Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

macilaci
27. máj 2009

perla, už áno, myslím, že sú to pohyby, také brblanie v brušku a niekedy aj taký kopanec alebo čo 😀

perla200
autor
27. máj 2009

tak ano to sú pohyby.....uvidíš ako sa to bude zosilnovať .... 😀

andrejka10
27. máj 2009

Ahojte dievčatá, tak ako si užívate dnešný deň. Pracovne??? Ja som dnes bola na tom diabetes teste. Fuj to bolo ale sladkééééé....... Ešte, že malá Sára má rada sladké. 😀 Najhoršie bolo vydržať nejesť od včera od 8hod. 😀 Zajtra budú výsledky, tak dúfam, že aspoň tieto budú dobré.
Perla, bola si v kontakte s Juli??? Ako sa nám drží???

perla200
autor
27. máj 2009

nie neviem nič o juli......ked budem vedieť tak napísem určite

silvuskaa
27. máj 2009

Ahojte, milaci dnes drzim palceky, daj potom vediet.
andrejka aj ja som bola dnes na cukrovkovom teste 🙂 Hned som mala aj vysledky a su dobre v norme tak som spokojna. Veru najhorsie bolo nejest a aj sladke mi chybalo vcera cely den a veru ked som sa vratila od doktora mi aj zle prislo kym som sa poriadne nenajedla.
Juli...drz sa! Vsetky na vas myslime.

kwetinnka
27. máj 2009

AAhojte, tak ako macilaci uz viete coto bude? Ak budete vediet nieco nove o julie dajte vediet....drzim palceky

andrejka10
27. máj 2009

Silvuskaa, tak ty máš už aj výsledky?? Fíha, v tom Poprade asi spia, ja sa tam musím trepať aj zajtra. ☹
Macilaci, ako???, však to 3D je úžasné. Ja keď som videla tú tváričku, no bola som hotová.......... 😀

svistik
27. máj 2009

Ahojte tehulky 🙂

Ja sem chodim strasne malo, vzdy precitam ako sa mate a kym to vsetko docitam, tak som taka unavena, ze si musim zdriemnut!!!
Ja uz tyzden chodim do prace, takze po mojom 6tyzdnovom sladkom nicnerobeni, zasa zistujem ake narocne je pracovat 🙂
Jediny svetly bod je, ze uz len 5 tyzdnov a potom 7 tyzdnov dovolenky (ucim na gympli) !!!!

Andrejka... mrzi ma, ze mas problemy, ale ty si uzasne, vesele, optimisticke ziena, takze urcite to zvladnete a vsetko bude v poriadku 🙂

Juliett... kde si nám?? bojime sa o teba a pritom verime, ze ste v poriadku ... drzkajte sa 🙂

Vsetky sa drzkajte, davajte si pozor a pekne tehulkujte 🙂

andrejka10
27. máj 2009

Svistik ďakujééééém. 🙂
Ešte to chvíľku vydrž v tej práci a o chvíľočku si už budeš vychutnávať aj ty naplno tehulkovanie. Tak sa nám v tej práci drž. A nech ti tých pár týždňov rýchlo ubieha. 😀

perla200
autor
27. máj 2009

neviem nič o juli....ta babenka čo ma byť s nou v kontakte tak nepíse:( dúfam, že sú ok....ved je pod dohladom lekárov 😔

dadkag1
27. máj 2009

Mam za sebou dalsi uspesny dnik malinke sa upokojilo a dufam ze mu to tak vydrzi este take dva tyzdne ,take odprucanie sme dostali v nemocnici ,kazdy den je k dobru.Ale som rada ,ze som doma a nemusim byt v nemocnici,lebo tam je to fakt stresujuce. 🙂 🙂

Skoda ,ze pocasie sa nam zhorsilo ☹ ☹

Normalne sa uz citim ako slonik prejdem iba par krokov a uz som unavena ako keby som mala 90 😀 😀

Zajtra ak sa nic nestane sa chysatme s manzelikom do Polska na nakupi ,este doma nemame skoro nic a ked vidim ako ma to kedykolvek moze opat chytit tak uz niet na co cakat.
Co poradite Vanicku na kupanie je lepsie kupit taku vacsiu?
A mate niektora skusenost s kupou cestovnej polohovatelnej postielky v Polsku?Ake su ceny.
A aka zakladna vybavicka veci okrem oblecenia by mala byt doma?
Budem vdacna za kazdu radu. 🙂 🙂 🙂

perla200
autor
27. máj 2009

podla toho čo chceš dadkag....hlavne postielku, vaničku - my mame prebalovací pult s vaničkou spojený...matrac do postielky, obliečky, plachtu, perinku a mantinel poprípade baldachyn.... 😀

macilaci
27. máj 2009

ahoj dievčatá, teraz idem upraviť aj profil ale hlásim, že to budú jednovaječné dievčatká 🙂
všetko je OK, napredujeme ako podľa knižky, to mi už povedali dvaja rôzni lekári. 😎

juliett99
27. máj 2009

ahojcek tehulenky tak moc dakujem za vasu podporu, moj drahy mi priniesol net tak vas tu zas budem otravovat po troske.
vraj to tu vidia na dlhodobe ustavne liecenie,, musi sa placenta vysunut vyssie teaz je velmi dole a robi neplechu

macilaci
27. máj 2009

ahoj, dúfam, že bude všetko OK a dajú ťa dokopy 😉 len treba vydržať.

juliett99
27. máj 2009

ahojky maci aj ja tomu pevne verim nedavam na slova doktorov najma jednej 😉

macilaci
27. máj 2009

podľa man sa hlavne netreba stresovať a radšej myslieť pekne pozitívne, predstav si, že si na kúpeľoch. chvalabohu už v nemocnicich môžeš mať notebook dakže sa už pekne vieš zabaviť na celý den. aspon nemusíš variť, upratovať..... 😉

svistik
27. máj 2009

ahoj juliet!!! no takto nas vystrasit!!! Vsak toto sa nerobi!!! Len sa pekne valkaj 🙂 A zostala si teda v nemocnici??

macilaci... tebe hrozne moc gratulujem a uprimne Ti ich prajem a vlastne aj trosku zavidim 🙂 Tvoja polovicka bude mat doma riadny babinec 🙂 Uz predtym si vedela, ze to budu dvojcata, ci Ti povedali az teraz???

dievcata ja som za posledny tyzden strasne pribrala!! neviem presne co sa tyka kil, ale z nicoho nic mi behom tyzdna vyhuplo brusko!!! tiez sa uz citim ako slonik!!!
a normalne som zaspala... trosku som sa prebrala ale stale vyzyvujem a kedze moj milovany m anzel ide pozerat futbal asi zalahnem a idem spinkat 🙂

svistik
27. máj 2009

dievcata... drzkajte sa vsetky!!! Ja musim ist spinkat lebo ledva preblikujem na ten monitor 🙂 Krasny zvysok vecera a dobru noc :_)

perla200
autor
27. máj 2009

macilaci...ja som nevedela že čakáš dvojičky🙂

juliett99
27. máj 2009

svistik ano som tu a je otazne na jak dlho, veru aj ja som bola vylakana ani tlak som tusim nemala vraj velmi nizky bodaj by nie ked som sa zlakla

andrejka10
27. máj 2009

Awooooj, juliet, vitaj opäť medzi nami. 😀 Držkaj sa nám, sme radi že si sa ozvala. To nám nerob, máme o teba starosti. Musíš pekne oddychovať, pozitívne myslieť, hladkať si bruško, rozprávať sa s ním a uvidíš všetko bude OK.

Macilaci, blahoželám a teším sa s tebou. To je nááádhernéé, že jednovaječné dvojčatá a ku tomu babenky. No proste super. 😀 😀 😀 A veľmi pekné mená si si vybrala.

Svistík dobru noc. Závidím ti, ja idem ešte šprtať podnikové financie. Nejaké odberné právo a.s. a také dristy - fuj to. Nebaví ma to. ☹

silvuskaa
27. máj 2009

juliet ahoj, vsetky sme sa o vas bali. Neboj urcite bude vsetko v poriadku.
andrejka ty si take optimisticke slniecko, to sa mi velmi na tebe paci, aj co sa tyka skoly 🙂
Je tu vlastne este niekto? Ja som len nakukla, zajtra musim uz do roboty po 6dnoch volna to bude naozaj tazke. Dnes mi lekar uz vypisal aj tlacivo na matersku, sice troska skor ale hovoril ze nabuduce tam bude mat vela ludi a teraz sme mali viacej casu.

saska73
27. máj 2009

Ahojte. Normálne som si ešte musela pustiť PC, čo som bola zvedavá ako ste na tom.
Juliet - v nemocnici budeš aspoň pod dohľadom - pozdrav aj za mňa malinké v brušku 😵
Svistik - mne bruško vyhuplo už v 8 týždni a od 9 nosím tehu rifle ale zase je teraz stále rovnaké
Andrejka - 2 deti, 3 na ceste, domácnosť, škola - obdivujem ťa, toto by som nezvládla

Dobrú nocku všetky

silvuskaa
27. máj 2009

macilaci gratulujem, 2dievcatka 😵

Dobru nocku 🙂

macilaci
28. máj 2009

dakujem za gratulácie . od začiatku sme vedeli, že to budú dvojičky ale stále bolo, že dvojvaječné a mala som silný pocit že chlapček - dievčatko, ale nevadí, bude nadvláda dievčat - pes, mačka, dcéry a ja - každý je ženského pohlavia. 🙂

perla200
autor
28. máj 2009

macilaci....a to sa vám podarilo prirodzene? to je super.....

macilaci
28. máj 2009

áno, máme v aj v rodine, a samozrejme ja som to musela niesť dalej 🙂

saska73
28. máj 2009

niektoré hovoria, že mať dvojičky je aj výhoda. Švagriné sú tiež dvojičky.

silvuskaa
28. máj 2009

tradicia sa musi niest dalej, ako inak 😀 Ale je to super dvojcatka 🙂
malilaci my zasa mame aj psa muzskeho pohlavia a to je ako nase dieta takze budem mat doma skoro samych chlapov 😉