Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

silvuskaa
7. máj 2009

Aj nocna kosela a pyzamko je pohodlne 😀

juliett99
7. máj 2009

kosele nemusim lebo mne je stale zimka,, a som studena ale pyzamko, hej,, 😀

infinity,, ten tvoj drahusik kde robi v HC??

silvuskaa
7. máj 2009

juliett ja tiez len pyzamko ale v lete aj kosele, teda skor take dlhe volne tricka nosim.

inffinity
7. máj 2009

U armády..

juliett99
7. máj 2009

no ja vobec,, ja som zmrznuta este aj v lete,, 🙂

dadkag1
7. máj 2009

dobre ranko 😀 aj u vas svieti slniecko??????????? Normalne sa radost zobudit 🙂

pridam sa ,,,ja som si nekupovala ziadne tehu nohavice ,ved ked som videla ake strasne strihy a farby tu maju tak som radsej na to kaslala.Zato som si kupila par teplakov ktore maju nizky pas ........su iba pod brusko..........dobre na nosenie teraz a aj potom...............a na take slavnostnejsie nosenie mam svoje nohavice.......nebojte sa nezapnem sa ani na jednych,vyriesila som to tak ,ze som tam kde je dierka na gombicku prevlikla gumu a tu dala na taku dlzku ku gombicku.Nohavice alebo riflke zapnem pokial idu a aby nebolo vidno gumicku prhnem do nutra a nato hodim dlhsie tricko ci tuniku co mam take elegantne 😀 NOhavice netlacia a ja sa citim super a nik nic nevidi 😀 😀
A triciek som si kupila,len sak naco prehanat. 😉

silvuskaa
7. máj 2009

dadka ja to tiez robim s tou gumickou, ale horsie je ze niektore uz neprevleciem ani cez boky, takze zbytocne nechcem byt napraskana a zle sa mi potom dycha 😒

juliett99
7. máj 2009

ahojky dadka,, 🙂
veru rano to bola radost sa zobudit, som si vravela ze konecne zas slniecko,,, 🙂 ale uz sa to pokaslalo a je zas zamracene 😠 😠 😠 😠

dadkag1
7. máj 2009

tu este sviet a nech len tak vydrzi stacilo by do novembra 😀 😀 😀

infinity to s tymi kamaratmi poznam.My sme boli skoro 4 roky prec zo Slovenska a tak vela kmaradstiev ochladlo a ked som sa vydala,byvat sme prisli do dedinky mojho manzela.Tu nikoho skoro nepoznam a susedov,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,fi tych je vela .......len skoda ,ze v setci su uz po smrti 😀

juliett99
7. máj 2009

veru ja som tiez bola 4 roky mimo,,a ked som sa vratila, tak kamaratky vydate kazda svoje povinnosti a deticky,, nuz nasli sa novy priatelia ale uz ani to nieje ono..

inffinity
7. máj 2009

No mě moji kamarádi, ale kamarádi, ne známí nebo tak, strašně překvapili..Nijak jsem se neloučila,ale vždy jak přijedu "domů" tak se snažím je nějak prostřídat a většina je úplně spokojená, že jsem tady v SR, ne že by se mě chtěli zbavit,ale že mají kam jezdit..na víkend na léto a tak 🙂 skoro všichni do jednoho, že budou mít výlet když mě budou chtít vidět 🙂

juliett99
7. máj 2009

to je dobre ze ste v kontakte to len prospeje 🙂

babonr
7. máj 2009

Ahojte.Ja som tu dnes prvý krát...Mám pred sebou ešte veľmi dlhú cestu, kým príde moje prvé bábätko,ale som zvedavá na veľmi veľa vecí,tak dúfam,že mi radi pomôžete,keď budem mať nejaké otázky 🙂

inffinity
7. máj 2009

babonr ahojky vítáme tě.. 🙂

mi.mimi2
7. máj 2009

babonr
ahoj
no ja poradím veľmi rada... 😉 a inak kočky ahojte

dadkag1
7. máj 2009

ahoj babonr vitaj medzi nami.Len sa pytaj, je tu vela ohromnych zienok,ktore ti velmi radi pomozu zorientovat sa na ceste tehu 🙂 cit sa tu dobre 😉

dadkag1
7. máj 2009

inffinity nas niekedy dni ,ze sa ti malinke moc neozyva cez den?

dadkag1
7. máj 2009

alebo aj ty mimi

juliett99
7. máj 2009

babonr... vitaj medzi nami,, to je dobre ze si nas nasla,, je tu vela super bab co ti urcite buduvediet poradit,, 🙂 🙂 🙂

ahojky mi.mimi.. 🙂
ako sa ti dari?? 🙂

dadkag1
7. máj 2009

mam tieto dva dni take zmiesane pocity ,malinke sa hybe len sem tam a neviem ci je to tym ze som nachladnuta alebo mam utekat k lekarovi ,ci je v setko ok ☹

inffinity
7. máj 2009

no někdy přes den, když něco dělám tak se mi zašprajcuje pod žebra, že se nemůžu hýbat (to mi dělá schválně) a jinak nejvíce se tam začne kulíkovat, jak si v klidu sednu nebo lehnu a nebo samozřejmě večer když jdu spát, to má nejvíce práce s prozkoumáváním bříška..už mě dokonce tedka dvě noci po sobě vzbudila..ale hýbe se docela často, nemůžu říct že málo..ale jinak v knížce jsem četla,že tím že má mimi už méně místa jsou pohyby omezenější, ale mohly by být tak co tři hodky..jinak jak píšeš že jsi nachlazená, tak jsi unavenější a v útlumu a mimi to určitě cítí stejně a více spinká 😉

mi.mimi2
7. máj 2009

kočky ahojte..
mala som také dni že som musela svoje bábo doslova prehovárať aby sa ozvalo aspoň jedným kopancom 😉 neboj horšie by bolo keby necítiš vôbec...možno je len to tvoje viac lenivé 😉
juliett99 no fajne...len sa už môjmu bábu nechce byť v brušku..už mi odišla aj zátka tak čakám 😉

dadkag1
7. máj 2009

mimi tak to je fajne sa uz tesis???????,,, 🙂

mi.mimi2
7. máj 2009

dadkag1
jasné sa teším bábo ma okolo 3100gplus mínus...tak je fajne..už môže prísť 😉

inffinity
7. máj 2009

jůj.. já bych už tu svoji berušku taky chtěla ☹ fíha ještě 4-6týdnů a já nemám nachystanou tašku do porodnice 😖

juliett99
7. máj 2009

mimi to je super,, 🙂 🙂
potom budem cakat na infosky ako sa ti pacilo v nr... 🙂

babonr
7. máj 2009

Ďakujem za milé privítanie 🙂 My máme ešte len deväť týždňov...Dnes sme dostali tehotenskú knižku a tak,takže som teraz taká rozčarovaná 🙂 Už je to totiž také skutočné..Ale aj sa trošku obávam.Či bude všetko o.k., ako to zvládnem a tak..Veď ja mám za pár mesiacov vychovávať nového človiečika!!! 😅 Viete mne to ešte len všetko postupne dobíja.Bude zo mňa mamina 😀

perla200
autor
7. máj 2009

to je normálne babonr....myslím tá panika....aj mna to chytalo....a to uvidíš ked budeš tak v ôsmom mesiaci, že nič pre bábo nemám, žiadnu vybavičku a za chvílu rodím...to bude len paniky 😀

silvuskaa
7. máj 2009

Ahojte..... 🙂 babonr
ja len na skok teraz som doupratovala a sup do sprchy a potom padime k svokre, zajtra rano som zasa doma ako na koni. Uf stale nejake nahanacky, ani nevnimama ci ma vobec kope babo a potom vecer rozmyslam a strachujem sa ci sa mi ozvalo cez den.

juliett99
7. máj 2009

achojte tehulky,, 🙂 🙂 🙂
babenky moje,,
mne uz asi fakt hrabe,, stale tvrdim ze idem na poradnu v pondelok a zistila som ze 13.5 je az v stredu,, ttakze tehu demencia u mna super funguje,,