Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

andrejka10
18. máj 2009

Ahojte tehulky. Dnes vyzerá, že je pred nami znovu krááásny deň. Škoda je ho márniť "prácou" 😀 . To bol vtip. Aj ja dnes beriem do ruky skriptá a začínam sa natvrdo učiť, pretože som to flákala a už by som sa mala začať učiť...... ☹
Inak, ja sa bránim počas celého tehotenstva akýmkoľvek tabletkám aj homeopatikám. Pre istotu. Radšej volím, relaxačnú hudbu, prechádzku, dobrý koláčik .......... 🙂
Držte sa mi tehulky, idem makať aj cez takýto pekný deň, ja si vás večer dočítam. 🙂

juliett99
18. máj 2009

kwetinka nie zatial neboli a ja mam stale zakaz chodenia. ☹ takze ja len obcas na take mini prechadzky a dnes je krasne a mna boli hlava no strach.
skoro dve hodiny som si pospala,,a veru nepomohlo mi zobudil ma hlad a asi zas znovu zaspim.
no ja som bola chora hned v prvych tt az do zaciaatku aprila najskor nadcha, hrdlo a potom mi to zliezlo az na priedusky veru bola to hroza,,ale teraz je uz ok chvalabozku, 🙂

silvuskaa
18. máj 2009

juliet ja mam cely ces odkedy som tehu nadchu, nastastie hrdlo neboli ale soplim stale a v noci mam upchaty nos. Konecne som napapana🙂 Uz ste po obede?

kwetinnka
18. máj 2009

silvus a nemas to nejaku alergiu??

perla200
autor
18. máj 2009

ja ked som zistila, že som tehotná som mala najhoršiu nádchu za posledných 5 rokov....a hrozne som sa bála....ale nastastie bolo všetko ok.....

silvuskaa
18. máj 2009

je mozne ze to aj nejaka alergia o ktorej neviem. Dufam ze sa to neprenesie na male ☹

juliett99
18. máj 2009

silvuska,, ja som teda napapana mna zobudil hlad,, xixii zjedla som dva taniere polievky,, a veru neviem neviem ci zas nezalomim..
no veru to uz by si mohla mat skor ako alergiu ??nebola si u lekara:

perla200
autor
18. máj 2009

sivlusska....určite to nie je alergia...lebo ked to más celé tehu.....a to je aj tým, že my tehulky mame oslabenú imunitu a nalepí sa na nás všetko:((((

silvuskaa
18. máj 2009

Fakt neviem ale mna odjakziva stekli obcas v nose a potom kycham a kycham, ale aj v lete a zime. Ja sa priznam ze som zjedla porciu hranoliek, ja viem vitaminky tam chybali 😒
Ale co narobim ked mi to pyta 😀

perla200
autor
18. máj 2009

silvuska. to nevadí aj ja som mala hranolky....ale za to malej dávam vitamíny ako viem....aké by to bolo tehotenstvo keby sme jedli samé zdravé veci? 😔

silvuskaa
18. máj 2009

presne parli...som rada ze ma chapes 😀
Ozaj...beriete aj nejake tabletove vitaminky?

kwetinnka
18. máj 2009

calcium s dckom a calibrum mami na striedacku pregniom..

silvuskaa
18. máj 2009

pytam sa lebo ja som si kupila mamavit a tabletky papam mozno 2x do tyzdna, zabudam na to.

perla200
autor
18. máj 2009

ja beriem...magnezium - to na krče v lýtkach a pregnium beriem.....

kwetinnka
18. máj 2009

mamavit nepoznam...a to pregnium sa mi zda dobre....

silvuskaa
18. máj 2009

baby ja to pregnium vobec nepoznam. Mamavit je od firmy GS.

perla200
autor
18. máj 2009

aj mne...no dievčatá idem cvičiť....uvidíme čo to bude potom vám to opíšem čo a ako.....

silvuskaa
18. máj 2009

prijemnu zabavu perla 😉

kwetinnka
18. máj 2009

a kam chodis cvicit,ja idem az v stredu.,to pregnium obsahuje nejaku riasu na podporu inteligencie babetka,a potom su este nejake podobne...ale tam 30 tbl stoji okolo 700sk

silvuskaa
18. máj 2009

a tieto pregnium kolko cca stoja?

juliett99
18. máj 2009

ja mam len maternu a magnezium.. to pregnium ani nepozam,, ale poviem vam ze jem ho ovela menej ako baby plan ,, skor vzdy zabudnem, 😒

perla200
autor
18. máj 2009

no juli....to pregnium je novinka, ale ja som brala femibion a teraz beriem pregnium, je to cenovo to isté, okolo 22 eur tuším....

bola som cvičiť, chodím do NZ cvičiť...bolo super, bolo to joga pre tehotné....a potom prednáška, o šestonedelí, robí to jedna sestrička z oddelenia novorodeniatok, a hovorila veci z praxe, ako si masirovať hrádzu, čo robiť a nerobiť...proste super to bolo!

juliett99
18. máj 2009

super perluska aspon si si aj oddychla,, a nieco si sa naucila,, aj ja som rozmyslala aale ja mam na to este vsetko cas a ani neviem este ci nieco podobne je v HC a za dalsie ci mi do miki dovoli,,, 😉

perla200
autor
18. máj 2009

čo oddýchla...skoro zaspala.....uvolnila sa.....

kwetinnka
18. máj 2009

ja som pocula ze ta materna sa neodporuca v š.trimestri,ze vraj su v toho vecsie deti..a to viacero doktrov vraj tvrdi,tak neviem.

juliett99
18. máj 2009

no nevie, kwetinka doktor mi nic nepovedal,, ale tiez som pocula ze su deticky vacsie po vitaminoch celkovo,, no pri tom ako to ja beriem este polovicku mozem predat heehh 😀 😀 😀

kwetinnka
18. máj 2009

ja hlavne beriem calcium...aby mi vlasy a zuby nevyoadali....lebo ja ani mesko a mliecne veci moc nejem.

juliett99
18. máj 2009

no to calcium nieje zly napad,, mne teraz v tehu nepadne dobre nic mliecne,, mam z toho kyselinu,, a to pijes to sumive?

babullka1
18. máj 2009

Ahojte vsetky 🙂 Ja som tu hadam uz aj dva dni nebola 😒 Ale uz malujeme a cez vikend sa asi stahujeme,tak nemam na vas ani moc casu..ako sa mate 😀

perla200
autor
19. máj 2009

no my vieme babulka....dobré ránko dievčatá.....no super babulka.....