Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

kwetinnka
15. aug 2009

na moju nefunguju ziadne finty..ked sa zacne prelovat.. robit vlnky tak tomu nezabranim 😀

cycusha
15. aug 2009

saska wsimla som si ze newies ece pohlawie... nechces wedet alebo ece nebolo dobre widet??

saska73
15. aug 2009

cycusha - schovávalo sa nám, potvorka, dr. zahliadol len na sekundu a ani nechcel najprv povedqť, len sa mu zazdalo, že chlapec. Ale j emi to jedno, chcela som síce dievčatko ale tiež si myslím, že to bude chlapec. Na 3D sme nešli, tak musíme počkať do ďaľšieho ultrazvuku.

cycusha
15. aug 2009

ja som tiez chcela od malicka diewcatko ale jak som ostala w tom tak frajer chcel chlapca a ja som nikdy nad tym nemyslela ale sa mi to zapacilo aj som rada ale to je w podstate jedno hlawne nech je zdrawunke🙂) ja som bola na tom 4D inak by som ece tiez newedela co to bude .. ale chwala bohu malima secko w poradku tak uz som pokojnejsia onieco 🙂)

kwetinnka
15. aug 2009

Saska a na to 3d alebo 4D sa chystate..,my sme sa neskoror zobudili a isli sme az v 34tt a nebolo ju dobre vidiet.

juliett99
15. aug 2009

ahojky babulky...
super jak ste sa tu dnes rozkecali,, 😀
Vitam nove babulky tehulky,, som rada ze ste sa k nam pridali,, aspon tu bude zivsie,, 😀 😀
len skoda ze som vas dnes uz asi nestihla, tak niekdy nabuduce..
ako tak citam tak sme viacere chceli dievcatka a cakame chlapcekov,, no toto?? 😎 😀

cycusha veru mala by si ist k dr,, to nieje fakt sranda si nemoct sadnut,, ani lahnut..
ved aj tak mame toho dost, a ty este musis trpiet takto,, 🙂 🙂 🙂

xixi a co sa tyka dyne tak ja som ju dnes mala... 😀 😀 😀 to sa mi smeje co!!

cycusha
15. aug 2009

juliett ahooj 🙂 no tak chlapci to asi tento rok owladnu 😀

kwetinnka
15. aug 2009

Ahoj Julie,tak ako? uz mate strechu?? Dolezite je ze ty chlapcekovia Vasi su zdravucky:o)..Mne srdiecko pisti po tej kukurici,ale zajtra saidem kupat tak si dam aspon vyborne gofry 😝 😀

juliett99
15. aug 2009

veru tento rok vladnu urcite chlapci,, ved aj ked ides do obchodov tak vsade je vela ruzoveho,,, a malo modreho 😠 😠

kwetinka,,
babulky strecha je hotovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀
mnammmm,,, kukurica,, ☹

kwetinnka
15. aug 2009

noo tak to gratulujem,to je vyborne:o),uz Vas nevytopi. Vela ludi inak hovori ze sa rodi tento rok vela dievcat,tak neviem...a zas s tou ruzovou...ja vela krat nieco malej vyberiem prave v tej chlapcenskej casti,ved nemusi byt ako cukrik..cela v ruzovom...

juliett99
15. aug 2009

kwetinka dakujeme,, uz nas veru nevytopi,, aj okna su pekne osadene,, a v pondelok by mal nastupit elektrikar,, 😀
co sa tyka tych babeniek tak veru neviem,, statistiku uvidime az na konci roka,, 😀
a vecicky no neviem ale co som bola ja v tescu tak chlapcenske sa mi zda hrozne prebrane,, aj v KIKu ked sme boli u nas v HC..
kwetinka a vy ako?? uz vsetko nachystane,??

kwetinnka
15. aug 2009

noo tym ze som sama doma...resp viac u nasich ako doma..tak niektore veci stagnuju,ale aspon som si zas nieco upratala,cez tyzden mi posklada otec postielku,aspon mam vsetko doma, už aj kocik...tak mozem kludnejsie spavat,uz by to dochystali aj keby sme boli v porodnici.Nabytok este nieje vsade..ale to co mame zatial staci...nic sa neda mat naraz.

juliett99
15. aug 2009

to veru hej nic sa neda mat naraz,, na vsetko treba cas.. 🙂
juj aj ty zavidim ze uz mate tolko robotky za sebou,, my este stale este kopec pred sebou,, no doktorka povedala ze sa nemam bat ze Sami sa nenarodi skor.. tak uvidime 😉 verim ze to stihnem do vtedy.. 🙂

kwetinnka
15. aug 2009

Už teraz aj keby sa narodila,už je to ako tak v pohode.Akurat som zistila ze nejde vytah...tak so psami pojde otec a rano si to pekne odslapem..snad to do poobedia opravia..sak vyslapat 7 poschodi...to mozem ist do porodnice 😀 😀

juliett99
15. aug 2009

no veru uz u teba je to vsetko v pohode keby si lilinka narodila,, 🙂
uf nejde vytah,, to poznam 26 rokov som byvala na 7 poschodi,, no hadam vam ho coskoro opravia aby si nam nemusela slapat hore, 🙂

kwetinnka
15. aug 2009

noo ak neopravia..tak pojdem zajtra k sebe domov..u nasich som len preto ze ma uz nechcu nechavat samu...

juliett99
15. aug 2009

ved to mi je jasne moja,, aj pre teba je to lepsie ze nie si sama.. 😉
moja idem uz spinkat,, len neviem ci sa mi to podari lebo maly sa hybe riadne,, podla vsetkeho rozhadzuje rucickami,, xixii mamina sa smeje ze tlieska ze uz je strecha hotova.. 😀 😀 😀

juliett99
15. aug 2009

sorry zabudla som dobru nocku vam obom prajem 🙂

kwetinnka
15. aug 2009

doobru noc:o) a zajtra krasny dnik

andrejka10
16. aug 2009

Dobry deeeen 🙂
Dnes tu v zastupeni budem pisat ja 🙂, syn Andrejky. Mam dolezitu ulohu Vam povedat, ze dnes o 8:30 sa nam maminka uz rozsypala :D:D, Sára ma 3500g, 50 cm a je zdravuckaaa :D Mozete sa tesit spolu s nami :D

luka04
16. aug 2009

jeeej super, gratulujem obom, vela stastia a zdravicka 😉 😉 pozdravujeme maminu

saska73
16. aug 2009

Gratulujem Andrejke aj celej rodine k narodeniu zdravého bábetka 😵 😵 😵 Ďakujem, že si nám to takto pekne oznámil a dúfam, že mamina sa cíti dobre.

juliett99
16. aug 2009

wauuuuuuuuuuuu super gratulejeme,,.. z celeho srdiecka,, prajeme vsetko naj naj maminke andrejke a sarinke,, 😀 😵 😵 😵 😵 😵
tesime sa spolu s vami.. pozdravujte ich,, obe,, 😵 😵

silvuskaa
16. aug 2009

gratulujeeeeeeme aj my andrejka🙂)) Ja ze len tak nakuknem a hned takato uzasna sprava🙂))
My mame tento vikend hody tak troska hodujeme. Ani vas nestiham docitat. Prajem vsetkym tehulkam peknu nedelu a slnecnu 😀

olalka
16. aug 2009

jeeej, aj ja gratulujem, nech sa drzia 🙂

alexandrah
16. aug 2009

ahojte kocky - julie - gratulujem k strecheeee!!! tak uz nezmoknete!!! inak, ja som od zaciatku chcela chlapca - nedbala by som aj druheho ... ale kopec ludi, ze chlapec??!!! no skoro som ich poslala niekam!!! ti nasi chlapci budu uzasni, ako inak!!! inak, s tymi modrymi vecami je to pravda, je ich menej, ale zase aspon u nas veci je dost, da sa vybrat ... uz sme boli aj kukat kocik, tak asi kupime peg perego ...
andrejke gratulujem!!!!!!!!!!!! uz aby sme to mali vsetky za sebou!!!!
som tu nebola cely vikend, dnes je teplooo, zle sa mi dycha (opat 😢 ), snad sa to zlepsi. ako sa vsetky mate? kwetinnka? luka?olalka?

kwetinnka
16. aug 2009

Andrejka to je uzasna,vyborna sprava...z celeho srdiecka Vam gratulujeme,nech ste zdrave,stastne...pekne si na seba zvykajte...dufam ze ked sa vratis domov tak nam vsetko napises,hodis fotky malej nech sa aj my mozme pokochat.
Alex ,mame sa vyborne..boli sme sa dnes kupat,pobehali navstevu...a co ty? vsetko v poriadku?a aky peg perego okukujete?

juliett99
17. aug 2009

dobre ranko babulky tehulky🙂 🙂
alex my konecne sme vcera oddychovali, teda ja jako vzdy ale zbytok rodiny,, 🙂 aj my sme boli pozriet rodinku od Robiho takze bolo fajne.
a co ty ako?? boli ste na chate?? 🙂

luka04
17. aug 2009

ahojte...

alex..ja som mala rusny vikend, troska som oslavovala, same chystacky a navstevy, poznas to 😅 este dnes trochu a mam za tym...inak malinka sa vystrkuje coraz viac, v noci sledujeme brusko a normalne sa mi vyduje polovica hore, mam tvar ako strecha 😀 strasne je to zlate...rozmyslam vtedy, co to vystrcila, ale asi chrbatik...potom to pomaly klesne a zas na druhej strane...

juli..aj tebe dobre ranko, si ma potesila, hned z rana..ty vies s cim 😎 aj mam lepsiu naladu...

juliett99
17. aug 2009

som velmi rada cicuska,, tesime sa ,,, 😀 😀
inak stym brusko je to u nas napodobne ,,vcera ked som soferovala tak ani nemukol,, vysadnem z auta sadnem do sedacky u svokry a maly si robil rodeo v brusku len tak nadskakovalo a vytrcal sa raz na jednu stranu raz na druhu 😀 😀 😎