Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

danocka
25. aug 2009

Saska moja polovicka je na to so sexom a dotykmi rovnako..stale ma strach, ze drobcovi nejak ublizi..je jedno, ze mu stale vysvetlujem, ze ublizit mu nijak nemoze, ale co uz..chlapy 😀
ja som z toho terminu tiez trosku mino..doktor mi stanovil termin na 11.11. ale ak som si to aj tu na nete pocitala, tak mi vsade vyslo tyzden skor..aj tu mi pise ze som v 31tt a podla doktora som v 29tt, aj ja som mala pohyby skoro, uz v18tt a dokonca mi uz asi 2 tyzdne parkrat do dna stvrdne brusko co som citala, ze zacina az tak okolo 28-29tt... no sak nechajme sa prekvapit, kedy to bude, ale uz by som veru rada mojho drobceka drzala v naruci 🙂 ale ktora nie,hmmmm???uz sa neviem dockat, 2.9 idem na sono a dufam, ze bude uz sparavne otocene a ukaze sa co bude. V 20tt bolo otocene ritkou, tak sme nic nevideli 😖

saska73
25. aug 2009

danocka ako naše - tiež sa schovávalo, dr. len na 5% povedal, že skôr chlapec, ja mám poradňu 9.9. ale že tam ešte sono robiť nebudú, že až na ďaľšej - tak nakupujem všetko v neutrálnych farbách a priznám sa, že aj sa mi také žlté a krémové najviac páčia

danocka
25. aug 2009

no ja som si tiez uz kupila nejake zelene, kremove vecicky...len horsie je to z kocikom, uz by som si rada kupila, ale ani zeleny ani oranzovy nechcem, lebo tu u nas v dedine inu farbu nevidiet,rozmyslala som aj nad svetlo hnedym, len styl co sa mi paci nieje vo svetlo hnedej 😒
a to 9.9 budes v ktorom tt? nie uz v 30.?

saska73
25. aug 2009

v 29 tt budem.
Mne sa kočík najviac páči červený, kombinácia sivá s červenou alebo čierna s červenou- väčšina ľudí si myslí, že červená je neutrálna a môže byť aj pre chlapca, len moja mama prevracá oči, že či som normálna 😀

silvuskaa
25. aug 2009

ahojte🙂))
saska veru to su chlapi...moj presne to iste 😉 je to philips SBC SC 463.
Ja si tiez myslim ze cerveny kocik je aj pre chlapceka aj dievcatko🙂
danocka presne aj u nas je to tak s tymi kocikmi...vsetci maju zelene alebo oranzove. My sme kupili bledo hnedy v kombinacii s ciernou. Hned ho pridam do albumu.
Inak baby a ten monitor dychu...aku znacku chcete kupit? Lebo ja tusim poznam len Nanny alebo tak nejak sa to vola.

juliett99
25. aug 2009

saska v pohode ved aj my sme kupili nasmu drobcovi cerveno-cierny kocik,, a co ja si tiez myslim ze je to neutralne 😉

saska73
25. aug 2009

silvuskaa
http://www.cesky-navod.cz/index.phtml?filtr3=28...
tu si môžeš stiahnuť český návod 😉

silvuskaa
25. aug 2009

saska dakujem si moc zlata ale skusala som to a prave ze mi to nejde otvorit v mojom pc...ja asi nemam tento program nainstalovany alebo co 😒

saska73
25. aug 2009

potrebuješ adobe reader, pozerala som to, je toho 8 strán

silvuskaa
25. aug 2009

sasi ved prave asi ten adobe reader nemam ☹ Skusim sa spytat kamarata ci mi by tento program nenainstaloval...

saska73
25. aug 2009

tu si ho môžeš bezpečne stiahnuť a nainštalovať sama
http://www.mydigitallife.info/2007/10/25/downlo...

silvuskaa
25. aug 2009

waw super saska...uz to mam🙂) Moc si mi pomohla....dakujem🙂
Babenky lucim sa s vami, este idem za manzelikom k telke a potom do postielky.
Prajem vam pekny vecer...

alexandrah
25. aug 2009

baby, vy chodite tak skoro spat? sak o 9 ani neni som doma 😲 , julie - ale ty zase budes skoro hore? no co uz, skusim ist aj ja ... 😔

juliett99
26. aug 2009

dobre ranko,,
alex mas uplnu pravdu,, uz som tu,, a inak ake bolo kino??
ja som tu vcera nebola nechcelo sa mi na net,, ale spat som isla az okolo 12 a uz buntosim,, 😠 😠

luka a ty ako?? dufam ze vsetko dopadlo dobre vcera,, 🙂

kwetinnka
26. aug 2009

dobreee raanko, tak dnes som tu aj ja trosku skor...aj ked este o 5 som sa otacala na druhý bok. Nepochybujem o tom ze ten monitor moze byt dobra vec,ja som sa skor stretla s tým ze piskal bez dovodne...ale tak ako som hovorila vcera,ak by ho potrebovala...kupim ho bez vahania.
Dnes som spala velmi zvlastne,divne sny,ucila som sa odstriekavat mlieko 😀 . Tak dnes som si vzhradila oddzchový den,len prezleciem postele, a urobim cukinove placky...aaa konecne mam poskladanu postielku...ale ze ju nemam obliekat zatial....nakoniec to bude robit sam:o)
A co sa týka tých kocikov cerveno - cierna kombinacia mi pride neutralna,ved tusim aj Julie ma cervený...mne sa to paci tak preco nie.
Nakoniec sme boli aj v TT vcera ten nabýtok poyriet,aj sme kupili...tak konecne nebudu len hole steny v obyvacke.

luka04
26. aug 2009

halo, uz sa hlasim Juli 😀 vcera uz nebolo chuti na net vecer....poslala som ti IP ako sme pochodili...nijak 😅

kwetinnka
26. aug 2009

a uy je ti lepsie?

luka04
26. aug 2009

ahoj kwetinka...ano je..sice som total chuchmava a usoplikovana, ale neda sa to porovnat.. 🙂 teraz to chytil moj drahy, chuda moje.. 😕 a ty ako??? postielka prevlecena??? ja uz som tiez stihla upratat, prach utriet a taaaak..teraz cakam kamosku...tehulku 😀

kwetinnka
26. aug 2009

zatial pracujem na tych plackach,a upratujem spodok domu,postele az potom nech nemusim behat hore dole furt po schodoch. TAk to je super ze uz je ti lepsie...pomohol cas alebo nejake lieky?

juliett99
26. aug 2009

ahojky babulky tak uz so tu zas este som si stihla zdriemnut,, ale nas oslavenec sa dnes nejako skoro zobudil a nenechal ma spat ,, no co uz snim asi sa tesi na okno a darceky 😀 😀 😀 😀

luka dakujem neva ze si nenapisla,, chapem ze obcas sa cloveku nechce na net,, ma toho dost po celom dni 🙂

kwetinnka
26. aug 2009

Ahojky Julie, už vam tie darceky aj prisli? spokojna?akurat som doplackovala,idem kuk do toho tesca na tie vysielacky

juliett99
26. aug 2009

nie kwetinka cakam kedy pride deliverka,, 😠 uz tu mala byt,, 🙂 🙂 😀 😀 😀

oki omrkni aj my pojdeme asi v piatok alebo sak mi stym este neponahlame 🙂

juliett99
26. aug 2009

babule ja som sa vratila z wcka,, so slzami,, zas sa tam nieco rysuje na krvacanie,, zatial je to len hnedy vytok,, tak uz zas lezim v posteli ,, a cakam co bude.. neviem ci mam ist zajtra k dr alebo uz dockat do piatku,no ale ked by sa to zhorsilo tak jasne ze idem 😒

luka04
26. aug 2009

jeej Juli, to ani nehovor...mozno z toho nebude krvacanie, aj ja som spinila velmi vela krat..nebojkaj,len si lazkaj urcite!!! keby si zbadal krv, tak chod hned...

juliett99
26. aug 2009

dakujem luci no fakt sa bojim mam ejake tlaky na konecnik,, nemam kam dat dada som sama vseti v robote a robi pride az okolo 8 do serede a treba ist pre neho ani bus uz mu nejde ziadny 😠 ☹

silvuskaa
26. aug 2009

juli moja len pekne lezkaj, mozno to prejde a pokial by sa zhorsilo..utekaj k lekarovi pre istotu skor.
My sme dnes boli na CTG a zetial nic, mam sa tam ukazat 4.9., pokial dovtedy nebudem utekat do porodnice🙂

kwetinnka
26. aug 2009

Julie viem ze sa to lahko hovori ale hlavne klud, lezkaj pekne v posteli,pripadne zavolaj DR co ti na to povie,a aj ta brusko boli? ci len tie tlaky? Ak by sa to zhorsilo urcite chod,ale uvidis..vsetko bude v poriadku.
A neviem ako vo vasom tescu ale u nas tie babz sittre už nemaju...ako sa to hovori...kto zavaha...
Takze ziadna aktivita sa neukazala na tom CTG? aj ta vysetrili? a nic? stale zatvorena? Ja idem zajtra tak som veelmi zvedava, vcera ma tak bolelo brusko ze som myslela ze mala zo mna vyopadne v hypernove.

danocka
26. aug 2009

Juliett neboj, vsetko bude okej, moja kamoska mala tiez mensie krvacanie asi 28tt, bola v nemocnici, ale z to bol len plany poplach a vsetko okej...aj ja by som ti radila aby si zavolala doktorovi a uvidis co ti povie..
........no cerveno cierny kocik sa ja mne celkom paci aj polovicke a tiez si myslim ze to je uplne neutralne...doknca vela chlapcom pristane cervena)))

alexandrah
26. aug 2009

ja som dnes vstala az o pol 11, ale som taka unavena, ze jak som si vsetko naplanovala, asi nespravim nic ... 😝
julie - kino bolo super, boli sme asi 6 v kine, skoro ho nehrali, lebo minimum divakov je 4 ks. ale pacilo sa velmi, aj muzovi. fakt dobry film. no a ked uz sme pri snoch - kwetinnka - mne sa vdaka filmu celu noc snivalo o karlovi rodenovi 😎 😀
julie - uz je lepsie??

kwetinnka
26. aug 2009

Alex tak to je tá lepsia verzia sna...mne sa v poslednej dobe len same hluposti snivaju