Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

silvuskaa
22. aug 2009

nikto?? 😒

olalka
22. aug 2009

jaaaj silvuska, prepac, isla som na monitor, potom mi zvonil telefon a nejako som sa zabudla. ako sa citis? tiez tak mizerne ako ja?

olalka
22. aug 2009

no, nic, idem hadam zhasnut, tie moje spolubyvajuce su take spachtosky, prespia cele dni aj noci, akoby ani tehotne neboli 😀 . ja buntosim cele noci, nemozem spat, spavam tak 3-5 hodin a cez den sa mi nepodari ani len zdriemnut. strasne dlhe dni su to pre mna. doma sa stale da nieco vymysliet, ale v nemocnici tazko...

juliett99
22. aug 2009

olalka ahojky takze este ste stale 2v 1??
ako to s tebou vyzera??

luka zlatko drzim palceky aby si nam cim skor bola fit,, 🙂 🙂 aj tvoja leuska kopka ,, aj nas Sami kope dnes statocne,,a to ani nelezim,, 😉

silvuskaa
23. aug 2009

olalka nejako sme sa obisli🙂 Ja mam dnes nejaku o nicom naladu, pobilieva ma podbrusko a nejako mi to tlaci dolu na konecnik...pritom maly ma kope here pod rebrami. Ako sa mi mas ty?? Pospala si si aspon troska?

olalka
23. aug 2009

ahojte, dnes bol navstevny den, tak mi to celkom zbehlo 🙂 az teraz som zaola pocitac
bola sucha vecera, tak mi drahy doniesol stravu, to viete nemocnica a este mi aj nasadili cukrovkovu dietu, ble
monitory zatial v poriadku, od siestej cakame na vecernu vizitu a nic, asi niekto intenzivne rodi, nie ste tu niektora? 😉 😉

silvuskaa
23. aug 2009

ja az teraz, este som bola so psom vonku, konecne je troska chladnejsie. Nedele byvaju navstevne🙂)
Ake mas vlastne spolubyvajuce?

juliett99
24. aug 2009

ahojky flakacky,, kde ste???
my sme mali nabity hrozne vikend,, ale co sa tyka stavby sme sa moc nepohli ,, ako inak dalsie problemy ktore treba doriesit.. ☹
hadam sa pohneme zas coskoro.. 🙂

alexandrah
24. aug 2009

ahojte baby, julie ...
ja som bola od piatku na chalupe, a aj sme brali laptop, ale vypadol signal ... potom jak sa lamalo teplo-zima som (zase) pekne ochorela, takze teraz sa snazim prezit - zatial bez liekov - je to iba silne nachladnutie - na cajoch, ale sa trochu bojim, lebo som bola takto chora aj pred 2 mesiacmi, a sa mi to zhorsovalo cca 3 tyzdne, az mi museli dat antibiotika, taky silny zapal som mala. ale vtedy som poctivo nelezala a tak, tak teraz by som mala.
julie - neboj, este mate casu, kde to staviate? a na kedy to vyzera? to je domcek pre vas na byvanie? a kde byvate zatial?
kwetinnka je este tu?

kwetinnka
24. aug 2009

Caute,caute tehulky moje...este som tu Alex,v celku....fnuk...Olalka dufsm ze sa mate dobre...uz sa vam toho 27 blizi,ci to vidis aj na skor?Silvinka a ty ako? este sa maly nehlasi,ani lilus sa este nehlasi...nezaberaju ani schody,ani sexik....vcera bolo vyborne pocasie,presmejdila som si mesto,boli sme v mercury markete,mobelixe,hornbachu, v tescu a o 22 sme si zmysleli ze zbehneme do mosognu do tesca,skoro sme nabrali srnku na ceste,nastastie tam len stale,nevbehla nam do cesty. Julie, a ake problemy sa zas vyskytli.
Chorobky len sa pekne lieckajte 😀 ,drzte sa

juliett99
24. aug 2009

kwetinka , alex..
my vlastne nadstavujeme takze sme zatial natlaceny v dvoch izbach ,, v dome sa da byvat bez problemov
mali sme tu v sobotu majstrov co mali zacat robit elektriku ,, no ti ako jediny zistili ze dom funguje len an jednu fazu a ze treba celu elektriku prerobit,, a za dalsie este nam elektrarne nezapojili elektriku na dom,, zatial mame kabel natiahnuty na stlpe.. a to od vtedy ako sme dali dolu strechu,, tak hadam do konca tyzdna to urobia a na buduci vikedn uz pridu majstri ..

kwetinka a co tvoj drahusik ako?? vidim ze ani sexik nezabral ked si nam este tu,, 😀

alex ako tak citam tak ste obidve chorucke s luci,, dufam ze nam skoro vyzdrvite 🙂

luka04
24. aug 2009

ahojte,,,hlasi sa dalsia ,,choroba,, 😅 kapanek je lepsie...dufam, ze to ustupuje..velmo zla kombinacia : tehotna a chora 😖 ledva som v noci lezavala a nie to teraz ked musim stale...ale co uz, ked citim malinku ako kopka, kaslem na vsetko..vydrzim...mala je statocna, od zaciatku toho uz somnou preskakala, tak musim byt aj ja 😉
jaj kwetinka...strasne ti drzim palceky...Juli..neboj, so Samkovho prichodu stihate, aj ked o drzku ale bude 😉

juliett99
24. aug 2009

luka zlatko verim ze to nakoniec stiham aj cez vsetky tie prekazky,,ale o to nam to bude cennejsie,,
ale ty sa nam cim skor vyliec,, 😉

olalka
24. aug 2009

ahojte, tak sa zasa hlasim z nemocky. spolubyvajuce mam fajn, jednej hrozil predcasny porod, ale uz konci 35 tt, tak asi pojde v stredu domov a druhej vyberali steh po zasiti, tak cakaju, ci sa to uz rozbehne, alebo ju tiez este poslu na par dni domov.
tak ja idem lujzicku priviest na svet uz asi zajtra 🙂 , uz ma pripravuju, uz som sa bola oholit, vysetrenia porobene, este teraz skocim na monitor a este jedna krvicka na glykemicku krivku a rano klystir 😖
uz mi kazali i pobalit veci , takze budem na nete uz len chvilku a musim ho zbalit a odovzdat, mozem si nechat na izbe uz len kozmetiku. takze s nad sa vam niekedy v stredu, stvrtok ozvem co a ako. dufam, ze mi to uz neprelozia na stvrtok, uz som psychicky pripravena 🙂
tak sa tu drzte, alebo uz podte rodit, samozrejme tie terminove 😉

juliett99
24. aug 2009

ahojky olalka
no super tak lujzicka uz zajtra pride na svet?? super drzime palceky a cakame na infosky ako ste dopadli,, drzim silno palceky aby ste boli obe zdravucke a ty aby si mala vela mliecka,, 🙂 🙂 🙂
takze potom je na rada kwetinka nasa.. 😉

silvuskaa
24. aug 2009

Ahojte🙂
olalka super, drzime palce, pekne sa nam ozvi aj s malou Lujzou🙂))
kwetinka dnes som bola na poradni, ale dr ze zatial som zatvorena, takze este nic, aj ked poslickov som mala celu noc. Uvidime kedy sa to u mna rozbehne 😀 Ty sa ako citis?

juliett99
24. aug 2009

jej silvuska prepac na teba som pozabudla,, este aj ty si pred nami ,, takze este sa vas drobcek nikam nechysta,, no toto,,
uz by si aj chcela aby si to mala za sebou vsak??
my este s lukou musime vydrzat do novembra. 🙂

silvuskaa
24. aug 2009

juli v pohode, ale nech sa to viac neopakuje 😀 😀 Samozrejme zartujem 😵
No uz by som to veru mala rada za sebou a maleho mala v naruci ale zatial som neni vobec otvorena aj ked podbrusko pobolieva. AJ sa tesim aj mam obavy z porodu....ved som este nerodila🙂
Stale mam palenie zahy...nech zjem cokolvek:(
November je tiez uz pomali za dverami, ani nevies ako rychlo to ubehne🙂

juliett99
24. aug 2009

rozkaz silvuska uz sa to viac opakovat nebude,, ale a ty by si k nam mohla castejsie prikvitnut a popisat ako sa ma mate s z drobatkom,, 🙂
to verim moja,, aj ten nas uz je riadny cvalda uz jeho kopanceky a boxerske KO co dava stoja zatoo,, 😀 no a porodu sa bojim aj ja,, zatial sa snazim na to nemysliet,, este mame hadam aj cas..
juj to palenie zahy,, stym mam problem aj ja cim dalej tym viac,, a spanku si moc neuzijem 😒 ale to mame aspon trenig ked sa drobci narodia no nie,?

alexandrah
24. aug 2009

ahojte, olalka - ty si na cisaraku? drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo...
ahojte vsetky chorobky - luka - je to vazne? ci taka viroza svina?? - ja som uz za 2 mesiace druhy krat chora, to je hrozne!!! ale dufam, ze tentokrat to nebude na antibiotika ... snazim sa poctivo lezat, a cajikovat, a byt v teple äaj ked v tomto teple to neni problem, ale casto ma striasa od zimy ... 😒 )
kweti - ty to uz mas o chvilku? jedna kamoska z inej temy porodila pred par dnami - skusala ze. chodit po schodoch na sikmo 😀 (vazne), potom tonic, slivky a sex. nieco z toho zabralo, lebo na druhy den rodila 😀
julie - verim, ze teraz je to narocne, v tehotenstve toto vsetko na starosti, ale ked pride maly, tak uz budete v novom, vsetko hotove, to bude super!!! aj my sme sa stihli pred pol rokom prestahovat, inak sme boli v jednoizbovom byte. takze mam väcsi komfort. 😎

luka04
24. aug 2009

alex...uz je mi lepsie, bola to nejaka viroza..ale drzi ma to pekne dlho, stvrtok ma zacalo boliet hrdlo a stupnovalo sa to doteraz 😠 som myslela, ze skapem...lieky nemam, aj ja len cajickujem, vitaminy,,calcium..na pohotovosti mi nechceli dat antibiotika, iba ak by mi to trvalo dalej, ale vyzera to, ze to ustupuje..dufajme..aj ked na hrudi ma boli stale, aj teraz 😖

alexandrah
24. aug 2009

fiha, mna nastastie hrdlo este neboli, skus si kupit eukalyptovy liecivy olejcek, a tym si potieraj hrud a hldlo, pripadne do aromalampy. ja hodne vyuzivam aj take. ja som zatial strasne silno nachladnuta, tak ze hora kapesnikov, kycham furt, a uz ma zacinaju aj boliet kosti na tvari, a usi a podobne, takto to oblo aj predtym, ze zapal sa rozsiroval, az to bolo aj krdlo a priedusnica, a musela som po 3 tyzdnoch nasadit antibiotika - ale len take 3 dnove. no ale teraz sa bojim, aby to nemalo podovny priebeh, preto sa snazim robit vsetko mozne. no ale co uz clovek moze - litre caju, vit. C, calcium, tiez, a potom eukalyptus, vyparovanie ... a take. prajem skore uzdravenie!!!

kwetinnka
24. aug 2009

AAhojte tehulky, mas pravdu Jullie zatial to nezabralo,ani neviem ci to vsetko pomaha...ale keby som vedela ze to pomoze na 100% tak idem do toho.Ja som si to tak naplanovala ze by sa mohla narodit vo stvrtok,na moje meniny..ale prestavam byt taky optimista...Ja som sice otvorena na 2prsty..ale som zvedava ci sa to niekam pohlo...ale to zistim az stvrtok. TAk silvi mozme len skusat..co by pomohlo:o)..ked sa tým nasoim lenivcom nechce.
Olalka drzime vam palceky..a tisko zavidime:o)CHorobky len sa pekne lieckajte,a inak mne jedna tehulka hovorila ze tie oleje do aromalamp by sa pocas tehu používat nemali...ale neviem čo je na tom pravda.

luka04
25. aug 2009

alex...ja uz som taka ,,vyfuakana,, 😀 ze uz sa ani nosa dotknut nemozem, ako boli...ale dnes je opet lepsie, citim pokrok..aj ked som slaba este...musim ist na nakup konecne...aj tebe praje skore uzdravenie 😉

silvuskaa
25. aug 2009

ahojte tehulky🙂
juli aj ked je to boxovanie..no je to uzasne ked citime tie kopanceky...prave vcera v posteli som hovorila mojmu muzovi ako mi po narodeni maleho budu chybat tieto kopance🙂 Sice teraz uz ani vela nekopka, skor sa prevaluje z jednej strany na druhu, vzdy sa musim smiat ked vidim ako mam brucho na pravej strane uplne jak gerlachovsky stit 😀
kwetinka ja tiez do stvrtku...teda do mojich menin myslim ze neporodim...aj ked vsetko je mozne. Ty si aspon uz na 2prsty otvorena..ja zatial este nic, a to mam tiez ako ty termin podla PM 5.9......ale este mame do terminu chvilenku cas🙂 V mojom pripade...manzel mi stym nepomoze...je z toho vylakany ze maly ma dolu hlavicku a on by mal sexovat 😒 😀

juliett99
25. aug 2009

ahojky babulky koncene som tu nebola ja prva,,
takze kwerinka a silvuska babule,, som fakt zvedava kedy sa tie vase dietky rozhodnu opustit domcek..
kwetinka sa nam uz otvara ale silvuska este ee,, moja nebude to preto ze ti to bude chybat??

luka zlatko super ze uz sa citis dobre,, som moc rada..
dohovie co alex ,,, ta sa neozvala,,??

nas Sami dnes este dospava ,, rano kopol a od vtedy nic asi chrapka,, uz ma to aj znepokojuje,, 😠 😠
Dnes mam taky kludnejsi dnicek,, ale zajtra pridu s oknom tak sa tesime,, 😀

silvuskaa
25. aug 2009

juli uvidime ktora to bude mat skor za sebou ci ja alebo kwetinka....ja tipujem kwetinku 😉
Neboj maly Samko len spinka, ved aj to musi nie🙂 Ja som zvyknuta ze moj maly vzdy kopcuje vecer ked si lahnem do postele a natriem brusko, predvcerom vobec nekopol ani raz...tiez som mala obavy a ani cez noc sa dokonca nejako nehybal a na druhy den sa mi uz pekne ozval. To sme my maminy take ze sa bojime stale o nase mimina..aj ked niekedy zbytocne...ved je to ale uplne normalne🙂

alexandrah
25. aug 2009

baby, uz vam zavidim!!! ale este to tehu neni take hrozne, tak zatial vydrzim, snazim sa podla moznosti normalne, ze j von, kino, divadlo, vylet, pracovat ... a podobne, potom to docela ubieha.
kweti - aj ja pocivam take jedna pani povedala, to sa nesmie, to sa smie, uz to necitam ani nepocuvam, proste sa riadim zdravym rozumom, toto je prirodne, a je k tomu aj poucenie, su tam oleje, co sa nesmu v tehu, aj co sa smu, eukalyptus je ok. drzim palce, aby to uz bolo coskoro!!!
luka - ja dnes tiez lepsie, mam kopec roboty, uvidim, ci to neprezeniem, ja som taka ze hura system, je mi hodinu lepsie, tak uz vsetko robim, idem von, a potom sa to tak zhorsi!!! 😠 no uvidim ...
julie - som tu 😀 ako pokracujes? dnes si si prispala?? (ja som spala do pol 1...)

juliett99
25. aug 2009

silvuska, no aj ja typujem ze kwetinka ta predbehne,, zvacsa chlapci vraj prenasaju, ale takjavascript:addEmoticon('😀','vBody') dohovie mozno si to na poslednu chvilku rozmysli,, 😀
ja viem moja ze spinka aj to musi,, ale je to divne ,, no vecer sa tesim na to male tornado co zas bude v brusku vyvadzat lebo aj on ma svoju hodinku okolo 22:30 sa zacne cunami na brusku 😀 😀 😀

alex super ze aj tebe je uz lepsie to rada citam..
no my dnes mame trosku kludny dnicek,, som doma iba ja a dadus a tak si farbim vlasy,, a zajtra uz zacina zas makacka,, pride okno , stvrtoka piatok tu je plynar- vodar a sobota elektrikari a svokor s Robim idu robit podlahu a otvor na schody, takze sa zas o kusok pohneme jupiiiiiiiiiiiiiii 😀

alexandrah
25. aug 2009

fiha, to je teda kopec, co ested treba urobit!!! dufam, ze ja nebudem moc prenasat, posl. mesiac je vraj hrozny, a tiez cakam chlapceka!!! uz to budem chciet mat za sebou ... ja mam dneska upratovanie, a pracu a kino??, ak stihnem ... a ak to zase neprezeniem, a nebude mi zle ... jezis, pes mi steka, zabudla som ho na balkone!!! skusi mist vysavat ... sa mi nechceeeeeeeee