teraz ako som tehula tak ma obcas uz fakt vytaca,, uz som sa pristihla ze som na neho aj kricala a potom mi to bolo luto,,
je to dost narocne ale tak dali sme sa naboj tak treba s nim bojovat, a zvladneme to,, 🙂

perla200
autor
6. máj 2009

jasné že to zvládnete....no ja osobne si myslím, že každé dieťa velmi trpí ak nemá pri sebe svojich rodičov....a ovplyvnuje to jeho psychiku i vývoj....ja som pracovala s deťmi z detských domovov - viem že to sa nedá porovnať, ale len chcem tým napísať, že tie deti tak strašne trpeli rôznymi chorobami, atd...hlavne preto, lebo nemali pri sebe rodičov a tých im nikto nenahradí...ovšem z

juliett99
6. máj 2009

to je pravda moja,, ja len dufam ze davidko ,, bude nadalej stastne dieta ako bol doteraz ako som ich spoznala,, ja viem ze ma hrozne lubi a stale mi to hovori,, a aj sa casto spolu mazname,,

hanam
6. máj 2009

baby nemate niektora skusenost so zvacsenou stitnou zlazou v tehotenstve... ☹

juliett99
6. máj 2009

hanam,, moja rada by som ti poradila ale veru som sa stym este nestretla,, 😒
a ty mas stitnu zlazu??

perla200
autor
6. máj 2009

no ano juli- ale napriek všetkému mu prepáč za úprimnosť nikdy nenahradíš jeho mamu...lebo aj môj svagor sa o to snažil, no vypálilo to ešte horšie...proste je to tak

hanam
6. máj 2009

problem je ze som zmenila gyn. a ta predtym mi v 1 trimetri mala robit krvny test aj s vysledkami na stitnu zlazu. Teray poslala mojej novej gyn. vysledky ale vela testov tam chyba a aj tento. mam teraz viditelne zvacsnu stitnu zlazu a aj pred tehu som mala ale nemala som ziadne problemy a neriesila som to. no teraz ma vystrasila...ked som sa spytala dr. co to moze sposobit povedala ye napr. aj spomalenu mozgovu funkciu u babatka...som z toho uplne mimo...bojim sa...v stredu idem na krv a ideme testy doplnit ale dufam ye nic nebude zle ☹

juliett99
6. máj 2009

ja to viem moja,, nikto mu jeho mamu nenahradi,, mama je len jedna aj ked ho opustila,,ale ten pribeh uz poznas.

hanam
6. máj 2009

perla a juliet ja si myslim ze nezalezi na tom kto koho nahradza ale na tom aku lasku ten samotny clovek citi 😉

dadkag1
6. máj 2009

babulky co poradite na bolave hrdielko a slabost s chripky .........nechcem ist na tabletky ked do teraz nemusela 😢

juliett99
6. máj 2009

dadka ja som kloktala,, slanu vodu bleeee,,, a jedla citrony,, 🙂 🙂

hanam aj to je pravda,, ja som mala nevlastneho otca a vinahradil mi vsetko co o co moj nemal zaujem

babullka1
6. máj 2009

dadka mne chripka presla az do zapalu dychacich ciest,takze som sa nevyhla antibiotikam 😒 ale snazila som sa co najviac vitaminov,no mne to aj tak nepomohlo

dadkag1
6. máj 2009

dik za rady skusim lebo ja uz nevladzem ☹ idem asi pekne podperinku to bude najlepsie .pa babulky drzkajte sa

juliett99
6. máj 2009

vyzdrav sa nam dadka,,, 🙂

inak mne tiez chripka presla az do zapalu priedusiek to bola inak hroza,, 😠

perla200
autor
6. máj 2009

no juli...ved uvidíte...všetko bude ok 😀

dadkag....a začalo ťa bolieť hrdlo? no ja odporúčam coryzaliu - homeopatiká môžeme celé tehotenstvo....

juliett99
6. máj 2009

jasne perluska ze to zvladneme,, kde sa chce tak sa zdola aj mot everest no nie,, 🙂 🙂

hanam
6. máj 2009

nuz o stitnej zlaze som nic nenasla...musim dufat ze vsetko bude ok a malinky bude v poriadku ☹ kurnik ale som z toho dost rozrusena ☹

juliett99
6. máj 2009

hanam
a to kedy ti to zistili????????? 😒

hanam
6. máj 2009

dnes som bola na poradni...zistila ze testy chybaju...a uz pred tyzdnom ma na to upozornila diabetologicka

juliett99
6. máj 2009

no pekne a nenasla si ziadnu temicku,, a co nieco vygooglit? 🙂 🙂
nebojkaj moja vsetko bude dobre len klud 🙂

inffinity
6. máj 2009

hanam poslala jsem ti IP nevím jestli jsem to mohla dát sem tak tam jukni třeba tam něco najdeš nebo se něco dozvíš

hanam
6. máj 2009

dakujem hned to idem kuknut...si zlata

inffinity
6. máj 2009

juj jen jsem si nevšimla že je to staršího data,ale když tam pisneš nové téma určo se ti holky ozvou

juliett99
6. máj 2009

infinity
a ty teraz byvas v TO? tvoj priatel-manzel je slovak?? aj tu planujete zostat byvat?

inffinity
6. máj 2009

juli - jo jo, já jsem se sem za ním přistěhovala a přítel je slovák a plánujeme tu zůstat-koupili jsme si tu byt 😀

juliett99
6. máj 2009

takze budes rodit v TO?? 🙂
a ako si spokojna zo zmenou paci sa ti na sk??

inffinity
6. máj 2009

jo budu rodit tu 🙂 akorát jsem trošku překvapená z porodnice, jak to tam chodí že musíš s mimi na chodbu a tak..a rodiče jak přijedou tak snad se trefí do návštěv.. chtěla jsem nadstandart ale chodí to tu na něm jinak než v čr..takže by to bylo zbytečné ☹ jinak ještě jsem si úplně nezvykla, jsem tu od léta a nenašla jsem práci, pak přišla nečekaně beruška 🙂 a nemám tu žádné kamarády ☹ ale snažím se..na netu jsem našla nějaké maminy a se sousedkou už taky kamarádím..takže celkem to jde.ale je mi smutno, hlavně tedka jak mám ty svoje těhu nálady..směju se a najednou začnu plakat a nejsem k utišení ☹ ☹ asi to jsou hormony,ale je to těžké..

kika99
6. máj 2009

ahojte, mozete mi poradit? Som v2tt, ale musela som podstupit rtg chrbtice. malu maternicu mi zakryli, ale neviem aky to moze mat vplyv na vyvoj plodu. Nemate niektora podobne skusenosti alebo mi poradit co dalej?? mam obrovsky strach...